Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

ETF určené pro důchodce

Mezi jinými možnostmi se mohou důchodci rozhodnout zřídit anuity, aby dostávali stálý proud peněz po dobu poté, co přestanou vydělávat pravidelný příjem. Zatímco anuity jsou obecně považovány za bezrizikové formy investic, mají nevýhody renty jsou například považovány za převážně nelikvidní a jsou jen tak silné jako pojišťovna nebo jiná instituce, která je poskytuje.

Jelikož existuje 79 milionů populačních ročníků a tisíce jich odcházejí do důchodu každý den, nyní je více než kdy jindy potřeba dalších možností, jak zajistit, aby tito jednotlivci nadále dostávali pravidelné peníze na životní náklady. Zpráva investors.com zdůrazňuje nový burzovní obchodní fond (ETF), který se představuje jako alternativa k anuitám a jehož cílem je nabídnout stabilní 7% roční distribuční sazbu. (Další informace: Anuity vs. ETF s pevným příjmem: Který z nich je lepší.)

Nové ETF se nazývá Strategy Shares Nasdaq 7HANDL Index ETF a nabízí důchodcům řešení problému čerpání z aktiv nashromážděných po celou dobu životnosti investice. HNDL tvrdí, že je prvním ETF navrženým k vyplácení investorům konzistentní měsíční distribuci. A co víc, cílem této distribuce je do konce každého roku 7% hodnoty majetku fondu. Ve srovnání s jinými vozidly je 7% obrovská nabídka s úrokovými sazbami na nízké úrovni, spořicí účty a CD obvykle platí 1% nebo méně, zatímco americké pokladny platí 2% až 3%.

Portfoliový manažer HNDL David Miller vysvětluje, že „co je jedinečné [about HNDL] je 7% cílová distribuce. Na rozdíl od pouhého vlastnictví diverzifikovaného portfolia by se investoři nemuseli snažit prodat část svých podílů, aby vygenerovali to, co by získali z distribucí. “(Viz také: Boomers: Nejlepší 4 nejbezpečnější investice do vašeho portfolia.)

Není to dividenda

Rozhodující je, že distribuce, kterou investoři HNDL dostávají, není dividenda, ale spíše konzistentní výplata, která je spolehlivá. Část nebo celá distribuce nicméně může sestávat z návratnosti kapitálu, což znamená, že v případě potřeby může být distribuce financována kapitálem, který investoři zaplatili. Investiční ředitel společnosti Newfound Study Corey Hoffstein podporuje myšlenku, která stojí za fondem, „je to jedinečný a nový přístup, zejména v prostředí s nízkým výnosem, kde lidé mají potíže s hledáním zdrojů pro distribuci.“ (Další informace: Nejlepší investiční strategie professional prostředí s nízkými výnosy.)

Složení ETF

HNDL usiluje o dlouhodobý růst a stabilitu tím, že působí jako fond fondů, drží další ETF a sleduje dva indexy v poměru 50-50. V tuto chvíli je index HNDL tvořen základním portfoliem a portfoliem Dorsey Wright Discover. První z nich nabízí dlouhodobou expozici na amerických akciových trzích a trzích s pevným výnosem, s alokací nastavenou na 70% dluhopisů a 30% akcií. Toto portfolio obsahuje tři nejlevnější agregované dluhopisy ETF a akciové ETF s velkou kapitalizací, stejně jako nejlevnější index ETF NASDAQ-100, který se vyvažuje každý měsíc.

Portfolio Dorsey Wright Discover Portfolio funguje jako index taktické alokace aktuálního příjmu. Skládá se z největších, nejméně nákladných a nejlikvidnějších ETF ve 12 různých kategoriích. Mezi tyto kategorie patří upřednostňované dividendové akcie, kryté výzvy k úhradě, akcie professional růst a výnosy, investiční fondy do nemovitostí (REIT), akciové akcie, dluhopisy s vysokým výnosem, cenné papíry zajištěné hypotékou, střednědobé podnikové dluhopisy, akcie s dividendami, aktivní fixní příjem, hlavní komanditní společnosti (MLP) a Construct The united states Bonds (zdanitelné komunální obligace).

Správci fondu využívají pákový efekt ve výši 23% portfolia jako prostředek ke zvýšení návratnosti. MANIPULACE (řešení s vysokou distribucí a kapalinami) Spoluzakladatel indexů David Cohen vysvětluje, že „neradi mluvíme o pákové části, protože to lidi rozruší, ale páka může být vaším přítelem. Vezměte si nízkorizikové portfolio a pákový efekt až do úrovně rizika, které byste chtěli podstoupit, a máte celkově lepší investiční zkušenost. “

Bloomberg Intelligence, hlavní analytik ETF, Eric Balchunas, nazval 7% výnos HNDL „opravdu šťavnatým“, ale dodává, že „je to docela drahé a je tu další produkt, který dělá něco podobného a platí téměř stejně.“ Poměr výdajů HNDL je ,95%. Na druhé straně, první fond důvěryhodného víceúčelového diverzifikovaného příjmu (MDIV) usiluje o výnos 6,7% a účtuje pouze ,70%. Jak se v této části prostoru ETF objevuje více účastníků, je pravděpodobné, že možnosti se budou nadále zlepšovat pouze pro investory důchodců. (Další čtení najdete na: Jak by měli důchodci přemýšlet o investování.)

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: