Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Trvalé kapitálové vozidlo (PCV)

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Trvalé kapitálové vozidlo (PCV)

Trvalé kapitálové vozidlo (PCV)

Co je stálý kapitálový nástroj?

Nástroj trvalého kapitálu (PCV) je investiční entita vytvořená professional správu stálého kapitálu nebo kapitálu dostupného professional neomezený časový horizont. Například nadace by obvykle měla neomezený časový horizont.

Shrnutí

  • je vytvořen permanentní kapitálový nástroj (PCV) k udržení investic v neomezeném časovém horizontu.
  • Vzhledem k trvalé povaze stálého kapitálu se nesnaží v žádném okamžiku čerpat svoji jistinu.
  • Nadace, partnerství, korporace a určité typy trustů jsou příklady situací, které mohou vytvořit PCV.

Porozumění stálým kapitálovým vozidlům (PCV)

Permanentní kapitálový nástroj (PCV) se obecně používá ve službách růstu kapitálu v ideálním dlouhodobém poměru, takže se méně zabývá krátkodobým výkonem finančního produktu. PCV jsou známé jako vždyzelené struktury, kde je vždyzelená definována jako „vždy spolehlivá“.

PCV mohou mít formu partnerství, svěřenských fondů nebo korporací, u nichž se očekává, že se závazky rozšíří na mnoho enable do budoucnosti. PCV mohou být veřejně kótovány nebo soukromě drženy. Stálé kapitálové struktury zahrnují kapitálové komanditní společnosti, komanditní společnosti obchodované veřejně na burze realitní investiční trusty (REIT), společnosti, které vlastní, financují nebo provozují nemovitosti produkující příjmy a jsou modelovány podle podílových fondů výnos cos, společnosti strukturované tak, aby provozní aktiva vytvářela stálý peněžní tok prostřednictvím dlouhodobých smluv uzavřené fondy, druh podílového fondu intervalové fondy, druh uzavřeného fondu, který neobchoduje na sekundárním trhu veřejné společnosti professional správu aktiv a variabilní fondy, jako jsou anuity a životní pojištění.

Trvalý kapitál

Koncept trvalých kapitálových investic je relativně nový a často se říká, že je inspirován Berkshire Hathaway, nesmírně úspěšným a dlouhodobě fungujícím investičním nástrojem Warrena Buffetta.

V roce 2015 to Economic Times uvedly non-public equity a manažeři hedgeových fondů považují permanentní kapitál za „svatý grál“ alternativních investic a za permanentní kapitálové nástroje nabízejí řešení professional „dlouhodobou frustraci alternativních správců aktiv: odmítnutí akciového trhu ocenit jejich podnikání stejně tradičně společnosti spravující fondy. “ Článek vysvětluje, že investoři na veřejném trhu se v minulosti bránili volatilitě výnosů z poplatků správcům alternativních aktiv, která podléhá vyplacení peněz investory a spoléhá na výkonnostní poplatky, které mohou být vysoce variabilní.

Reálné příklady stálých kapitálových vozidel

Ellington Financial je příkladem trvalého kapitálového nástroje. Společnost se specializuje na cenné papíry zajištěné hypotékou a vlastní část hypotečního věřitele.

Fortress Expense Team, globální investiční společnost se sídlem v New Yorku, spravuje pět stálých kapitálových nástrojů: New Household Expenditure Team, Fortress Transportation & Infrastructure, New Senior Investment Team, New Media Expense Group a Eurocastle Investment decision Limited.

Mezi další stálé specialisty na kapitál patří Typical Atlantic, a personal equity firma, která podle agentury Bloomberg nashromáždila za posledních pět enable 13 miliard dolarů. Typical Atlantic se zaměřuje na strategie dlouhodobého životního cyklu, které zahrnují trvalé kapitálové fondy.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web