Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

4 nejlepší aplikace pro správu vašeho portfolia

Vaše portfolio může zahrnovat jakoukoli kombinaci finančních aktiv, jako jsou akcie, dluhopisy, podílové fondy, ETF, 401 (k) s a IRA. Sledování všech těchto aktiv může být náročným, ne-li skličujícím úkolem. Je důležité pravidelně vědět, co se děje se všemi vašimi investicemi – ne jen jednou ročně, když dostanete daňové formuláře.

Naštěstí několik mobilních aplikací nabízí informace o všech vašich investicích v reálném čase na jednom místě. Zde jsou čtyři oblíbené aplikace professional správu portfolia, které na první pohled sledují vaše investice.

Financování osobního kapitálu

Platforma: iOS, Android, Amazon Cena: Zdarma

Více než 2,4 milionu lidí sleduje své finance pomocí osobního kapitálu, který má více než 22 000 investičních klientů ve všech státech United states of america (k prosinci 2019)..Synchronizujte téměř jakýkoli investiční účet, včetně důchodových a zdanitelných účtů, a poté sledujte výkon, alokaci a poplatky pomocí snadno čitelných grafů a grafů. Sledujte investice podle účtu, třídy aktiv nebo individuálního zabezpečení. „You Index“ osobního kapitálu sleduje vaše podíly a měří jejich výkon na základě hlavních tržních indexů, takže můžete vidět, jak si vedete ve svých pozicích akcií, hotovosti, ETF a podílových fondů.

Funkce Kontrola portfolia určuje, zda můžete ušetřit peníze na poplatcích podílového fondu, a Aslo Allocation Critique odhaluje příležitosti k diverzifikaci. Spolupracujte s osobním poradcem pro správu majetku a prodiskutujte své investiční potřeby prostřednictvím FaceTime, e-mailu nebo telefonu. Zabezpečení aplikace na úrovni banky používá dvoustupňový proces vzdáleného ověřování.

Shrnutí

  • Aplikace professional správu mobilního portfolia mohou poskytovat informace o vašich investicích od 401 tis. Do IRA.
  • Některé aplikace pro správu portfolia se mohou synchronizovat s vašimi stávajícími účty a většina je zdarma.
  • Mezi nejoblíbenější aplikace patří SigFig Prosperity Management, Personalized Cash a Shares Portfolio Manager.

SigFig Wealth Management

Platforma: iOS, Android Cena: Zdarma

Pomocí aplikace investiční společnosti SigFig Prosperity Management můžete zdarma sledovat všechny své investiční účty. SigFig automaticky stáhne vaše investiční účty z více než 50 předních makléřských společností do jediného řídicího panelu, aby vám poskytl pohled na všechny akcie, podílové fondy, ETF a opce, které vlastníte, v reálném čase..Navíc poskytuje snímky vašeho plánu 401 (k) a IRA. Každý týden budete dostávat e-mailová shrnutí výkonu účtu, novinky, které mají dopad na vaše portfolio, a upozornění zaměřená na vaše nejlepší výherce a poražené.

Aplikace automaticky analyzuje vaše portfolio, aby našla skryté poplatky a nadměrné vystavení jedné akcie / odvětví. Uživatelé mohou za poplatek optimalizovat své výnosy pomocí automatizovaného investování. SigFig bude optimalizovat vaše portfolio a bude poskytovat každodenní monitorování, aby bylo udrženo na správné cestě pomocí rebalancování, reinvestic dividend a daňově efektivních strategií.

Ticker: Správce portfolia akcií

Platforma: iOS, náklady: zdarma

Aplikace Ticker vám umožňuje spravovat více akciových portfolií – přemýšlejte o růstových, technologických a důchodových portfoliích – z jednoho řídicího panelu..Barevné grafy, grafy a podrobné analýzy zobrazují hodnoty účtu v reálném čase, zisk / ztrátu, denní zisk / ztrátu, alokace peněz vážená míra návratnosti (MWRR) a časově vážená míra návratnosti (TWRR), in addition symbol relevantní zprávy. Ručně zadejte obchodní informace o akciích, měnových párech, jako je EUR / USD, podílové fondy a ETF, včetně dividend, rozdělení, příkazů k nákupu / prodeji, symbolu tickeru, velikosti obchodu, ceny, facts a poplatků za zprostředkování. Sledujte zásoby pomocí několika seznamů sledování a vytvářejte upozornění, která vás upozorní, pokud se akcie obchodují nad nebo pod nastavenou spouštěcí úrovní, na základě cen, objemu a procentních změn.

Yahoo! Finance

Platforma: iOS, Android Cena: Zdarma

Yahoo! Aplikace Finance má snadno použitelný style and design, takže můžete snadno sledovat své akcie, komodity, dluhopisy a měny..Získejte přizpůsobené zprávy a upozornění a sledujte pohyby trhu v reálném čase. Upravte seznamy sledovaných položek a získejte živé nabídky, když budete sledovat výkon svého portfolia.

Yahoo! Finance je jedním z největších obchodních zpravodajských serverů v Usa s daty, komentáři a tiskovými zprávami v každodenním obsahu. Samozřejmě, Yahoo! Uživatelé finančních aplikací mají také rychlý přístup k těmto nejnovějším informacím na první pohled.

Sečteno a podtrženo

Aplikace pro správu portfolia sledují vaše investice snadno odkudkoli a kdykoli. Některé aplikace se synchronizují s vašimi stávajícími účty, zatímco jiné vyžadují ruční zadání informací o vašich pozicích. V obou případech tyto aplikace poskytují aktuální informace – abyste věděli, kde nyní stojíte – a také poskytují nástroje, které vám pomohou dostat se tam, kam chcete v budoucnu být.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 20 Průměrné hodnocení: 5]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: