Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Zde je uvedeno, co bude zapotřebí k tomu, aby se bitcoiny dostaly přes zeď odporu 14 000 $: Analýza trhu eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Zde je uvedeno, co bude zapotřebí k tomu, aby se bitcoiny dostaly přes zeď odporu 14 000 $: Analýza trhu eToro

Zde je uvedeno, co bude zapotřebí k tomu, aby se bitcoiny dostaly přes zeď odporu 14 000 $: Analýza trhu eToro

Globální trhy padaly uprostřed týdne, protože investoři rachotili pokračující obavy z dalších blokování koronavirů. Naproti tomu bitcoiny dramaticky narostly na 14 000 $, poté klesly zpět na 13 000 $. Ke konci minulého týdne jsme zaznamenali další posun směrem nahoru, který krátce prolomil úroveň 14 000 $.

Simon Peters, analytik, eToro
Bitcoin roste, když analytikům dojdou superlativy

Minulý týden se bitcoiny nadále prohlubovaly na úrovni 13 000 USD, dokonce se dotkly 14 000 USD, než se znovu ponořily. Navzdory těmto výkyvům pohybu a rychlému poklesu po rychlém vzestupu jsem spokojený s tím, kde v současné době stojíme. Je tomu již 12 enable, co Satoshi Nakamoto vydali svůj whitepaper o první kryptoasetě na světě, což vyvolalo monumentální změnu v našem uvažování o měně. Nyní je dominantní silou v obrovském sektoru, s komunitou v zadní části a velkým růstem v přední části.

Odtud bych chtěl vidět, jak se úroveň 13 000 $ chová jako nová základna, ze které pak můžeme znovu tlačit za vysoce nabízenou úroveň odporu 14 000 $.

Pokud jde o to, jak tento přístup děláme, myslím, že bychom měli sedět a nechat to přirozeně. Právě jsme na pozitivním místě a bude se filtrovat až k ceně. Tím však nechci říci, že by jiskra nebyla v nepořádku pozitivní vývoj zpráv, jako je potvrzený balíček fiskálních stimulů od vlády United states, by mohl tlačit cenu na hranici 14 500–15 000 USD. A i když fiskální podněty filtrování zpět do reálné ekonomiky obvykle nějakou dobu trvá, očekával bych okamžitější reakci, až budou nakonec potvrzeny podrobnosti a specifika.

Zdá se, že si budeme muset počkat až po zítřku, kdy Usa půjdou k volebním urnám, než uvidíme další jasnost. Přinejmenším víme, že stimul zůstává vysokou prioritou jak v programu Trump, tak v Bidenu.

Co ale obecně s používáním a šířením kryptoměn? Mělo by krypto prospěch z odpovědnosti republikánů nebo demokratů? Není to tak černé a bílé. Na obou stranách jsou politici, kteří jsou professional-krypto, a jsou politici na obou stranách, kteří jsou anti-krypto. Vše závisí na konkrétních zástupcích, kteří jsou voleni a jakým směrem se budou ubírat. Víme však, že americké volby očividně změní hru, dokonce i na základní úrovni události, která předchází stimulu.

David Derhy, analytik, eToro
Stojí za to sledovat DeFi

Není pochyb o tom, že léto zaznamenalo výjimečný boom zájmu o decentralizované finance (DeFi). Google Tendencies ukazuje, že lidé hledající DeFi dosáhli svého vrcholu v posledním srpnovém a prvním zářijovém týdnu. Od té doby vyhledávání pokleslo o 62%.

Znamená to však, že zájem o protokoly DeFi ustoupil? Ne podle množství kapitálu, který se do takových protokolů neustále čerpá. Aktuální hodnota podle DeFi Pulse činí 11,02 miliardy dolarů. To znamená, že zájem a používání platforem DeFi stále roste, ale zdánlivě bez šíleného humbuku z léta. Professional mě to nemusí být nutně špatná věc. Je zdravé, že vidíme konec rozruchu, ale zájem pokračuje, protože zdůrazňuje a naznačuje skutečnou hodnotu, kterou krypto komunita klade na DeFi nebo alespoň část krypto komunity, protože označení takové skupiny za homogenní by bylo nepřesné.

Burzy by měly nadále podporovat projekty, které získaly zájem investorů. Na eToro jsme nedávno oznámili naši podporu Flare, přičemž ti, kteří drží XRP na naší investiční platformě nebo kryptoburze, budou zahrnuti do snapshotu sítě a určili, kolik tokenů Spark dostanou.

David Derhy, analytik, eToro
JPM by mohl být iniciátorem závodu krypto lender

Minulý týden globální šéf velkoobchodních plateb JP Morgan, Takis Georgakopoulos, uvedl, že se společnost chystá ke komerční transakci použít vlastní kryptoměnu.

Ačkoli není pravděpodobné, že by tato novinka v krypto komunitě nastala, většina z nich nebude používat vlastní kryptoaset banky JPM Coin, stále poskytuje vzrušující příležitost pro budoucnost.

Tato nová kryptoaseta by mohla fungovat jako brána do sektoru. Klienti JP Morgan mohli takový žeton použít a poté se potenciálně podívat na jeho výměnu a obchodování s jinými mincemi.

Mohlo by se také ukázat jako iniciátor pro ostatní banky a velké finanční instituce, aby zahájily, pokračovaly nebo urychlily své vlastní krypto a blockchainové operace. Je pozitivní vidět, že poté, co společnost JP Morgan a další ikoničtí stoupenci současného ekonomického systému udělali 180, oceňují celou řadu výhod, které blockchain a krypto mohou podnikům přinést.


Simon Peters a David Derhy, analytici trhu eToro

Toto je marketingová komunikace a neměla by být brána jako investiční poradenství, osobní doporučení nebo nabídka či nabádání ke koupi nebo prodeji jakýchkoli finančních nástrojů. Tento materiál byl připraven bez ohledu na konkrétní investiční cíle nebo finanční situaci a nebyl připraven v souladu s právními a regulačními požadavky na podporu nezávislého výzkumu. Jakékoli odkazy na minulé výsledky finančního nástroje, indexu nebo balíčku investičního produktu nejsou a neměly by být brány jako spolehlivý ukazatel budoucích výsledků.

Veškerý obsah této zprávy slouží pouze professional informační účely a nepředstavuje finanční poradenství. eToro neposkytuje žádné prohlášení a nepřebírá žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, která byla připravena s využitím veřejně dostupných informací.

Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou ve velmi krátkém časovém rámci značně kolísat, a proto nejsou vhodné professional všechny investory. Obchodování s kryptoměnami je jiné než prostřednictvím CFD neregulované, a proto na něj není dohlížen žádný regulační rámec EU. Váš kapitál je ohrožen.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Daily Hodl. Everyday Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, start out-upů blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Doporučený obrázek: Shutterstock / Daniel Prudek

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web