Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Vedoucí společnosti Binance.US a eToro milují žebříček Fortune mezi 40 a 40 lety professional rok 2020

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Vedoucí společnosti Binance.US a eToro milují žebříček Fortune mezi 40 a 40 lety professional rok 2020

Vedoucí společnosti Binance.US a eToro milují žebříček Fortune mezi 40 a 40 lety professional rok 2020

Společnost Fortune si vybrala řadu osob považovaných za nejvlivnější professional rok 2020 a uvedla 40 různých jmen v pěti samostatných sektorech.

Generální ředitelka společnosti Binance.US, Catherine Coleyová a generální ředitelka společnosti eToro Yoni Assia našli své jméno na seznamu zveřejněném 2. září v sekci finance. Ostatní sekce tvořily technologie, politika, zdravotnictví a média, z nichž každá drží 40 nejlepších lidí ve věku do 40 permit – což je celkem 200 osob na seznamu napříč všemi odvětvími.

Binance.US slouží jako regulační možnost obchodování s kryptoměnami Usa v rámci směnárny Binance. EToro poskytuje investorům a obchodníkům přístup ke krypto a hlavním finančním produktům v závislosti na jejich geografickém umístění.

Diogo Mónica, prezident a spoluzakladatel platformy professional úschovu kryptoměn Anchorage, se také dostal na seznam v kategorii financí, spolu se spoluzakladatelem Chainalysis Jonathanem Levinem a vedoucím TD digitálních technologií a distribuovaných knih Sunayna Tuteja.

Prezident společnosti Bakkt Adam White obsadil první místo na finančním seznamu. Bakkt v rámci Intercontinental Exchnage neboli ICE za poslední rok způsobil v kryptoměně splash a nabídl hráčům hlavního proudu další produkty obchodování s bitcoiny, včetně futures a opcí.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web