Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Můžete si koupit prostředky Vanguard prostřednictvím jiného zprostředkování?

Ne, investoři nemusí založit účet u společnosti Vanguard, aby mohli nakupovat a prodávat vysoce ceněné fondy investiční společnosti. Vanguard udržuje několik dohod s firmami jako TD Ameritrade, OptionsHouse, Cash A person Investing a Interactive Brokers. Výsledkem je, že většina hlavních makléřských společností nabízí svým retailovým klientům příležitost obchodovat s podílovými fondy Vanguard a fondy obchodovanými na burze (ETF).

Ale má to háček. Vanguard je známý pro své bez zátěže, nízké poměry nákladů a nízké až neexistující poplatky a provize ve skutečnosti v červenci 2018 oznámila, že klesá provize prakticky v celém svém vesmíru ETF. Naproti tomu každý broker má svou vlastní strukturu provizí mohlo by to umožnit nákup a prodej určitých fondů Vanguard bez provize – a pak to možná nebude...

Shrnutí

  • Investoři mohou nakupovat a prodávat podílové fondy Vanguard a ETF prostřednictvím libovolného počtu makléřských společností a finančních poradců.
  • Pokud nakupujete přímo přes Vanguard, můžete těžit z nižších poplatků, lepšího zákaznického servisu a dalšího průzkumu produktů.
  • Nákup fondu Vanguard prostřednictvím makléře může zahrnovat provize, náklady nebo jiné poplatky, které jsou vybírány makléřem, nikoli přímo společností Vanguard – i když tomu tak není vždy. Poraďte se se svým makléřem.

Příběh Vanguard Funds

Vanguard Team of Financial commitment Companies, gigant finanční společnosti s aktivy spravovanými v hodnotě 4,9 bilionů dolarů od roku 2019, nabízí široký výběr fondů obchodovaných na burze (ETF) a podílových fondů, které investují do dluhopisů a akcií s různými investičními cíli a tržními mezerami ..Dluhopisové fondy Vanguard se specializují na podnikové dluhopisy (vs. vládní nebo státní dluhopisy. Akciové fondy Vanguard se specializují na investice do mezinárodních akcií, domácích akcií a různých sektorově specifických akcií.

ETF společnosti Vanguard a podílové fondy mají velmi nízké a vysoce konkurenční poplatky, které jsou podstatně pod průměrem odvětví fondů. Ačkoli jsou některé z jejích podílových fondů aktivně spravovány, jiné fondy a většina jejích ETF používají přístup indexování.

Pozdní zakladatel společnosti Vanguard, John Bogle (1929-2019), je ve skutečnosti přičítán za to, že přinesl maloobchodní strategii strategii investování do indexů, kdysi v kompetenci institucionálních investorů. Dva roky poté, co byla založena v roce 1974, začala společnost Vanguard prodávat podílové fondy, které sledovaly indexy a přenesly minimální náklady na tento druh pasivního řízení na investory. Jeho poplatky byly nejnižší v oboru..Unikátní byla také její vlastní řídící struktura: Na rozdíl od většiny společností spravujících fondy, které obvykle ovládají rodinu fondů a poskytují veškeré investiční, administrativní a marketingové služby, funguje Vanguard spíše jako družstevní záložna vlastněná investory v fondy, které zaměstnávají své vlastní důstojníky a zaměstnance.

Vanguard byl také průkopníkem v prodeji svých fondů přímo investorům, nikoli prostřednictvím makléřů, což mu umožňovalo snížit nebo úplně vyloučit prodejní poplatky..Dnes je známá svou rodinou vysoce výkonných fondů bez zatížení, které zahrnují 199 vzájemných fondů a 1 800 ETF. U fondů Vanguard také bývají nízké náklady na údržbu a správu, které vznikají zejména v případě, že klient nesplní zůstatek na účtu minimálně 10 000 $ a vyhýbá se elektronickým dokumentům...

Vanguard Funds at 3rd-Occasion Brokers

Zatímco Vanguard nabízí téměř všechny své podílové fondy a ETF bez provize prostřednictvím vlastní proprietární investiční platformy, je k dispozici široký výběr stejných fondů professional nákup u makléřů třetích stran. Vanguard obvykle vyjednává dohody s jinými makléři, aby nabídl část svých fondů bez provizí, zatímco zbývající fondy Vanguard podléhají standardním obchodním poplatkům konkrétního makléře.

Problémy týkající se provizí mezi společností Vanguard a makléřskou společností způsobily na podzim 2017 něco rozruchu. TD Ameritrade oznámila rozšíření svého bezplatného obchodního programu ETF, který paradoxně zahrnoval zrušení všech bezúplatkových ETF Vanguard, které nabízela – tah, který pobouřil investory, finanční poradce a finanční tisk. „TD Ameritrade nyní prosazuje pay-to-engage in pro své takzvané fondy obchodované na burze bez provize,“ huffed Přispěvatel Forbes David Marotta. „Jsou ochotni se vzdát své obchodní provize ve výši 6,95 USD ve prospěch odměn přímo od prodejců ETF. Protože Vanguard odmítá takové peníze platit opatrovníkům, již jim není dovoleno hrát.“

TD Ameritrade nadále nabízí investorům podílové fondy Vanguard a dalších přibližně 80 ETF Vanguard. A v květnu 2018 se společnost TD Ameritrade stala výhradním správcem registrovaných investičních poradců (RIA) spravujících důchodové účty v hodnotě 3 miliard dolarů, které využívají fondy Vanguard. V rámci tohoto uspořádání získaly RIA zpětný přístup k bez provizím ETF, které byly zrušeny předchozí podzim.

Závěr

Díky nabídce svých fondů prostřednictvím několika investičních platforem vytváří Vanguard mnohem širší síť makléřů, která oslovuje vyšší počet investorů, kteří by se mohli zajímat o investice do ETF Vanguard a podílových fondů. To přitahuje větší množství kapitálu a výnosů pro produkty společnosti Vanguard, které patří k nejvýkonnějším v oboru.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: