Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jaká je návratnost private equity investic v porovnání s jinými investicemi?

Professional jednotlivce s vysokou čistou hodnotou a institucionální investory private fairness je atraktivní investiční možností kvůli svému potenciálu vysokých výnosů. Soukromý kapitál spadá do kategorie alternativní třídy aktiv, a přestože je jeho definice zmatená, nejčastěji se jedná o spravovanou skupinu získaných nebo vypůjčených finančních prostředků, které se výslovně používají k získání pozice ve vlastnictví kapitálu v menších společnostech s růstovým potenciálem. Firmy soukromého kapitálu podporují investice z bohatých zdrojů tím, že se mohou pochlubit vyšší návratností investic než jiné alternativní třídy aktiv nebo konvenčnější investiční možnosti.

Cambridge Associates, index, který sleduje výkonnost private fairness firmám ve Spojených státech poskytly investorům od roku 2003 do roku 2013 anualizovaný výnos 16%. Ve stejném časovém rámci index Russell 2000, metrika sledování výkonu pro malé společnosti, investorům vrátil anualizovaný 9,1%, zatímco index S&P 500 vráceno 7,4%. Je jasné, že investor riskuje s private equity investice by získala mnohem vyšší návratnost než ti, kteří si vybrali konvenčnější cestu investování do ETF, který sledoval populární index.

Ve srovnání s jinými alternativními investicemi však personal equity výnosy jsou méně působivé. Během třetího čtvrtletí roku 2013 společnost Cambridge Associates vykázala podobný výkon professional společnost private equity a enterprise money investice za poslední desetiletí, s private equity postupující dopředu ve většině období. Nicméně venture funds index vrátil anualizovaných 26,1% za posledních 15 enable, zatímco private fairness vrátil anualizovaných 12%. Za posledních 20 let undertaking cash vyjde dopředu s 30% anualizovanou návratností ve srovnání s personal equity na 13,5%.

Ačkoli non-public fairness může být lukrativní investiční možností pro jednotlivce s vysokou čistou hodnotou, není to jediná alternativní třída aktiv, která poskytuje atraktivní výnosy. Investoři se zájmem o private fairness, enterprise cash nebo jiné alternativy by si měly být vědomy, že potenciál vysokých výnosů přichází také s vysokou mírou rizika před investováním se doporučuje posoudit jejich toleranci k riziku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: