Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jaké jsou největší private equity fondy v Indii?

Indie, rostoucí rozvíjející se tržní země s nevyužitými zdroji a značnou pracovní silou, přilákala miliardy dolarů do svého zdravotnictví a komerčních nemovitostí, softwaru a textilního průmyslu. Země zažila několik jedinečných restrukturalizací a ekonomických reforem, které pomohly stimulovat. Od roku 2018 zahrnují programy demonetizaci, daně ze zboží a služeb a identifikační systém Aadhaar, který také podporuje rozvoj zdravotní péče. Ekonomika jako taková má několik nových i stávajících kanálů private equity rozvoj.

Indie vykázala několik milníků mezi svými institucionálními investičními bankami a private equity podniky, které celkově přispívají k investičnímu průmyslu. Statistiky společnosti Bain Capital z roku 2017 ukazují, že fúze a akvizice v Indii vzrostly o 53,3% na 77,6 miliard USD, personal fairness obchody na 24,4 miliard $ a 24,96 miliardy $ získané pro veřejně obchodované společnosti na primárním trhu...

Shrnutí

  • Indie přilákala miliardy dolarů do různých průmyslových odvětví, jako je zdravotnictví a nemovitosti, a má několik kanálů professional nové i stávající private fairness rozvoj.
  • Blackstone je a non-public fairness firma, která pomohla přidat 1,7 miliardy $ do zdravotnického a realitního průmyslu v zemi.
  • TPG investovala 100 milionů $ do Shriram Metropolis Union Finance, což znamenalo první investici do indické finanční firmy.

Indie a Private Fairness Investice

Zavedení a zapojení personal equity společnosti byly silou pro vstřikování tolik potřebné krve do řady sektorů, které se dříve spoléhaly na státní dolary, což omezovalo operace soukromého financování a inovací. Investice soukromého kapitálu do podniků, jako jsou nemocnice a technologie, zvyšují kvalitu poskytovaných služeb a podporují lepší řízení podniků ze strany činitelů s rozhodovacími pravomocemi, kteří hledají další investice.

Některé klíčové oblasti ekonomiky se zvýšily personal fairness investice a zapojení zahrnují portfolia nemovitostí a důvěryhodných investic do nemovitostí (REIT), elektronický obchod, sociální média a on the web bankovní platformy. V říjnu 2020 měla Indie přibližně 112 private equity firmy specializující se na řadu odvětví a investic..Níže uvedené firmy mají kancelář v Bombaji, což je největší indické město s rozlehlou populací 18,4 milionů lidí...

Bombaj je nejbohatším městem v Indii, domovem většiny miliardářů a milionářů v zemi. Jako finanční a obchodní kapitál země je vhodné, aby každá z těchto firem měla své sídlo v Bombaji.

Černý kámen

Společnost Blackstone prostřednictvím Indie investovala přes 13 miliard dolarů private fairness a nemovitosti od října 2019..I když ne všechny jeho podniky s velkými vstupenkami proměnily své zisky, jako jsou jeho podniky v indickou softwarovou společnost Monetary Systems a oděvní společnost Gokaldas Exports, ochota Blackstone investovat podnítila další úspěšné příběhy. To byl případ farmaceutické společnosti Emcure a outsourcingové společnosti Intelenet.

Blackstone investoři se považují za trpělivé a společnost usiluje o dlouhodobé výsledky. Nákupy PE společnosti do nemovitostí zahrnují speciální ekonomickou zónu (SEZ) v indickém Pune spolu s rozvojem informačních technologií (IT) v Noidě. Nákup těchto území potvrzuje společnost Blackstone jako největšího vlastníka nemovitostí v oblasti kancelářských prostor v Indii. Společnost Blackstone uvedla tyto nákupy nemovitostí jako užitečné v budoucnosti vytváření REIT.

Apax

Společnost Apax vstoupila do Indie v roce 2007 a pomohla získat investice do zdravotnického průmyslu ve výši 104 milionů dolarů, počínaje nemocnicí Apollo v Chennai. Apax si odnesl významné vítězství při prodeji IT firmy iGate za 4 miliardy USD, což umožnilo návratnost investice ve výši 1,3 miliardy USD v roce 2011.

V květnu 2015 společnost Apax uznala 23% podíl ve společnosti Zensar Technologies, která v Indii pokročila jako poskytovatel IT služeb výrobcům, maloobchodníkům a dalším technologickým společnostem. Dohoda přichází po dalších prodejích a nákupech IT společností Apax, zavádění strategie v Indii zaměřené na společnosti poskytující technologické služby. Mluvčí společnosti Zensar nákup uvítali kvůli předchozím zkušenostem společnosti Apax s indickými technologickými firmami...

V roce 2018 společnost vykázala investice do finanční společnosti Repco Home Finance Ltd. a zdravotnické společnosti Healthium MedTech.

TPG

Vstup společnosti TPG do Indie byl zaměřen zejména na odvětví finančních služeb. V roce 2006 společnost TPG investovala 100 milionů $ do Shriram Metropolis Union Finance. Dohoda znamenala precedens professional TPG byla to jeho první investice do indické finanční firmy.

V roce 2015 společnost TPG získala čtyřnásobek své původní investice z roku 2008 prodejem 20% podílu ve společnosti Shriram Metropolis Union Finance společnosti Apax. V únoru 2015 společnost TPG oznámila, že koupí menšinový podíl ve společnosti Manipal Wellbeing za 146 milionů dolarů...

Společnost provozuje nemocnice v západní a jižní Indii. Globální nemocnice byly také na radaru TPG. Společnosti PE se stále více obracejí na indické poskytovatele zdravotní péče s ohledem na inovace vyvíjející se kolem Aadharu a ve zdravotnictví. Kvalita péče se může lišit a investoři se snaží sladit s další přední indickou inovací v nemocnici nebo ve prospěch zdravotní péče.

Rovněž se šíří využívání zdravotního pojištění v Indii, což professional indické občany znamená další cesty k lékaři.

Everstone

Everstone personal fairness podnikání je zaměřeno na Indii a jihovýchodní Asii. Firma má více než 2 miliardy USD private equity investované prostředky..Investiční podnikání se zaměřuje na oblasti zaměřené na spotřebitele se zaměřením na zdravotnictví, maloobchod, finanční služby, vzdělávání a obchodní služby. Prominentní investice zahrnovaly dohody s Servion, OmniActive, Present day a Hinduja Leyland Finance.

Skupina Carlyle

Skupina Carlyle má celkem přibližně 84 miliard dolarů private equity investice od roku 2020..Zástupci Carlyle veřejně prohlásili, že investice v Indii jsou katalyzátorem vytváření pracovních míst a mají exponenciální důsledky professional vytváření bohatství v zemi...

Investice společnosti v Indii jsou obecně kombinovány s vyhlídkami v jihovýchodní Asii. V roce 2018 vykázala fundraising ve výši 6,55 miliardy USD pro fond investující v Asii, včetně dohod o růstu a odkupu v Indii. Investiční podnikání v Indii má nově jmenovaného generálního ředitele Vikrama Nirulu. Mezi nejlepší investiční nabídky patří karty SBI, PNB Housing Finance, Metropolis Healthcare a Delhivery Logistics.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: