Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Upozornění na obchodní rizika a vyloučení odpovědnosti

AkciePrůvodce.cz > Ostatní  > Upozornění na obchodní rizika a vyloučení odpovědnosti
Upozornění na obchodní rizika a vyloučení odpovědnosti

Upozornění na obchodní rizika a vyloučení odpovědnosti

Pro začítečníky určitě doporučujeme nejdříve začít s investováním a do případného obchodování (“Trading”) například s CFD se dostávat pomaleji, více se na obchodování připravit. V sekci Průvodce jsme připravili základní informace o investování a obchodování. V části úvod do investování najdete úvodní články do světa akcií a dalších investic. V sekci Před začátkem investování již naleznete návody na přípravné kroky před začátkem investování. V dalších sekcích jsou již pokryté spíše praktické témata a články pro pokročilé investory a obchodníky (“Tradery”). Na AkciePrůvodce.cz naleznete všechny možné články z různých odvětví (Akcie, Forex, Komodity, Kryptoměny aj.) většinou zpracované formou návodů krok po kroku. Ať už se chystáte nakoupit své první kryptoměny, založit kryptoměnovou peněženku, nebo nakoupit své první akcie.

V investování a obchodování je potřeba se stále vzdělávat a posouvat svoje dovednosti a nenechte se odradit případným počátečním neúspěchem. Zejména v oblasti obchodování může dlouho trvat než se z vás stane profitabilní obchodník.

Doufáme, že vám naše návody na vaší cestě pomohou. Pokud byste měli zájem o nějaký konkrétní návod nebo dotaz, napište nám na info@akciepruvodce.cz. Pokud se nám bude zdát téma zajímavé, zpracujeme ho a přidáme na AkciePrůvodce.cz. Děkujeme za nápady.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]