Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

5 softwarových akcií s potenciálem vzhůru

5 softwarových akcií pro dlouhodobý růst
Akcieem % Změna z 52týdenního maxima

Final Software Group Inc.

-19,9%

Palo Alto Networks Inc.

-14,1%

RingCentral Inc.

-9%

Microsoft Corp.

-8,3%

Salesforce.com Inc.

-6,9%

iShares Expanded Tech-Software program Sector ETF (IGV)

-10,1%

Uprostřed „víceleté renesance softwaru“

„V prostředí poptávky po našich podnikových cloudových prodejcích, analytikech a vůdcích v oblasti kybernetické bezpečnosti zůstáváme vzestupní,“ napsali analytici společnosti Stifel ve středu k poznámce k výzkumu. Mezi špičkové softwarové nástroje investiční firmy patří RingCentral, Greatest Computer software a Microsoft podle společnosti Barron’s. “Ve skutečnosti bychom tvrdili, že skupina je pouze uprostřed víceleté renesance softwaru, vyvolané převážně AWS [Amazon Web Services] a [Microsoft] Digitální transformace vedené Azure. “

Morgan Stanley, která doporučuje několik akcií, včetně dodavatele kybernetické bezpečnosti Palo Alto Networks a lídra CRM Salesforce, navrhuje, že „poptávka za strategickým digitalizačním úsilím by se měla ukázat jako trvalá i ve zpomalujícím se makro prostředí, které podporuje růst dobře umístěných prodejců softwaru.“ Analytik Keith Weiss dodal, že „s nedávným návratem zpět vidíme příležitosti se zajímavými cenami u silných sekulárních pěstitelů,“ uvedl Barron.

Ari Wald, vedoucí technické analýzy společnosti Oppenheimer, v rozhovoru professional „Trading Nation“ CNBC zopakoval býčí sentiment a poznamenal, že „celkový makroekonomický pohled jeho firmy je, že na tyto rychle rostoucí společnosti bude i nadále kladen důraz. svět s nízkým růstem. “ Ukázal na technické grafy professional Salesforce a PayPal, což naznačuje, že oba jsou v pozici pro útěk.

Cloudová kybernetická bezpečnost

Palo Alto Networks se řadí mezi technologické giganty uvedené v seznamu nejlepších nabídek Morgan Stanley pro rok 2019. Weiss má cenový cíl 266 $ na akcie Palo Alto, což představuje téměř 30% nárůst oproti současným úrovním. Akcie Palo Alto, které ve středu uzavřely 1,3% na 205,72 USD, odrážejí meziroční zisk 9,2% (YTD) oproti výnosu S&P 500 5,3%.

„S portfoliem řešení rozšiřujícím se ze sítě na koncové overall body a do veřejného cloudu – vede Palo Alto Networks v závodě na komplexní inteligentní bezpečnostní platformu,“ napsal Weiss. Očekává, že technologická společnost se sídlem v Santa Claře v Kalifornii zvýší svůj výnosový základ nejméně o 20% ročně.

Poskytovatel telefonních systémů

Analytici společnosti Stifel zdůraznili poskytovatele cloudových telefonních systémů RingCentral jako jednu ze společností, která v příštích letech plánuje růst tržeb o více než 25% ročně.

„Enterprise CIO konečně začali migrovat kritické pracovní zátěže do cloudu (ERP, analytika a výkon společnosti) a věříme, že komunikace je nyní na prvním místě se vzestupem videokonferencí, mobility a týmového chatu / spolupráce,“ napsal Stifel stratégové.

Cenový cíl společnosti Stifel ve výši 102 $ u této méně známé softwarové hry odráží nárůst o 14,2% od středečního konce. Společnost se sídlem v Belmontu v Kalifornii má tržní kapitalizaci ve výši 7,1 miliardy USD, k dnešnímu dni vrátila 7,7% a překonala širší trh.

Mzdové hry

Stifel také vyzdvihl 8,3 miliard dolarů Best Computer software, vysoce kvalitní společnost pro zpracování mezd, a předpovídal, že tato společnost dosáhne špičkového růstu více než 20% ročně.

“Na základě tohoto základního prostředí a relativně atraktivního ocenění zůstává Best jedním z nejzajímavějších jmen v softwaru SMID-cap,” napsal tým. Cenový cíl analytiků ve výši 340 USD znamená nárůst o téměř 28% za 12 měsíců. Akcie ULTI tento měsíc také překonaly, a to o 8,7% od začátku roku.

Dívat se dopředu

Je důležité si uvědomit, že i když tyto společnosti mají dlouhodobé příjmy, mohou být rychle narušeny novými rivaly a novými technologiemi. I když mohou být lépe vybaveni, aby přežili hospodářský pokles, neznamená to, že nebudou čelit dalším negativním protivětrům. Vzhledem k tomu, že trhová trhavost přetrvává, mohl by technický průmysl jako celek utrpět další pokles, protože investoři krouží z růstových her zpět do hotovosti, hodnotových akcií a dalších obranných strategií.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: