Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

9 oblíbených akcií na nejistém trhu

Velcí vítězové
Skladem YTD
Adobe 39,7%
Brooking Holdings 7,8%
Comcast -6,2%
Salesforce 36,6%
Delta 2,8%
Abeceda 1%
Mastercard 31,4%
Vízum 20,9%
ServiceNow 41,3%
S&P 500 -,9%
Mnozí zveřejňují dramatické zisky

Zatímco téměř všech z těchto 9 akcií předstihlo trh k dnešnímu dni, a některé dramaticky, širší index S&P 500 za stejné období poklesl o 1%.

Ze skupiny akcií, kterou stále upřednostňují velcí institucionální investoři, je pět z nich poskytovatelem softwaru a služeb.

Cloudový software je světlým bodem uprostřed velkých technologických nepokojů

Zatímco letošní zima byla vůči technologickým akciím neláskavá, investoři stále upřednostňují Salesforce jako solidní sázku v pozdějším ekonomickém cyklu, a to i s ohledem na pozitivní výsledky zisků. Poskytovatel cloudového softwaru těží z trvalého zvyšování rozpočtů IT na softwarové iniciativy, přičemž si udržuje svoji pozici předního poskytovatele systémů professional správu vztahů se zákazníky.

V posledním čtvrtletí společnost překonala konsenzuální odhady a zaznamenala 26% růst tržeb, 28% růst faktur a 34% nevyřízených zisků. V roce 2019 společnost Salesforce předpovídá tržby ve výši 16 miliard USD a počáteční výhled příjmů fiskálního roku 2020 znamená růst alespoň o 20%.

V úterý v poznámce professional klienty společnost Nomura Instinet zahrnula Salesforce mezi pět nejlepších technologických tipů professional rok 2019. Analytik Chris Eberle očekává, že akcie Salesforce poskočí téměř o 30% za 12 měsíců, jak uvádí Barron’s.

Analytik uvedl, že „pokračující zvyšování podílu na trhu na různých koncových trzích a šíře a hloubka produktů v kombinaci s jeho bystrým zaměřením na zákazníka, opakujícím se výnosovým modelem a strategickou hodnotou professional své zákazníky,„ pojmenování akcie “, což je klíčové dlouhodobé držení v softwarový prostor. “

Sázky na platby kartou se vyplatí

Poskytovatelé plateb, MasterCard a Visa, letos prudce překonali řadu pozitivních změn, včetně dvouciferného růstu tržeb a výnosů, silného amerického spotřebitele, příznivých cen plynu, bankovních partnerství a rozsáhlého posunu v platebním prostoru k bezhotovostním a pohodlným transakcím .

Jedna letecká společnost se vznáší nad ostatními

Zatímco letecký průmysl utrpěl obdobím zvýšené volatility díky protivětru, jako jsou vyšší náklady a cenové války, Delta se mezi svými kolegy ukázala jako odlehlá.

Začátkem tohoto týdne akcie amerických dopravců klesly na širší obavy ohledně schopnosti průmyslu řídit nedávné snížení cen ropy poté, co Delta naznačila, že jednotkové výnosy, což je klíčová metrika, nedosáhnou očekávání ve 4. čtvrtletí.

Akcie Delta však v letošním roce zůstávají zhruba na 3%, a to díky optimismu zdravého ekonomického prostředí a silné poptávce, zejména po letech v organization třídě a na linkách do Evropy. Letecká společnost rovněž uvedla, že její kontrola nákladů byla v posledním čtvrtletí lepší, než se očekávalo, a v současném čtvrtletí zvedla vedení professional zisk na nejvyšší hranici svého rozpětí 1,10 až 1,30 USD.

Podílové fondy a zajišťovací fondy se na FANG liší

Většina FANG není zdaleka tak populární jako těchto 9 akcií, uvádí Goldman. Google je nyní jediným členem FANG, který má nadváhu jak u podílových fondů, tak u zajišťovacích fondů. Mezitím zajišťovací fondy, které se vydaly odlišnou cestou, a držely si velké pozice ve velkých technologických akciích, jako jsou (AAPL) Amazon.com Inc. (AMZN) a Netflix Inc. (NFLX), které prudce poklesly.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: