Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Co znamená “podílový fond do každého počasí”?

Co je fond do každého počasí?

Fond professional každé počasí je fond, který má tendenci dosahovat přiměřeně dobrých výsledků za příznivých i nepříznivých ekonomických a tržních podmínek. Všechny meteorologické fondy mají obvykle flexibilní investiční strategie, které jim umožňují diverzifikovat napříč třídami aktiv a využívat alternativní techniky, jako je rotace sektoru nebo makro-zajištění, aby zvládly různé tržní změny.

Shrnutí

  • Všechny fondy Počasí jsou navrženy tak, aby fungovaly dobře bez ohledu na to, jak dobře nebo špatně si vede trh.
  • Vyvážené prostředky lze použít jako prostředky do každého počasí, pokud jsou vyváženy způsobem, který dokáže „počasí“ zpomalit.
  • Nejběžnější formou fondu All Weather bude tržně neutrální forma, kdy fond nezaujímá postoj k žádnému sektoru nebo emisi.

Vysvětlení fondu professional všechny počasí

Všechny meteorologické fondy používají různé investiční strategie k dosažení kapitálových zisků ve všech typech investičních prostředí. Bridgewater je jeden ze správců hedgeových fondů známý pro svou investiční strategii do každého počasí. Řada dalších fondů se kvalifikuje také kvůli široké povaze strategií obsažených ve vesmíru.

Vyvážené fondy

Vyvážený fond může být volbou fondu do každého počasí. Vezměme si například jednoduchý vyvážený fond s alokací portfolia 60% a 40% s pevným výnosem. Aktivní správa kapitálové části fondu s cílem využít měnících se tržních podmínek při zachování stabilních výnosů professional investory z investic s pevným výnosem zajišťuje vyvážené alokace, které produkují pozitivní výkon za všech tržních podmínek.

Fondy bez specifikovaných alokací mají často tendenci dosahovat ještě lepších výsledků ve všech typech tržních podmínek kvůli jejich flexibilitě upravit alokaci aktiv. Tyto fondy často uzavírají sázky na rozdělení aktiv podle svých názorů na domácí nebo globální riziko. Globální fondy pro alokaci rizik jsou jedinečnou kategorií, protože upravují alokace portfolia podle třídy aktiv tak, aby zmírňovaly a kompenzovaly ztráty na vysoce rizikovém akciovém trhu s větší alokací na vysoce výnosné investice s pevným výnosem.

Naopak, reverzní alokace se používá, když mají akciové trhy vyšší craze. Flexibilita při provádění úprav tříd aktiv je významnou výhodou, která fondu umožňuje dobrý výkon na všech typech trhů.

AllianceBernstein World Danger Allocation Fund poskytuje jeden příklad flexibilního globálního produktu pro alokaci rizik. V roce 2017 fond získal 12,06%. Od svého založení vykazuje fond roční výnos 6,92%.

Strategie za každého počasí

Všechny strategie počasí mají také flexibilitu k nasazení jedinečných alternativních technik.

Dlouhý krátký

Jednou ze strategií běžně používaných k dosažení zisků ve všech tržních prostředích je dlouhá / krátká strategie. Tyto fondy mají prostor pro zaujetí dlouhých i krátkých pozic. To jim umožňuje nakupovat investice, o nichž se domnívají, že mají vzestupný potenciál, a prodávat krátké cenné papíry, u nichž očekávají, že se znehodnotí. Tyto fondy mají flexibilitu k nadvážení dlouhých pozic v době tržních zisků a nadváhy krátkých pozic v době tržních ztrát.

Neutrální trh

Tržně neutrální strategie je další alternativní technikou, která využívá dlouhé / krátké pozice. To se liší od typické dlouhé / krátké strategie, protože se snaží těžit ze spárovaného obchodování, které využívá potenciální arbitráže mezi uzavřenými cennými papíry. Dosahuje všech neutrálních zisků na trhu, protože její strategie zahrnuje přijímání cílených párů obchodních pozic, které blokují zisky pohybem spárovaných cenných papírů.

Další alternativy

Existuje také řada dalších strategií, které se ukázaly jako účinné při získávání zhodnocení kapitálu na všech typech trhů. Střídání sektorů a makro-zajištění jsou dvě strategie, které investoři často hledají za každého počasí. Obě nabízejí flexibilní investiční strategie s prostorem professional přechod z různých oblastí trhu, místo aby byly omezeny na jednu třídu dílčích aktiv.

Strategie rotace sektorů se budou otáčet dovnitř a ven z sektorů, které nabízejí vysoký růstový potenciál nebo mají historickou reputaci pro výkon na určitých typech trhů. Inflační obchody, technologie a další inovativní odvětví obecně nabízejí nejvyšší potenciální výnosy v rozvíjejících se ekonomikách. Naopak na smluvních trzích nabízejí jistoty spotřebitelské sponky a další vysoce závislé na odvětvích.

Makro-hedging je další flexibilní strategie, která kombinuje teorie rotace sektoru a dlouhého / krátkého investování. Strategie zajišťování makra se budou snažit investovat do tržně orientovaných sektorů a zároveň využívat dlouhé a krátké obchody k využití výhod konkrétních tržních katalyzátorů.

Strategie Bridgewater za každého počasí

Ray Dalio vyvinul v 70. letech strategii společnosti Bridgewater za každého počasí poté, co sledoval tržní změny a scénáře možného návratu politické vřavy během prezidentství Richarda Nixona.

Od sedmdesátých enable minulého století je Bridgewater jednou z nejoblíbenějších strategií všech povětrnostních strategií, které nabízejí potenciál získat ze všech aspektů pohybu cen cen na trhu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: