Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak se stát “angel investorem”?

Pro investora není větší vzrušení, než se brzy dostat za slibný nový podnik a pomoci mu dosáhnout úspěchu. Dnes je zhruba 300 000 Američanů, kteří se jako andělští investoři pro začínající podniky o to pokoušejí...

Ale proniknout do světa andělských investic není vždy snadné. Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) umožňuje účast pouze akreditovaným investorům – to znamená, že musíte mít čistá aktiva (minus váš primární domov) ve výši nejméně 1 milion USD nebo jste za poslední dva roky vygenerovali roční příjem vyšší než 200 000 USD a “ rozumně očekávejte totéž pro aktuální rok. “ Pokud jste ženatý / vdaná, musí váš kombinovaný minimální příjem přesáhnout 300 000 $...

Shrnutí

  • Angel trader skupiny se skládají z jednotlivců s vysokým čistým jměním, kteří poskytují finanční podporu malým startupům nebo podnikatelům.
  • SEC umožňuje účast pouze ve skupinách investorů andělů pouze akreditovaným investorům.
  • Dává smysl připojit se ke skupině místo toho, abyste šli sami jako andělský trader, protože se můžete podílet na úsilí náležité péče i na počátečních penězích.
  • Angel trader skupiny nejsou professional všechny investory, protože obvykle investují do vysoce rizikových obchodů s vysokou odměnou.

Počet aktivních andělských investorů ve Spojených státech nadále roste. Centrum professional výzkum rizik odhaduje, že v roce 2019 je ve Spojených státech více než 300 000 jednotlivých andělských investorů, kteří ročně financují více než 60 000 společností...

Ale protože všichni nemůžeme být Jeffem Bezosem, je obecně moudré spolupracovat se skupinou investorů. I když to překonáte regulační překážku SEC, mít skutečný úspěch obvykle znamená připojit se ke skupině dalších „andělů“, kteří mohou sdílet odpovědnosti za náležitou péči i počáteční počáteční kapitál.

Tradiční Angel Skupiny investorů

Dobrou zprávou professional investory v rané fázi je, že počet skupin financování andělů v United states of america za posledních několik desetiletí explodoval. Podle Angel Funds Association (ACA), je nyní třikrát více skupin než v roce 1999..V roce 2019 se členství v ACA skládalo z 275 andělských skupin,.s odhadovaným počtem 400 skupin v United states..

Přesto to pomáhá mít osobní spojení, protože většina z těchto skupin umožňuje členství pouze na pozvání. To však neznamená, že nemáte nutně štěstí, pokud nemáte „in“ s žádným ze současných členů. Některé umožní novějším andělským investorům účastnit se několika setkání jako host. Jakmile získají představu o vaší úrovni závazku a o tom, co přinesete ke stolu, mohou vás požádat, abyste se připojili.

Většina skupin investorů vyžaduje členské příspěvky – obvykle kolem 1 000 USD nebo více ročně – a pořádají pravidelná setkání, na kterých slyší informace od podnikatelů, kteří potřebují kapitál.

Výhody Angel Skupiny

Ačkoli účast na měsíčních nebo čtvrtletních schůzkách může znít jako spousta práce, existuje několik důležitých důvodů, proč je týmový přístup populární mezi andělskými investory. Většina mladých společností hledá více hotovosti, než je ochoten dát každý investor – často až 1 milion dolarů. Rozdělením tohoto vlastnického podílu mezi několik investorů může být nutné, aby jednotlivec nakopl pouze řekněme 25 000 až 50 000 $ na jednu dohodu.

Investoři, kteří se spojí, mohou také rozdělit značnou část because of diligence, kterou vyžaduje každá významná investice. Kromě toho, že je to obrovská úspora času, umožňuje operace spolupráce finančníky navzájem čerpat ze zkušeností a odborných znalostí. Rozhodnutí investovat do podnikání je stále na jednotlivci, ale tímto způsobem získají potenciální investoři vstup od ostatních ve skupině, než se rozhodnou zapojit.

Pravděpodobně největší výhodou připojení ke skupině je schopnost dozvědět se více dohod. Angel investování je ze své podstaty vysoce riziková a vysoce odměněná nabídka. Většina odborníků proto navrhuje mít portfolio nejméně 10 společností, aby byl váš kapitál chráněn. Určitě pomáhá mít stálý tok potenciálních zákazníků – něco, čeho je těžké dosáhnout, pokud jdeš o sólové investice do andělských investic.

Syndikáty on-line investování

Pokud se vám líbí myšlenka spojit se s dalšími investory, ale nechcete závazek tradiční investiční skupiny, máte alternativu. On line syndikáty, jako je AngelList, umožňují jednotlivcům s vysokou čistou hodnotou spolupracovat na dohodách, často bez ročních poplatků a bez setkání.

On the internet skupiny jsou také atraktivní pro ty, kteří nejsou připraveni složit velké částky v hotovosti. Některé syndikáty vám umožňují přispět pouhým 1 000 USD na konkrétní obchodní akci, čímž se výrazně sníží vaše riziko.

Hlavní investor obvykle vloží podstatnou část celkové investice – často kolem 20% – a nechá ostatní členy syndikátu nakopat menší částky. Aby kompenzovali hlavního investora za jeho větší roli v transakci, ostatní investoři souhlasí s tím, že zaplatí hlavnímu subjektu „carry“ – procento ze zisku z jejich investice.

Některé syndikáty pokrývají poměrně širokou škálu obchodů a jiné se specializují na konkrétní odvětví, jako je technologie nebo zdravotnictví. Pokud máte zájem o spojení s dalšími investory, je dobrým místem pro začátek world-wide-web ACA. Zde najdete pohodlný adresář on line a tradičních skupin po celých Usa

Závěr

Pokud jste v oblasti andělského investování nováčkem, často vám pomůže připojit se ke skupině, která může uzavřít partnerství při obchodech a rozšířit práci náležité péče. A s on-line syndikáty se nemusíte nutně setkávat tváří v tvář s ostatními členy, abyste získali šanci na investiční příležitosti v rané fázi.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: