Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

8 akcií vedoucí na trhu: Morgan Stanley

Zatímco Morgan Stanley vydává extrémně medvědí předpovědi o akciovém trhu jako celku, společnost je velmi pozitivní ohledně vyhlídek na 8 akcií s velkým kapitálem, včetně Southwest Airlines Co. (LUV), Alcoa Corp. (AA), Američan Axle & Production Holdings Inc. (AXL), Caterpillar Inc. (CAT), Ford Motor Co. (F), Honeywell Global Inc. (HON), Knight-Swift Transportation Holdings Inc. (KNX) a United Systems Corp. (UTX ), uvádí Organization Insider.

Morgan Stanley se konkrétně domnívá, že řada průmyslových akcií je depresivní, nedoceněná nebo obojí, přestože nabízejí atraktivní ocenění a budoucí potenciál zisku. Ve výsledku by tyto akcie měly mít dobrou pozici, aby vydržely „trh s valivými medvědy“, který firma očekává, že se bude protahovat v jednom tržním sektoru za druhým. Morgan Stanley naopak varuje, že vysoce létající technologické akcie jsou ve zvláště nejisté situaci, kde hrozí prudký pokles cen. (Další informace: „Rolling Bear Market“ ochromí akcie po celá léta: Morgan Stanley.)

8 akcií, které mohou dominovat

Skladem Koncový poměr P / E Přední poměr P / E
Alcoa 55.7 10.9
Americká náprava 4.9 5.2
Housenka 28.2 11.4
Brod 5.6 6.8
Honeywell 77.2 18.6
Knight-Swift 9.5 13.4
Jihozápadní aerolinky 10.2 12.3
United Technologies 21.4 17.4

Zdroj: Yahoo Finance

I když průmyslové akcie po volbách v roce 2016 prudce předběhly před širším trhem, od té doby poklesly zpět, přičemž od té doby kumulativní celkový výnos zaostává na trhu. Morgan Stanley však zjistil, že růst výnosů v tomto odvětví zrychluje a že investice do kapitálových výdajů nastavují tyto akcie na pokračování růstu, i když se ekonomický cyklus dostává do pozdních fází. Professional ilustraci níže uvádíme podrobnější informace o tom, proč se společnosti Morgan Stanley líbí čtyři z těchto akcií, podle Business Insider.

Americká náprava

Společnost se snaží snížit do konce roku 2019 svůj pákový poměr z 3x na 2x, což bude potenciálně následovat odkupy akcií od roku 2020. Cenový cíl akcie je zhruba o 20% vyšší než otevírací cena ze dne 14. září.

Honeywell

Společnost Honeywell vyčleňuje pomaleji rostoucí podniky a místo toho se drží podniků, kde nabízí „technologickou diferenciaci“, což vede k pravděpodobnosti růstu při dvojnásobném tempu růstu HDP, a tedy k vícenásobnému zvýšení ocenění. Cenový cíl je téměř 6% nad otevřením 14. září.

Jihozápadní aerolinky

Slevová letecká společnost je uváděna pro nadprůměrné ziskové marže a „pro akcionáře vstřícný přístup“. Cenový cíl je zhruba 8% nad otevřením 14. září. Analytici jiných firem uvedli stabilitu výdělků na jihozápadě jako důvod professional podstatně vyšší násobek ocenění. (Další informace: 3 akcie leteckých společností připraveny k vzletu.)

United Technologies

Potenciál restrukturalizace tohoto průmyslového konglomerátu a zvýšená hodnota vyprodukovaná silnými objednávkami proudového motoru Pratt & Whitney Geared Turbofan (GTF) vedou k optimismu akcie. Cílová cena je téměř o 18% vyšší než otevřená 14. září.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: