Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

5 jednoduchých způsobů, jak investovat do nemovitostí

Nákup a vlastnictví nemovitostí je investiční strategie, která může být uspokojivá i lukrativní. Na rozdíl od investorů do akcií a dluhopisů mohou potenciální majitelé nemovitostí využít ke koupi nemovitosti pákový efekt zaplacením části celkových nákladů předem, následným splacením zůstatku plus úroků.

Zatímco tradiční hypotéka obvykle vyžaduje 20% až 25% akontaci, v některých případech stačí k nákupu celé nemovitosti 5% akontace. Tato schopnost ovládat aktivum v okamžiku, kdy jsou podepsány papíry, povzbuzuje jak ploutve nemovitostí, tak pronajímatele, kteří si zase mohou vzít druhé hypotéky na své domy, aby mohli splácet další nemovitosti. Zde je pět klíčových způsobů, jak mohou investoři vydělávat peníze na nemovitostech.

Shrnutí

 • Aspirující majitelé nemovitostí si mohou nemovitost koupit pomocí pákového efektu, zaplatit část jejích celkových nákladů předem a poté splatit zůstatek v průběhu času.
 • Jedním z hlavních způsobů, jak mohou investoři vydělávat peníze na nemovitostech, je stát se pronajímatelem nemovitosti k pronájmu.
 • Lidé, kteří jsou ploutvemi, kupují podhodnocenou nemovitost, opravují ji a prodávají, mohou také vydělávat.
 • Investiční skupiny do nemovitostí jsou praktičtější způsob, jak vydělat peníze na nemovitostech.
 • Investiční fondy do nemovitostí (REIT) jsou v zásadě akcie vyplácející dividendy.

5 jednoduchých způsobů, jak investovat do nemovitostí

1. Vlastnosti pronájmu

Vlastnictví nájemních nemovitostí může být skvělou příležitostí professional jednotlivce, kteří mají kutilské dovednosti a dovednosti v oblasti renovace a mají trpělivost se správou nájemníků. Tato strategie však vyžaduje značný kapitál na financování počátečních nákladů na údržbu a na pokrytí prázdných měsíců.

Klady

 • Poskytuje pravidelný příjem a nemovitosti ocení

 • Maximalizuje kapitál pomocí pákového efektu

 • Mnoho daňově uznatelných souvisejících výdajů

Nevýhody

 • Může být zdlouhavé spravovat nájemce

 • Potenciálně poškodit majetek nájemců

 • Snížený příjem z potenciálních volných pracovních míst

Podle údajů amerického sčítání lidu se prodejní ceny nových domů (hrubý ukazatel hodnot nemovitostí) od roku 1940 do roku 2006 trvale zvyšovaly, než se během finanční krize propadly. Následně prodejní ceny obnovily svůj vzestup, dokonce překonaly úroveň před krizí....Uvidíme, jaké budou dlouhodobé účinky pandemie koronavirů na hodnoty nemovitostí.

Zdroj: Survey of Building, US Census Bureau

2. Investiční skupiny do nemovitostí (REIGs)

Skupiny professional investice do nemovitostí (REIG) jsou ideální professional lidi, kteří chtějí vlastnit pronájem nemovitostí bez toho, aby je museli provozovat. Investice do REIG vyžaduje kapitálový polštář a přístup k financování.

REIG jsou jako malé podílové fondy, které investují do pronájmu nemovitostí. V typické skupině investující do nemovitostí společnost nakupuje nebo staví sadu bytových domů nebo bytů, poté umožňuje investorům, aby si je koupili prostřednictvím společnosti, čímž se připojí ke skupině.

Jeden trader může vlastnit jednu nebo více jednotek samostatného obytného prostoru, ale společnost provozující investiční skupinu kolektivně spravuje všechny jednotky, zajišťuje údržbu, inzeruje volná místa a vede nájemce. Výměnou za provádění těchto úkolů správy společnost bere procento z měsíčního nájemného.

Standardní leasingová skupina pro investice do nemovitostí je jménem investora a všechny jednotky sdružují část nájemného, ​​aby chránily před příležitostnými volnými místy. Za tímto účelem získáte určitý příjem, i když je vaše jednotka prázdná. Pokud míra neobsazenosti sdružených jednotek nebude příliš vysoká, mělo by jich být dost na pokrytí nákladů.

3. Dům obracející

Dům obracející je professional lidi s významnými zkušenostmi v oblasti oceňování nemovitostí, marketingu a renovace. Převrácení domu vyžaduje kapitál a schopnost provádět nebo dohlížet na opravy podle potřeby.

Toto je pověstná „divoká stránka“ investování do nemovitostí. Stejně jako se denní obchodování liší od investorů s buy-and-keep, jsou realitní ploutve odlišné od pronajímatelů typu acquire-and-hire. Příklad – realitní ploutve často hledají výhodný prodej podhodnocených nemovitostí, které kupují za méně než šest měsíců.

Ploutve ryzího majetku často neinvestují do zlepšování vlastností. Investice proto již musí mít skutečnou hodnotu potřebnou k dosažení zisku bez jakýchkoli změn, jinak vlastnost vyloučí ze sporu.

Ploutveři, kteří nejsou schopni rychle vyložit nemovitost, se mohou dostat do potíží, protože obvykle nemají po ruce dostatek nezávazné hotovosti, aby mohli dlouhodobě splácet hypotéku na nemovitost. To může vést k pokračujícím ztrátám sněhové koule.

Existuje další druh ploutve, který vydělává peníze nákupem nemovitostí za rozumnou cenu a přidáním hodnoty jejich renovací. Může se jednat o dlouhodobější investici, kdy si investoři mohou dovolit převzít pouze jednu nebo dvě nemovitosti najednou.

4. Realitní investiční fondy (REITs)

Believe in professional investice do nemovitostí (REIT) je nejlepší professional investory, kteří chtějí vystavení portfolia nemovitostem bez tradiční transakce s nemovitostmi.

REIT je vytvořen, když společnost (nebo svěřenský fond) použije peníze investorů na nákup a provozování výnosových nemovitostí. REIT jsou nakupovány a prodávány na hlavních burzách, stejně jako jakékoli jiné akcie...

Korporace musí vyplatit 90% svých zdanitelných zisků ve formě dividend, aby si udržela standing REIT. Tímto způsobem se společnosti REIT vyhýbají placení daně z příjmu právnických osob, zatímco běžná společnost by byla zdaněna ze svých zisků a poté by se měla rozhodnout, zda bude nebo nebude rozdělovat své zisky po zdanění jako dividendy...

Stejně jako běžné akcie s výplatou dividend jsou REIT solidní investicí pro investory na akciových trzích, kteří touží po pravidelném příjmu. Ve srovnání s výše uvedenými typy investic do nemovitostí umožňují REIT investorům vstup do nebytových investic, jako jsou nákupní střediska nebo kancelářské budovy, které obvykle není možné, aby jednotliví investoři nakupovali přímo.

Ještě důležitější je, že REIT jsou vysoce likvidní, protože jsou obchodovány na burze. Jinými slovy, nebudete potřebovat obchodníka s nemovitostmi a převod titulu, který vám pomůže vyplatit vaše investice. V praxi jsou REIT formalizovanější verzí investiční skupiny do nemovitostí.

A konečně, když se podíváme na REIT, investoři by měli rozlišovat mezi kapitálovými REIT, které vlastní budovy, a hypotéčními REIT, které poskytují financování nemovitostí a fušují do cenných papírů zajištěných hypotékami (MBS). Oba nabízejí expozici vůči nemovitostem, ale povaha expozice je odlišná. Akciový REIT je tradičnější v tom, že představuje vlastnictví v nemovitostech, zatímco hypoteční REIT se zaměřují na příjem z hypotéčního financování nemovitostí.

Klady

 • Akcie, které v zásadě platí dividendy

 • Základní podíly bývají dlouhodobými leasingy, které produkují hotovost

5. On the web realitní platformy

Platformy pro investování do nemovitostí jsou pro ty, kteří se chtějí připojit k ostatním při investování do větší komerční nebo rezidenční dohody. Investice se provádí prostřednictvím on the internet realitních platforem, známých také jako crowdfunding nemovitostí. Stále vyžaduje investování kapitálu, i když méně, než kolik je zapotřebí k přímému nákupu nemovitostí.

.On line platformy propojují investory, kteří chtějí financovat projekty s developery nemovitostí. V některých případech můžete své investice diverzifikovat pomocí málo peněz.

Závěr

Ať už investoři do nemovitostí využívají své nemovitosti k generování příjmů z pronájmu, nebo k vyčkávání svého času, než se naskytne dokonalá prodejní příležitost, je možné vybudovat robustní investiční plan zaplacením relativně malé části celkové hodnoty nemovitosti předem. A stejně jako u každé investice, i v oblasti nemovitostí existuje zisk a potenciál, ať už je celkový trh nahoře nebo dole.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: