Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak mění Netflix televizní průmysl?

Netflix (NFLX) je dominantní společností v mediálním průmyslu na vyžádání a má 167 milionů platících předplatitelů po celém světě..Vytvořením působivého originálního programování, analýzou jeho uživatelských dat, aby lépe sloužily předplatitelům, a především tím, že lidem umožní konzumovat obsah způsobem, který dávají přednost, společnost Netflix narušila televizní průmysl a přinutila kabelové společnosti změnit způsob podnikání.

Určitě zrychlil trend řezání kordu. Od roku 2019 podle odhadů 21,9 milionu amerických domácností zruší své kabelové služby, což by mělo do roku 2023 dosáhnout 34,9 milionu. To ponechalo 86,5 milionu domácností, které v roce 2019 stále platí za kabelovou televizi, ale podle prognózy poklesne na 72,7 milionu do roku 2023...

Shrnutí

  • Netflix má celosvětově přibližně 167 milionů platících zákazníků.
  • Narušila model televizního programování a v rostoucí míře dělá totéž pro kabelový průmysl.
  • Netflix čelí stále tvrdší konkurenci soupeřů, včetně Amazon, Google a Disney.

Z dlouhodobého hlediska může úspěch Netflixu vést k oddělení kabelů. To znamená, že zákazníkům s kabelovým připojením může být umožněno vybrat si kanály a ne platit za celou dávku, aby získali to, co chtějí.

Ve videoklipu níže od The New York Occasions– konference Dealbook sponzorovaná v roce 2015, ředitel společnosti Netflix Reed Hastings Reed diskutoval o společnosti a její jedinečné podnikové kultuře: „Nakonec je flexibilita z dlouhodobého hlediska důležitější než efektivita,“ řekl.

https://www.youtube.com/enjoy?v=i-4Auh7vgDU

Podřezávání soutěže

Netflix je v podstatě akcieárnou obsahu, včetně filmů, dokumentů a televizních seriálů, a to jak dříve, tak svého. Za paušální měsíční poplatek mohou předplatitelé kdykoli konzumovat jakýkoli software na jakémkoli zařízení, které upřednostňují.

Počátkem roku 2020 měl Netflix tři úrovně měsíčních cen předplatného: 8,99 $ za základní tarif, 12,99 $ za nejoblíbenější službu v kvalitě High definition a 15,99 $ za prémiový tarif...

21,9 milionu

Odhaduje se, že počet amerických domácností přerušil v roce 2019 kabel na kabelu.

Typická domácnost platí za základní balíček kabelové televize 156,71 USD měsíčně, ale s dodatečnými poplatky a daněmi nakonec zaplatí 217,42 USD měsíčně...

Jak začal Netflix

Je to daleko od skromných začátků společnosti. Netflix začal v roce 1997 jako internet, který lidem umožňoval půjčit si DVD on line, nechat si je doručit poštou a vrátit je stejným způsobem...

Od samého začátku soutěžilo se sítěmi a kabelem o zábavu professional lidi. Jeho skutečnou konkurencí však v té době bylo zavedené podnikání s půjčováním kamenných videonahrávek.

Streamování začíná

Byl to rok 2007, než se rychlost internetu dostatečně rychle zrychlila a osobní počítače byly dostatečně výkonné, aby umožňovaly komerční streamování streamovacích služeb. Ten rok Netflix přišel se streamovací službou...

Poprvé mohli zákazníci sledovat televizní pořad nebo film na počítači, televizní obrazovce, tabletu, telefonu nebo herním zařízení. A spotřebitelé mohli sledovat, co chtěli, kdy chtěli a jak to chtěli, aniž by se omezovali na harmonogram, byli přerušeni reklamami nebo dokonce opouštěli domov.

Tato poslední inovace do značné míry zabila podnikání s půjčováním videa. Brzy kabelové společnosti a televizní sítě začaly nabízet vlastní obsah na vyžádání.

Přechod na původní obsah

V roce 2013 začala společnost Netflix vyrábět vlastní originální obsah, což je riskantní a nákladná nabídka..V době, kdy sítě obecně schvalovaly přehlídky založené na pilotech, které zasáhly určité metriky, Netflix nabídl producentům sérií a předváděčům předem smlouvy na vytvoření celé sezóny nebo dvou...

Brzy vyšla na Netflixu řada z nejuznávanějších a nejvíce diskutovaných nových seriálů místo zavedených sítí, včetně „House of Cards“, „Orange Is the New Black“ a „The Crown“..Vytvořením věrné základny fanoušků byl originální obsah klíčovým zdrojem úspěchu Netflixu a zhodnocení jeho ceny akcií.

Zrození nadměrného sledování

Přibližně ve stejnou dobu začal Netflix nahrávat celé sezóny zavedených televizních seriálů najednou, což v podstatě vytvořilo trend flámského sledování, na rozdíl od splátkového modelu vysílání a kabelové televize jednou týdně.

Produkční metody Netflixu přinutily televizní sítě, aby byly pružnější a agresivnější při náboru a udržení špičkových talentů.

Inovace, aby zůstaly na vrcholu

Další novinkou Netflixu bylo agresivní vytěžování uživatelských dat. Tato information byla původně hledána, aby sloužila zákazníkům a pomohla jim najít obsah, který by je oslovil. Netflix však nyní tato data analyzuje, aby určil, jaké žánry a jaké talenty by měl sledovat v reakci na skutečnou poptávku...

Netflix nyní čelí tvrdé konkurenci mezi programátory a diváky, mimo jiné od Amazonu, Google a Disney. To je cena, kterou platí za zlomení formy výroby a sledování televize.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: