Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Nejlepší světové zpravodajské společnosti na světě

Svět se pohybuje ve zprávách. Od rozhodnutí založených na pokrytí finančních trhů a politického vývoje až po rozhodnutí založená na místních zprávách nebo zprávách o počasí, zprávy ovlivňují náš život přímo i nepřímo. Zprávy jsou k dispozici a jsou přístupné v různých formátech: digitální (obsah on-line zpráv), tisk (noviny a časopisy) a vysílání (Tv set a rádio).

Dosah publika je důležitým parametrem při hodnocení obchodního potenciálu zpravodajských společností. Je však dobré mít na paměti, že zpravodajské společnosti se stále více diverzifikují investováním do podniků nesouvisejících se zprávami, které mohou zahrnovat application, analýzu dat a služby v oblasti nemovitostí. Investoři, kteří hledají investice do společností poskytujících pouze zprávy, by měli pečlivě prostudovat celkový obchod společnosti, aby zajistili, že její operace zapadnou do požadovaného investičního profilu.

Zde jsou některé z předních světových zpravodajských společností seřazené podle sestupného pořadí dostupných údajů o tržním stropu k listopadu 2018.

1) Information Corp.

Tržní kapitalizace: 7,48 miliardy dolarů

News Corp. (NWS) je diverzifikovaná společnost poskytující informační a mediální služby. Vznikla, když Rupert Murdoch rozdělil News Corporation na dva subjekty: Information Corp a 21Svatý Century Fox. Společnost News Corp., zaměřená na zpravodajské a informační služby, má čtyři další segmenty: programování kabelových sítí, digitální realitní služby, vydávání knih a další (což zahrnuje služby placené televize, vydávání knih a další on the internet služby). Mezi jeho slavné značky patří The Occasions, Dow Jones, The Wall Avenue Journal, The Solar, Herald Sunshine, HarperCollins Publishers a FOX Athletics.

2) Společnost New York Instances

Tržní kapitalizace: 4,21 miliardy dolarů

Majitel renomovaných značek, jako jsou The New York Instances (NYT), The New York Times Intercontinental Edition a NYTimes.com, The New York Situations Corporation je globální mediální společnost založená na žurnalistice, která vlastní a provozuje své vlastní digitální platformy.

3) Tribune Media Co.

Tržní kapitalizace: 3,39 miliardy $

Tribune Media (TRCO) je diverzifikovaná vysílací společnost s televizními a digitálními kanály, které poskytují zprávy, zábavu a sportovní programy. Vlastní a provozuje více než 40 televizních stanic a pouze její WGN The united states zasahuje do více než 80 milionů domácností. Společnost také strategicky investuje do dalších mediálních podniků, včetně Television Foodstuff Community, Categorized Ventures a Mashable.

4) Every day Mail a Common Believe in plc

Tržní kapitalizace: 2,82 miliardy $

Everyday Mail and Standard Belief (DMGT) je britská společnost založená v roce 1922 a kotovaná na Londýnské burze cenných papírů. Vlastní noviny, televizní a rozhlasové stanice. Celosvětově má ​​významné zastoupení prostřednictvím své dceřiné společnosti DMG Environment Activities a DMG Information. Působí také v oblasti datové analýzy, informací a zábavy.

5) EW skripty

Tržní kapitalizace: 1,38 miliardy $

EW Scripps (SSP) je velká mediální skupina, která byla založena v roce 1878. Provozuje televizní stanice, noviny a místní a národní weby digitálních médií. Její činnost je rozdělena do tří proudů: televize, novin a distribuce obsahu a další, včetně Scripps National Spelling Bee.

6) Gannett Co. Inc.

Tržní kapitalizace: 1,12 miliardy dolarů

Gannett (GCI) je diverzifikovaná zpravodajská a mediální informační společnost, která působí v oblasti vysílání, publikování a digitálu. Nejznámější značkou, kterou společnost vlastní, je United states of america Nowadays. Jeho segment vysílání provozuje 43 televizních stanic její vydavatelský section poskytuje denní obsah prostřednictvím více než 80 denních publikací a více než 400 místních denních publikací a její digitální phase pokrývá obsah prostřednictvím digitálních platforem, služeb digitálního marketingu a on line softwarového řešení HR.

7) Every day Journal Company

Tržní kapitalizace: 325,86 milionů $

Day-to-day Journal (DJCO) působí jako poskytovatel informačních služeb prostřednictvím tisku a digitálních médií, zejména v Kalifornii a Arizoně. Známé značky zahrnují Los Angeles Each day Journal, Daily Commerce, The San Francisco Each day Journal, The Day-to-day Recorder, The Inter-Metropolis Convey, The Orange County Reporter, Company Journal and The History Reporter.

8) AH Belo Corporation

Tržní kapitalizace: 98,83 milionů $

AH Belo (AHC) se zaměřuje na místní noviny, včetně The Dallas Early morning Information, The Providence Journal a The Denton File-Chronicle. Společnost má také publikace specifické pro diváky.

9) Společnost McClatchy

Tržní kapitalizace: 54,58 milionu $

Společnost McClatchy Business (MNI) má 30 deníků, nedenních novin, webových portálů a digitálních publikací, které zahrnují reklamní služby na 29 trzích v United states. Jejich podíly zahrnují (Fort Value) Star-Telegram, Sacramento Bee, Kansas Town Star, Miami Herald, Charlotte Observer a (Raleigh) Information & Observer.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: