Průvodce » P2P investice » P2P investice recenze » Zonky recenze: nejlepší české investice a p2p půjčky v 2021?

Zonky recenze: nejlepší české investice a p2p půjčky v 2021?

Zonky P2P půjčka poplatky zkušenosti recenze návod investice
Uživatelské hodnocení7 hodnocení
7.6
9.2
Hodnocení

Tato Zonky recenze shrnuje vše důležité ohledně jak investování skrze poskytování p2p půjček na platformě Zonky tak také základy ohledně půjčení peněz na Zonky. Jsou ale služby které Zonky nabízí opravdu tak skvělé, jak společnost tvrdí? V naší obsáhlé recenzi jsme se Zonky podívali pěkně na zoubek a to jak z pohledu investora, tak z pohledu člověka, který má zájem půjčit si peníze. Pokud přemýšlíte, že byste Zonky pro svoje potřeby využili, nebo vás zajímá jak přesně Zonky funguje, rozhodně si přečtěte tento článek.

Zonky recenze: co Zonky vlastně nabízí a jak to funguje?

zonky zirafa

Zonky je peer-to-peer (P2P) platforma, která nabízí lidem půjčky financované z prostředků poskytnutých investory. Jedněm tedy tato platforma umožní získat půjčku, zatímco druhým nabízí zajímavé zhodnocení půjčených (investovaných) peněz. Za účelem expanze na zahraniční trhy, ze které ale nakonec sešlo, se firma v roce 2019 přejmenovala na Benxy a původního oslího maskota vyměnila za žirafu. V Česku se se žirafou ale budeme potkávat i nadále pod značkou Zonky.cz.

Je Zonky důvěryhodná společnost? Kdo za ní stojí?

I když je Zonky známá jako firma, kde je možné získat půjčky od lidí jako alternativu k půjčkám od banky, ve skutečnosti za ní stojí společnost HomeCredit International ze skupiny PPF miliardáře Petra Kellnera.

Zonky na trhu působí už od roku 2014 a díky poutavé reklamě se dostala do povědomí většiny lidí.

Zonky tedy rozhodně není nějaký podvod. V roce 2019 získala několik ocenění, kromě úctyhodného druhého místa v žebříčku Indexu odpovědného úvěrování také cenu za Nejdůvěryhodnější značku mezi poskytovateli mimobankovních půjček. A to samozřejmě nejsou všechna ocenění, která Zonky získala.

Lidé si již za tyto roky na Zonky půjčili přes 10 miliard korun a tato částka stále roste. To samé platí pro částku, kterou lidé investují. Do služby Zonky Rentiér lidé investovali přes 100 miliónů korun za pouhé první 3 měsíce.

Jak však dokazují nejen čísla, ale také reference a zkušenosti, Zonky je rozhodně silným a hlavně rostoucím hráčem na trhu osobních úvěrů a můžeme se jenom těšit, s čím dalším ještě přijde.

proc vyuzit zonky

 

Proč přemýšlet o Zonky?

Dvojité ověření

Dobrou zprávou pro investory, kterých je ale nyní moc a je tak vytvořen pořadník je to, že každého žadatele si Zonky docela proklepne a nahlídne do všech možných rejstříků. Poprvé, když mi volali jsem byl dotazován, zda mám ještě nějaké účet, že mám dost vysoké výdaje. Druhý den mi volali aby si ověřili na co peníze využiji, protože jsem zvolil „Jiné“. Po vysvětlení všech náležitostí jsem čekal na schválení. Zonky by mi nepůjčilo pokud bych byl v nějakém rejstříku neplatičů, pokud by na mě byla exekuce nebo bych měl jinde nějaký finanční problém. Tím, že si lidé půjčují navzájem od sebe je to logické a chrání tím investory.

Zonky recenze: půjčky na Zonky.cz – v čem je Zonky lepší než banka?

 

Tak zaprvé – samotné vyřizování žádosti o půjčku je u Zonky mnohem jednodušší, než v klasické bance a vyžaduje méně administrativy. Půjčit si můžete na cokoliv a je možné to zvládnout online z pohodlí domova. Zonky se také pyšní tím, že vás u něj nečekají žádné skryté poplatky, které se čas od času u bank vyskytnou.

Za půjčku se zde platí pouze jednorázový poplatek ve výši 2 %. Půjčku lze kdykoliv předčasně splatit, a to zdarma. S tím se u spousty bank vůbec nesetkáte. 

Kdo si může a nemůže půjčit na Zonky?

zonky půjčka

Na Zonky je možné požádat o půjčku, pokud:

 • Je vám více než 18 let
 • Jste občan ČR, členského státu EU nebo Ukrajiny a máte zde trvalý pobyt
 • Vlastníte bankovní účet v ČR

Komu Zonky nepůjčí:

 • Žadateli v exekuci (nebo pokud od ukončení exekuce uběhla doba kratší než 5 let)
 • Žadateli v insolvenci (nebo pokud od ukončení insolvence uběhla doba kratší než 5 let)
 • Žadateli s negativním záznamem v registrech, který měl opakované problémy se splácením svých dluhů

Je skvělé, že Zonky přistupuje k půjčování peněz zodpovědně a nepůjčí úplně každému. Tím chrání nejen lidi, kteří si chtějí půjčit, ale i samotné investory, kteří jim půjčují.

Jaké jsou podmínky poskytnutí půjčky na Zonky?

Po vytvoření registrace je potřeba nahrát dva doklady totožnosti. K občanskému průkazu nebo dokladu o trvalém pobytu lze připojit pas, řidičský průkaz, rodný list nebo i kartičku pojištěnce.

Dále je v každém případě nutné doložit příjmy, ideálně ve formě bankovních výpisů za poslední tři měsíce. Někdy může ještě platforma požadovat další podklady – potvrzení od zaměstnavatele, daňové přiznání nebo rozhodnutí o alimentech, podle toho, jaké příjmy chce žadatel započítat.

Zonky recenze: Jak zažádat o půjčku na Zonky.cz?

Minimální výše půjčky na Zonky.cz je 20 000 Kč, maximálně až 750 000 Kč na dobu od 12 měsíců do 7 let. Délka splácení závisí na tom, jakou výši měsíčních splátek zvolíte (přesná čísla uvidíte v kalkulačce).

zonky půjčka kalkulačka

 

Obrázek: Zonky kalkulačka půjčky

Úrok u Zonky ale nedostanou všichni stejný. Jeho výše se odvíjí od toho, jaké o sobě při žádosti o půjčku vyplníte informace.

Pokud si chcete vzít půjčku u Zonky, postupovat můžete následovně:

 • Rozhodnete se, jakou částku chcete půjčit a jak dlouho ji budete splácet. Pokud později zjistíte, že potřebujete víc, není problém půjčku navýšit.
 • Zaregistrujete se na Zonky, kde vyplníte žádost o půjčku (jaký je váš rodinný stav, počet dětí, přijmy, kde bydlíte atd…)
 • Vyčkáte, než Zonky žádost zpracuje a nabídne vám úrok. Vyřízení žádosti by mělo zabrat maximálně dva dny.
 • Pokud jsou pro vás podmínky půjčky přijatelné, smlouvu podepíšete prostřednictvím SMS kódu.
 • Napíšete svůj příběh – na co chcete půjčku získat a proč mají zrovna vám investoři věřit. Váš příběh bude uveřejněn na Zonky tržišti, kde se na váš projekt budou investoři skládat. Na sepsání příběhu máte hodinu od podpisu smlouvy, poté se půjčka vystaví na tržiště. Do příběhu napíšete, na co si chcete půjčit, proč a kam vás to posune.
 • Zonky peníze odesílá bezprostředně po podpisu smlouvy. V dnešní době okamžitých plateb a jednodenních převodů tedy můžete získat peníze velmi rychle. Peníze dostáváte s předstihem, protože na počátku – ještě než se sejdou peníze od investorů – vaši půjčku financuje samotné Zonky.

Zonky recenze: jak vysoký dostanete úrok?

Při výpočtu úroku Zonky zohledňuje řadu faktorů a do výše úroku se promítá rizikovost žadatele, tedy jeho schopnost půjčku splácet. Úrokových sazeb na Zonky je celkem jedenáct a pohybují se od 2,99 % do 19,99 % p.a.

Čím vyšší je riziko, tím větší je také úrok. Výše úroku se označuje jako tzv. rating. Ten je důležitý především pro investory.

zonky půjčka úrok

 

Rozmezí úroků u Zonky půjčky

Zonky má hned na své hlavní stránce kalkulačku, z níž je možné zjistit, kolik by při stanovené výši úroku činilo RPSN, tedy roční procentní sazba nákladů. RPSN je číslo, které říká, kolik za půjčku žadatel ročně zaplatí.

V Zonky se do nákladů půjčky započítává úroková sazby a onen jediný dvouprocentní poplatek.

Co o vás vědí lidé, kteří vám budou půjčovat?

zonky pojisteni

Investoři vidí na tržišti váš příběh, informaceo půjčce, vaši přezdívku a další informace. Na základě toho se rozhodnou, zda do příběhu chtějí investovat.

Informace o půjčce zahrnují výši půjčky, úrok, délku splácení, výši měsíční splátky a počet lidí, kteří vás již podpořili. Dříve byly půjčky označovány ratingem, nyní je rizikovost vyjádřena jen výší úrokové sazby. Čím vyšší úroková sazba, tím vyšší riziko.

Mezi další informace, které se na tržišti zobrazují jsou skutečnost, zda byl váš příjem ověřený, proběhlo ověření v registrech a zda máte uzavřeno pojištění schopnosti splácet (Zonkyho záchranná vesta).

Na obrázku níže můžete vidět veškeré informace, které o vás investoři vidí.

Detail Zonky půjčky

 

Detail půjčky na Zonky.cz

Co když se nenajde dost investorů do vašeho příběhu?

Ani v takovém případě se nic neděje. Příběh je na tržišti vystaven dva dny, během kterých mohou investoři přispívat svými penězi. Poté zbytek peněz doplatí institucionální investor ze skupiny PPF. Vždy se tedy někdo najde. 

Na co si můžete půjčit?

Zonky nabízí půjčku na cokoliv. Poskytnutí půjčky tedy není účelově vázáné. Nejčastěji si lidé půjčují na rekonstrukce, refinancování půjček nebo realizaci vlastních projektů, které nezaujaly banku natolik, aby na ně poskytla úvěr.

zonky pujcka

 

U Zonky si můžete půjčit na cokoliv.

Jak na refinancování půjček?

Pokud žadatel chce pomocí půjčky na Zonky provést konsolidaci půjček, je vhodnější zažádat přímo o refinancování. Protože Zonky provádí kontrolu v úvěrových registrech, mohla by platforma přeúvěrovanému žadateli poskytnutí půjčky zamítnout.

Při žádosti o refinancování s tím, že už nějaké úvěry máte, bude počítat. Refinancovat je možné jakoukoliv půjčku až do výše 750 000 Kč (včetně meziúvěru ze stavebního spoření). Maximální doba splácení je 84 měsíců.

Po splacení původní půjčky je potřeba nejpozději do 30 dnů zaslat Zonky potvrzení o splacení původního úvěru nebo půjčky.

zonky refinancovani

Zonky recenze: výhody a nevýhody půjček na Zonky

Výhody:

 • Online platforma (odpadají režijní náklady za administrativní aparát, nájemné a další provozní náklady)
 • Rychlost schválení a získání peněz
 • Přehlednost principů půjček
 • Přehlednost nákladů (jen 2 %poplatek + úrok, to je vše)
 • Bezúčelové půjčky (půjčka na cokoliv)
 • Mimořádné splátky zdarma
 • Předčasné splácení zdarma
 • Pojištění neschopnosti splácet (“Zonkyho záchranná vesta”)
 • Je to anonymní (Zonky sice má vaše osobní údaje, ale nikomu je neposkytuje)
 • Není potřeba mít ručitele
 • Relativně nízký úrok (od 2,99 % ročně)
 • Možnost vyjednávat o výši úrokové sazby (tím, že Zonky zašlete, jakou lepší nabídku jste dostali jinde)

Nevýhody:

 • Nutnost doložit příjmy
 • Zonky nahlíží do úvěrových registrů, nicméně záznam v registru nevadí, pokud Zonky vyhodnotí dobrou platební morálku žadatele a žadatel se momentálně nenachází v exekuci ani insolvenci
 • Výši úrokové sazby se člověk dozví až poté, co na Zonky provede registraci, vyplní žádost a poskytne podklady
 • Poskytnutí půjčky není úplně obratem, Zonky musí údaje zpracovat a následně na základě ratingu nabídne úrok. Celý proces může trvat 1 – 3 dny. Oproti klasickým bakám je to ale pořád o mnoho rychlejší.

Reprezentativní příklad Zonky půjčky:

Příklad se týká půjčky ve výši 150 000 Kč s úrokovou sazbou 5,99 % p.a., se splatností 60 měsíců, splátkou 2 957 Kč, poslední splátkou 2 951,32 Kč, jednorázovým 2 % poplatkem z výše půjčky (zde 3 000 Kč rozpočítaný do prvních 3 splátek půjčky) a s výslednou RPSN 7,03 %.

Celou výši půjčky vyplatí Zonky na účet zákazníka. Celkem zákazník zaplatí 177 414,32 Kč.

Zonky investice – jak se Zonky začít vydělávat?

Zonky.cz přináší výhody nejen žadatelům o půjčky, ale i investorům do P2P půjček. Investor peníze vkládá do příběhů žadatelů o půjčku, které jsou vystavené na tržišti.

Platforma nabízí dva typy investic – manuální investice a program Zonky Rentiér.

V této sociální rovině, kde jste schopni podpořit někoho “na druhé straně” je Zonky rozhodně unikát a to i mezi světovými platformami. Pojďme se společně podívat na to, jak můžete díky Zonky vydělávat. 

Krátké video, které vám prozradí, jak budete díky Zonky vydělávat jako banka.

Zonky recenze: manuální investice na Zonky – Jak funguje a jak začít?

zonky investice - jak zacit

Pokud chcete na Zonky investovat manuálně, prvním krokem je online registrace. K ní budete potřebovat dva doklady totožnosti, telefonní číslo a bankovní účet. Poté podepíšete smlouvu, konkrétně rámcovou smlouvu o platebních službách a participaci na spotřebitelských úvěrech. Podpis smlouvy probíhá prostředictvím SMS. Následuje nabití peněženky z vašeho bankovního účtu, částka, kterou si do peněženky vložíte, záleží čistě na vás. V okamžiku nabití peněženky dojde k aktivaci účtu a je možné začít na tržišti investovat do příběhů jednotlivých žadatelů. Takto jednoduché to je.

zonky investice

 

Takto stručně a jednoduše funguje proces investování přes Zonky.cz

Každá půjčka je na tržišti vystavena po dobu dvou dnů. Přehled vašich investic s detailními statistikami uvidíte po přihlášení ve svém uživatelském účtu v kartě moje investice (viz obrázek níže). Částka vložená do půjčky na tržišti se zobrazí v peněžence jako blokované peníze. V takovém případě se čeká na další investory a částka se odečte z peněženky až po kompletním zainvestování. Splátky investic pak chodí měsíčně, ale nesoustředí se do jediného výplatního termínu, ale chodí tak, jak klienti splácí půjčky. Peníze můžete znovu investovat, anebo si je převést na svůj bankovní účet.

zonky investice portfolio

 

Takto vypadá kompletní přehled vašich investic ve vašem uživatelském účtu

Na Zonky funguje i sekundární trh, kde je možné za určitých podmínek svůj podíl na bezproblémové investici prodat, pokud potřebujete peníze dříve. K obsluze svého účtu  a investování nabízí Zonky i mobilní aplikaci.

Zonky recenze: automatické investice – Zonky rentiér

Chcete se stát rentiérem a nic neřešit? Zonky tuto možnost nabízí. Funguje to naprosto jednoduše. Jedná se o automatické investice, takže se o nic nemusíte starat. Pokud by vás nebavilo den co den vybírat, do jakého úvěru investovat a přemýšlet nad tím, zda je to dobrá investice nebo ne, je pro vás Rentiér zajímavou možností.

Princip je jednoduchý. Zonky vám sestaví portfolio a poté za vás investuje peníze do desítek/stovek nízkorizikových úvěrů a vy pouze inkasujete očekávaný výnos.

Očekávaný výnos je zde aktuálně 4,4 % p.a. (poplatky jsou již odečteny).

Minimální výše automatické investice (Rentiér) je zde stanovena na 50 000 Kč a maximální až do výše 10 milionů korun.

Jaká je minimální a jaká maximální investice?

Minimální výše u manuální investice na Zonky je 200 Kč, maximální částka se poté liší podle počtu aktivních investic, který máte jako na Zonky jako investor. Máte-li jich málo, je maximální výše investice 5 000 Kč.Tím se Zonky snaží zajistit, aby každý investor maximálně diverzifikoval portfolio.

Jakého zhodnocení je na Zonky možné dosáhnout?

Výše výnosu se odvíjí od rizikovosti půjčky. Zonky rozlišuje 11 kategorií investic s úrokem od 2,99 % do 19,99 %. Toto číslo také označuje příslušnou ratingovou kategorii.

Čím vyšší úrok, tím vyšší riziko. Od rizika půjčky se odvíjí i investorský poplatek, který musí investor zaplatit platformě.

Podle toho, kolik investujete do jednotlivých ratingových kategorií, skládáte si své investiční portfolio na Zonky, které může být jak konzervativní nebo balancované, tak i progresivní, ve kterém investujete více prostředků do rizikovějších projektů. Většinou se však výnos pohybuje od 2 % do 7 % p.a.

zonky investice

 

Přehled úroků a k nim očekávaným výnosům u Zonky

Pokud vám výnosnost z P2P půjček přijde nedostatečná, můžete vyzkoušet investovat třeba do akcií, nebo komodit. Možností je obrovské množství, je jenom na vás, co si vyberete.

Jak se stát “superinvestorem” na Zonky a co to přináší?

Superinvestorem se stanete, pokud do peněženky zašlete tři po sobě jdoucí měsíce minimální měsíční částku ve výši 1000 Kč a provedete alespoň 5 investic měsíčně.

Mezi výhody patří: zařazení do slosování o investorský kredit nebo účast na akcích, které Zonky pořádá.

zonky investice

Je investice bezpečná? Jak Zonky ověřuje lidi, kterým půjčuji?

Kromě dvojího ověření totožnosti Zonky prověřuje zdroje příjmů. Pro každého žadatele se vytváří ekonomický profil, z něhož vyplyne i rizikovost půjčky a její cena. Zonky nahlíží do registrů NRKI, BRKI, SOLUS, ARES, insolvenční rejstřík, živnostenský rejstřík, centrální evidence exekucí a katastru nemovitostí. Zonky ale nekontroluje, zda žadatel nakládá s půjčkou tak, tak se zavázal, nicméně systém vymáhání zde funguje. Investice není nikterak pojištěna. Za vymáhání si Zonky bere poplatek ve výši 30 % vymožené částky.

Zonky recenze závěr – Náš názor na Zonky investice a půjčky

Co se týče půjček, tak je samozřejmě nejlepší si žádné nebrat, pokud to není opravdu nutné. Samozřejmě, půjčky třeba na podnikání jsou věc trochu jiná. Tam si peníze člověk půjčuje s úmyslem, že půjčené peníze zhodnotí vlastním podnikáním a pro to jednoduše startovní kapitál potřebuje.

Pokud si však potřebujete půjčit i na něco jiného, než je jen podnikání, pořádně si to promyslete. Pokud usoudíte, že je to opravdu potřeba, můžete Zonky půjčku využít. Společnost nabízí poměrně slušné podmínky a férový přístup.

Investování přes Zonky je rozhodně také zajímavou volbou. Pro někoho, kdo nechce řešit jaké akcie koupit, jaké slitky zlata koupit, je to poměrně snadná cesta, jak investovat své peníze.

Výnos zde není nijak závratný, ale před inflací by vás měl ochránit.

Záleží samozřejmě, jak si sestavíte své portfolio. Stabilita Zonky a její růst je pro investory rozhodně dobrým indikátorem. Co považujeme za malou nevýhodu, tak je samotné tržiště půjček, které by mohlo být větší. Zonky prý plánuje v roce 2020 umožnit investování i do zahraničních půjček v EUR, tak uvidíme, jestli se toho dočkáme. Byl by to rozhodně zajímavý posun. Potřebujete s něčím poradit? Využijte Zonky fórum. Na Zonky je k dispozici také fórum, ve kterém se můžete poradit s ostatními i se Zonky, například o tom, jakým způsobem zdanit výnosy z investic. Nebo můžete zkusit na Zonky zavolat, určitě vám poradí. Využít můžete číslo: +420 800 449 999. Máte s investováním přes Zonky nějaké zkušenosti? Podělte se o ně s námi a ostatními uživateli níže v komentářích.

Části recenze převzané z portálů Finex.cz a Datlujeme.cz.

 

 

Zonky recenze
Zonky recenze
Zonky je určitě špička na českém trhu p2p půjčování. Ať už sháníte alternativu k půjčení si peněz od banky nebo lepší zúročení vašich naspořených peněz, určitě doporučujeme. Velkou výhodou je perfektní česká podpora a může to být tedy důvěryhodnější varianta než investovat na zahraničních p2p platormách sice třeba s větším výnosem ale i s větším rizikem.
Průměrný úrok (ziskovost)
9
Nabídka p2p půjček
9
Zákaznická podpora
9.8
Důvěryhodnost a reputace
9
Funkce platformy (sekundární trh, auto-invest a jiné)
9
Uživatelské hodnocení7 hodnocení
7.6
Výhody
Online investování, vše probíhá rychle a platforma je uživatelsky přívětivá
Vysoké investorské poplatky
Dostupné pro každého (minimální investice je 200 Kč)
Srozumitelné principy investování
Možnost zvolit investici podle rizikovosti i příběhu
S tím spojená možnost skládat si investiční portfolio dle svých preferencí
Příjemná zákaznická podpora (telefonicky, mailem nebo prostřednictvím Facebooku)
Investice jsou v Kč, čímž odpadá měnové riziko
Sekundární trh, kde je možné vyvázat finanční prostředky z bezproblémové investice
Kromě procesu prověřování a propracovaného systému vymáhání půjček není garance návratnosti
Nevýhody
Průměrný výnos
Malé tržiště
V případě problémových půjček si Zonky strhává poplatek za vymáhání ve výši 30 % vymožené částky
9.2
Hodnocení
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

3 komentáře

 1. 9.7

  Z mého pohledu je to jedna z nejlepších platforem P2P. Investuji zde od roku 2015 a jsem se Zonky skutečně šťastný. Můžete očekávat, že se výkon vašeho portfolia bude pohybovat v průměru mezi 6-8%. Na druhou stranu neexistuje zpětný odkup. Zonky jsou stabilnější než společnosti nabízející zpětný odkup. Půjčky, které kupujete na Zonkách, nejsou zbytečné, což je velmi příjemné. (zpětný odkup btw je pěkný, ale nakonec to bude fungovat, dokud vše dobře dopadne a ekonomika poroste. Pokud platforma P2P není stabilní, zpětný odkup je bezcenný. S ostatními poskytovateli buďte opatrní)

  Zonky vám účtuje poplatky, ale přinejmenším jsou velmi transparentní. Například Mintos orgininators půjčuje za + 100% a dává vám 10–13%, Mintos a původce berou dalších 90% zisku. U Zonky platíte transparentní poplatek mezi 0,2 až 5% (zhruba) v závislosti na hodnoceních. Osobně dávám přednost tomuto transparentnímu a čestnému přístupu.
  Prodej na sekundárním trhu je zdarma, pouze pokud držíte svoji konkrétní investici déle než 1 rok.

  Výchozí sazby jsou neuvěřitelně nízké (doufejme, že jsem to právě neudělal), půjčka je online, takže si ji můžete zkontrolovat. Mám nějaké zpožděné investice, ale 0, – ve výchozím nastavení. V mém portfoliu mám v současné době mezi 600–700 investic.
  Nakonec můžete investovat od 200 Kč (7,82 €) do 15000 Kč (586 €) za jednu půjčku a automatické investování lze provést prostřednictvím druhé jiné aplikace (Zonkios pro iOS)

  Zdravím a investujte opatrně,
  Matěj

  Detailní hodnocení
  Leave A Review

  Průměrný úrok (ziskovost)
  9.7
  Nabídka p2p půjček
  9.7
  Zákaznická podpora
  9.9
  Důvěryhodnost a reputace
  9.4
  Funkce platformy (sekundární trh, auto-invest a jiné)
  9.9
  1
  0
 2. 9.6
  Půjčka všechno OK

  Z vlastní zkušenosti mohu říct, že služba Zonky je super. Nějakou dobu jsem byl investorem na bankeratu a musím říct, že to není zdaleka tak dobrá služba jako Zonky, navíc hromada papírových smluv, vše trvá a celkově ani rozhraní není prostě to právě. Zonky je služba, která na trhu chyběla, je registrovaná ČNB, takže se nemusíte obávat, že by šlo o podvod nebo jiné nekalé praktiky a především je půjčka snazší než v bance.Navíc vám půjčují lidé, takže neplatíte úroky bance ale lidem, kteří vám rádi půjčí. Jednak jste pro ně investice na které mají úrok a z které vydělají a také protože chtějí pomáhat druhým plnit si své sny. Ano tahle poslední věta zněla jako otřepané klišé, ale jak jinak to říct, když to tak opravdu je?

  Detailní hodnocení
  Leave A Review

  Průměrný úrok (ziskovost)
  9.5
  Nabídka p2p půjček
  9.6
  Zákaznická podpora
  9.6
  Důvěryhodnost a reputace
  9.6
  Funkce platformy (sekundární trh, auto-invest a jiné)
  9.9
  1
  0
 3. Moje současná situace mi umožnila pochopit důležitost psaní a čtení recenzí.
  Potkal jsem svého makléře na Tinderu.
  Nechal jsem se zlákat k investování na platformě zvané Profit Swiss.

  Začal jsem investovat a moje investice rostla. Když nadešel čas, abych vystoupil, odmítli mi umožnit přístup k mému zisku.
  Byl jsem na telefonu a posílal e-maily různým nadřízeným svému makléři.
  Nemám žádnou pomoc.

  Narazil jsem na návod, jak získat své peníze z online forexu a obchodování.
  Můžete si přečíst a pokusit se získat zpět vše, co jste ztratili.
  přeji hodně štěstí.

  trustedbrokersforum.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Průměrný úrok (ziskovost)
Nabídka p2p půjček
Zákaznická podpora
Důvěryhodnost a reputace
Funkce platformy (sekundární trh, auto-invest a jiné)
Celkové hodnocení

 • Obsah článku

 • Přihlásit se k odběru novinek o investování