Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Zvlněný spouse SBI a eToro vyhodnocují výsadkové Spark tokeny

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Zvlněný spouse SBI a eToro vyhodnocují výsadkové Spark tokeny

Zvlněný spouse SBI a eToro vyhodnocují výsadkové Spark tokeny

  • Husband or wife společnosti SIP společnosti Ripple uvažuje o podpoře „utility fork“ XRPL od společnosti Flare Networks a výsadku tokenů Spark prostřednictvím burzy SBI VC Trade.
  • eToro v současné době také zkoumá podporu výsadku.

„Spark“ výsadek Flare Networks plánovaný na 12. prosince tohoto roku způsobil docela humbuk. Jak oznámila CNF 2. září, více než 15 tisíc účtů s 900 miliony XRP již podniklo kroky nezbytné k tomu, aby se mohly účastnit výsadku. Registrace je však v současné době možná pouze pomocí nástroje od zakladatele XRP Lab Wietse Wind professional XUMM a XRPToolkit. Proto bude důležité, aby také výsadky podporovaly výsadek, aby z něj mohla těžit široká masa.

V tomto smyslu společnost SBI VC Trade dnes uvedla, že hodnotí, jak tuto událost zvládnout. Burza je součástí skupiny SBI Team, jednoho z největších partnerů společnosti Ripple v Asii. Je tedy docela možné, že sýkorka mohla výsadek podporovat. Přes Twitter SBI VC Trade napsal:

Pokud jde o udělování tokenu Spark držitelům XRP společností Flare Networks, v současné době zvažujeme, jak s ním zacházet. Potvrzujeme fakta a diskutujeme o nich a zkoumáme stav odpovědi na každém dotyčném místě a podáme vám zprávu.

Výměny ukazují podporu projektu podporovaného Ripple

Začátkem tohoto týdne byla kryptoburza Bitrue a také AnchorUSD jedinou platformou, která oznámila podporu výsadku tokenů Spark. Ve středu se k nim však Uphold připojil a prostřednictvím Twitteru oznámil, že bude distribuovat tokeny Spark svým uživatelům:

Po vroucím veřejném komentáři: s potěšením oznamujeme, že společnost Uphold podporuje výsadek Spark Token. Žetony Spark obdržíte v poměru 1: 1 k částce XRP, kterou držíte 12. prosince 2020 – datum „snímku“.

Další renomovaná obchodní platforma, eToro, v současné době také zkoumá podporu výsadku. eToro zveřejněno následující zpráva přes Twitter:

eToro má zájem podporovat pokračující vývoj ekosystému #Ripple. Proto eToro aktuálně hovoří s #Ripple & #Flare Networks ohledně nadcházející distribuce Sparku, nativního tokenu blockchainu Flare.

Jak uvedla CNF, všichni vlastníci XRP kromě Ripple Labs a určitých bývalých zaměstnanců Ripple Labs si budou moci nárokovat token Spark. Jakmile bude snímek pořízen 12. prosince, budou tyto adresy a všechny adresy výměny, které nepodporují výsadek, odstraněny ze skupiny oprávněných adres. V souladu s tím je asi 45 miliard XRP způsobilých k účasti na výsadku (minus burzy, které se neúčastní).

Jako generální ředitel společnosti Flare Networks Hugo Philion, vysvětlil, to bude mít za následek v držitelích XRP, kteří jsou schopni přijímat žeton Spark ve vyšším poměru než 1 XRP = 1 žeton Spark:

Právo nárokovat 45 žetonů Spark bude poté na každé zbývající adrese přiděleno podle jejich poměrného zůstatku XRP ve snímku. To může mít za následek, že platní žadatelé obdrží více než 1 token Spark za každý token XRP, který drží.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web