Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Jak je venture capital regulovaný zákonem?

Rizikoví kapitalisté a jejich non-public fairness firmy jsou regulovány americkou komisí pro cenné papíry (SEC). Rizikový kapitál podléhá stejným základním předpisům jako jiné formy soukromých investic do cenných papírů. Rizikový kapitál je forma financování prostřednictvím tzv. Financování non-public fairness to poskytují investoři, kteří chtějí investovat do dlouhodobého potenciálu společnosti.

Protože velké množství venture funds je poskytována bankami a jinými depozitními institucemi, předpisy, které musí banky dodržovat, se vztahují také na investory rizikového kapitálu.

Shrnutí

  • Rizikoví kapitalisté a jejich personal equity firmy jsou regulovány americkou komisí professional cenné papíry (SEC).
  • Rizikový kapitál podléhá stejným základním předpisům jako jiné formy soukromých investic do cenných papírů.
  • Finanční instituce, které poskytují enterprise capital musí dodržovat předpisy proti praní peněz a předpisům KYC (know-your-consumer).
  • Rizikový kapitál regulují také zákony SEC o obchodování zasvěcených osob, které zabraňují zneužití neveřejných informací pro finanční zisk.

Rizikový kapitál pomáhá financovat rizikové začínající firmy a další malé podniky, které mají šanci na vysokou úroveň dlouhodobého růstu. Rizikově kapitáloví investoři také investují do rychle rostoucích společností, u nichž se zdá, že jsou připraveny na zrychlený růst výnosů v příštích letech.

Rizikoví kapitalisté se vracejí prostřednictvím vlastnictví velkého počtu akcií společnosti. Soukromé investiční společnosti obvykle poskytují undertaking cash, ačkoli jsou do toho zapojeny také banky. Jelikož mnoho z těchto investic jsou začínající nebo neprokázané společnosti, rizikový kapitalismus je považován za riskantnější než tradiční investování do akcií.

Kapitálové investice od personal equity firmy jsou obvykle drženy 10 a více permit. Ve výsledku někteří private equity firmy se aktivně podílejí na určování řízení společnosti a směru podnikání. Ostatní společnosti mají menšinový podíl v podkladové společnosti.

Undertaking Money a regulační dohled

Soukromé investiční společnosti se musí zaregistrovat u SEC a podléhají požadavkům na podávání zpráv, pokud jejich finanční prostředky nejsou považovány za kvalifikované venture capital. Mezi kvalifikované manažery rizikových peněz patří ti, kteří spravují aktiva za méně než 150 milionů dolarů.

Na poskytující finanční instituce se vztahují bankovní předpisy venture money, což může zahrnovat kromě SEC také několik vládních agentur. Rizikový kapitál poskytovaný prostřednictvím banky musí dodržovat předpisy proti praní špinavých peněz jako součást zákona o bankovním tajemství (BSA). BSA pomáhá institucím spolupracovat s regulačními agenturami na zmaření finančních podvodů a identifikaci podezřelé činnosti..Požadavky na vykazování BSA professional banky jsou spravovány sítí pro vymáhání finančních trestných činů amerického ministerstva financí (FinCEN).

Vztahují se také různé předpisy typu know-your-customer (KYC) undertaking cash. KYC zahrnuje identifikační strany zapojené do non-public equity transakce, jako je ověření totožnosti klienta a získání správných federálních identifikačních čísel. Řádný KYC pomáhá předcházet praní peněz a je významnou součástí vymáhání finančních trestných činů, jak je stanoveno v zákoně United states of america Patriot Act...

Nejpozoruhodnější regulací, která je jedinečná professional investory rizikového kapitálu (ve srovnání s jinými investory), je to, že nesmí inzerovat ani žádat o nabídku. Týká se to také některých předpisů o cenných papírech enterprise funds nepřímo, včetně těch, které zvyšují náklady na vybudování infrastruktury professional dodržování právních předpisů.

Většina předpisů o kapitálových investicích a investorech závisí na technických definicích, které jsou zapsány do legislativy o cenných papírech. Kongres a SEC změnili definici pojmu enterprise cash při několika příležitostech, což mělo za následek různé postupy financování vlastního kapitálu. V minulosti například investice, které se kvalifikovaly jako venture cash byly přístupné pouze těm, kteří byli podobně kvalifikovaní jako profesionální investoři rizikového kapitálu.

Zasvěcené obchodování

Nezákonné obchodování zasvěcených osob je, když společnost nebo člen investiční společnosti nakupuje a prodává cenné papíry, zatímco má v držení neveřejné informace nebo materiály o společnosti nebo cenném papíru. Nezákonné obchodování zasvěcených osob může zahrnovat také to, když někdo poskytne informační „tip“, zatímco má neveřejné informace, a osoba, která obdrží idea, na něj jedná uzavřením obchodu.

Poskytování soukromých kapitálových společností enterprise capital jsou otevřeni regulatorním rizikům pro obchodování zasvěcených osob, protože jejich zaměstnanci jsou aktivně zapojeni do vnitřního fungování podkladové společnosti. Někdy společnosti jmenují člena do představenstva, které zajišťuje dohled nad výkonným vedením společnosti. Pokud člen také pracuje pro non-public fairness to může vést k problémům s dodržováním předpisů.

Affiliate Director of the SEC in the Division of Enforcement, Anita B. Bandy, komentoval jedinečná rizika spojená s dodržováním předpisů personal fairness v květnu 2020.

“Investiční poradci a.” personal equity firmy, které umisťují zaměstnance do správních rad veřejných společností, nesou zvýšené riziko, že získají neveřejné materiální informace prostřednictvím svého zástupce, který zastává dvojí job. Professional firmy je to zásadní. . . mít zavedeny vhodné zásady a postupy k řešení těchto rizik a zabránění zneužití informací získaných za těchto zvláštních okolností. “..

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web