Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Kde hledat finančních statistiky společnosti?

Díky internetu mají dnešní investoři přístup k základním a technickým analytickým datům v reálném čase, na nichž mohou zakládat informovaná investiční rozhodnutí. Kromě množství informací, které zahrnují cenové nabídky a historické grafy, má mnoho finančních webů také komunikační nástroje, jako jsou kanály RSS, aktualizace Twitteru a Facebooku a informační bulletiny, které udržují investory na vrcholu dynamických tržních podmínek.

Shrnutí

  • Nejlepší internet pro finance jedné společnosti nemusí být stejný pro jinou společnost.
  • Nejlepší je konzultovat více webů, abyste mohli porovnat a zkontrolovat info.
  • Google, Yahoo! A Bloomberg jsou nejčastěji navštěvované weby s finančními daty, ale méně využívané weby jako XE, Kitco a samotné SEC také nabízejí velké množství dat.

Níže uvádíme některé z nejlepších webů, které umožňují investorům a obchodníkům rychle, snadno a spolehlivě najít finanční statistiky. Jsou kategorizovány podle sektoru, ve kterém nabízejí nejvíce dat.

Bloomberg: Energetika a zemědělství

Investoři najdou rychlý pohled na trhy na Bloomberg.com/marketplaces. V horní části stránky se zobrazí snímek trhu, který zobrazuje údaje o trhu v United states, Evropě a Asii. K indexům z Ameriky, Evropy, Afriky, Středního východu a asijsko-pacifického regionu lze snadno přistupovat.

K dispozici jsou také údaje o určitých futures, komoditách, dluhopisech a měnách. Výběrem položky „Ekonomický kalendář“ pod nadpisem „Údaje o trhu“ mohou investoři zobrazit aktuální a nadcházející ekonomická oznámení, jako je EIA Petroleum Standing Report. K dispozici jsou také zpožděné cenové nabídky a historické cenové grafy.

Google Finance: Rozdělení a dividendy

Google Finance nabízí investorům nabídky v reálném čase, finanční zprávy a údaje o mezinárodním trhu na www.google.com/finance. Podobně jako Yahoo! Finance, Google umožňuje uživatelům najít aktuální nabídky zkoumejte historická details, jako jsou cenové grafy, rozdělení a dividendy vybrat techniky technické analýzy a porovnat různé obchodní nástroje.

Investoři mohou najít informace specifické professional společnost týkající se ročních a čtvrtletních finančních údajů, klíčových statistik a ukazatelů, externích odkazů professional odhady analytiků, podání SEC (EDGAR On the web) a přepisy.

Kitco: Drahé kovy

Kitco přináší informace o trhu v reálném čase, jako jsou cenové nabídky, stylish, tržní komentáře a směnné kurzy, investorům a obchodníkům prostřednictvím www.kitco.com. Investoři mohou rychle najít nabídky cen drahých kovů v reálném čase, pět nejlepších zlatých akcií a směnné kurzy na domovské stránce webu.

Na kartě „Grafy a data“ na domovské stránce mohou investoři najít živé, historické a technické mapy drahých kovů. Kromě zpráv a použitelných údajů o trhu má Kitco online obchod s drahými kovy s názvem Kitco Metals Inc.

Je maloobchodníkem drahých kovů včetně zlata, stříbra, platiny, palladia a rhodia. Kitco je také předním dodavatelem rafinačních služeb, laboratorního vybavení professional minerální analýzu a precizně vyrobených zařízení professional výrobní procesy.

SEC: Zprávy a finanční výkazy

Americká databáze Komise professional cenné papíry a burzy (EDGAR) poskytuje bezplatný veřejný přístup k podnikovým informacím, včetně registračních prohlášení, prospektů a pravidelných zpráv podaných na formulářích 10-K (auditovaná roční účetní závěrka) a 10-Q ( neauditovaná čtvrtletní účetní závěrka).

Investoři mohou také najít informace týkající se nedávných firemních událostí, včetně předběžných oznámení o výdělcích, které byly nahlášeny na formuláři 8-K. Uživatelé mohou přistupovat k databázi EDGAR na adrese www.sec.gov/edgar a vyhledávat podle společností a podání, všech společností registrovaných v SEC v konkrétním státě nebo zemi nebo se specifickým kódem standardní průmyslové klasifikace (SIC). Aktuální a historické archivy EDGAR lze prozkoumat.

Yahoo! Finance: Citace v reálném čase a historické grafy

Investoři mohou najít bezplatné nabídky v reálném čase, aktuální zprávy a údaje o mezinárodním trhu na www.finance.yahoo.com. Yahoo! Domovská stránka Finance zobrazuje souhrny trhů v United states of america, Evropě a Asii. Zobrazuje také měnové kurzy, má převodník měn. Stránka také uvádí hlavní příběhy dne. Investoři mají přístup k cenovým nabídkám v reálném čase pomocí možnosti „Získat nabídky“ na domovské stránce.

Odtud mohou investoři vybírat z různých historických cenových grafů od jednoho dne do několika desetiletí, s možností zahrnout rozdělení, dividendy a skromný sortiment populárních technických ukazatelů. Investoři mohou také porovnat historická data pro dvě nebo více akcií pomocí funkce „Porovnat“.

Cenové grafy využívající relativní procenta ilustrují historickou výkonnost vybraných nástrojů.

XE: Devizy

Společnost XE se zaměřuje na měnové služby a investoři a obchodníci mohou najít nabídky měn v reálném čase, zprávy a analýzy měn, převaděče měn a řadu měnových kalkulaček na www.xe.com. Uživatelé se mohou přihlásit k odběru bezplatných denních e-mailových aktualizací s měnovými kurzy, titulky zpráv a úrokovými sazbami centrální banky. XE zveřejňuje aktualizace na Facebooku a uživatelé si také mohou stáhnout aplikace XE Currency pro telefony iPad, BlackBerry, Iphone, Android a Windows.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: