Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Vzdělávací projekty by mohly způsobit revoluci v blockchainu

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Blockchain  > Vzdělávací projekty by mohly způsobit revoluci v blockchainu

Vzdělávací projekty by mohly způsobit revoluci v blockchainu

Kryptoměny zůstávají trendovým tématem ve světě investic, ale professional mnohé je blockchain tam, kde je. Investoři unavení z volatility digitálních tokenů, obavy z podvodů a bezpečnosti a spekulace o bublinách a podvodech mají související, ale samostatnou oblast, na kterou se mají zaměřit jejich pozornost a investice.

Blockchain, technologie za kryptoměnami, jako jsou bitcoiny a zvlnění, je oslavován jako jeden z největších vynálezů v nedávné historii (a dokonce, v závislosti na tom, koho se ptáte, jako jeden z nejlepších výtvorů všech dob). Je nepochybně vzrušující okamžik být nadšencem blockchainu zájem o vesmír se rozšířil široko daleko a existuje nespočet projektů, jejichž cílem je neudělat nic jiného než revoluci a narušení celého průmyslu.

Největší otázkou pro mnoho investorů již není to, zda se blockchain uchytí či ne. Nyní to souvisí s tím, které projekty s největší pravděpodobností uspějí v těchto cílech. Nedávná zpráva CryptoDaily zdůrazňuje odpovědi, které professional tuto otázku navrhuje spoluzakladatel HowToToken Kirill Shilov, zejména s ohledem na vzdělávací svět.

EdgeCoin

Shilov se zaměřuje na projekty, které mohou způsobit převrat v datech a ve způsobu fungování vzdělávacího systému. Jedním z projektů, které zdůrazňuje, je EdgeCoin. Tento blockchainový projekt umožňuje ukládání výzkumných materiálů a certifikátů, což pomáhá snížit náklady v tomto odvětví a zefektivnit akademickou obec. Shilov vysvětluje, že „EdgeCoin používá spíše důkaz měřítka (PoS) než standardní důkaz práce (PoW). PoS je místo, kde je vybráno jen několik vybraných uzlů … výběrem několika vybraných jedinců, kteří řídí world wide web, přenos inteligentních smluv probíhá mnohem rychleji. “

Úspěch

Shilov poukazuje na SuccessLife jako design, jak lze prostřednictvím blockchainu zpřístupnit vzdělávací služby. Shilov sdílí, že „víceřetězcová architektura blockchainu podporuje sdílení dat, časové razítko a šifrovanou archivaci, takže je vhodnější professional podporu správy obsahu pro pokračující vývoj na trhu.“ SuccessLife z těchto atributů vydělává tím, že poskytuje levnější vzdělávací služby.

Tutellus

Dalším projektem souvisejícím se vzděláváním, který Shilov doporučuje, je Tutellus. Tento projekt poskytuje platformu obsahující více než 120 000 video clip kurzů. Uživatelé dostávají odměny za absolvování kurzů a prokázání porozumění. Shilov vysvětluje, že „Tutellus má více než milion diváků, takže byste si mysleli, že world wide web bude potřebovat super rychlou platformu, která pojme tolik provozu.“ Technologie blockchain pomohla společnosti Tutellus nejen stimulovat její vzdělávací systém pro uživatele, ale také zefektivnit proces přenosu pro studenty.

SonyGlobalEducation

Čtvrtým projektem, který Shilov navrhuje sledovat v oblasti blockchainového vzdělávání, je SonyGlobalEducation. System společnosti Sony Corp., SonyGlobalEducation je systém vzdělávacích záznamů založený na blockchainu. Záznamy jsou oblastí akademického světa, do značné míry zastoupenými zastaralými technologiemi, a cílem SonyGlobalEducation je umožnit studentům rychle aktualizovat a získat přístup ke svým záznamům. Platforma má kromě studijních a přenosových systémů založených na blockchainu také nabídnout studentům přístup k široké škále poskytovatelů vzdělávání.

Budou projekty související se vzděláváním další velkou věcí v blockchainovém prostoru? Je těžké říci, protože existují jednotlivci a společnosti, které chtějí tuto technologii využít k upgradu stovek různých stávajících průmyslových odvětví. Blockchain by však mohl pomoci zefektivnit a zefektivnit svět vzdělávání, protože otevírá přístup k vzdělávacím programům stále více jednotlivcům po celém světě.

Investování do kryptoměn a počátečních nabídek mincí (ICO) je velmi riskantní a spekulativní a tento článek není doporučením Investopedie ani pisatele investovat do kryptoměn nebo ICO. Vzhledem k tomu, že situace každého jednotlivce je jedinečná, měli byste před finančními rozhodnutími vždy konzultovat kvalifikovaného odborníka. Investopedia neposkytuje žádná prohlášení ani záruky ohledně přesnosti nebo včasnosti zde obsažených informací. K datu vzniku tohoto článku autor vlastní bitcoin a ripple.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web