Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Top 5 hlavních fondů pro odchod do důchodu

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Podílové fondy  > Nejlepší podílové fondy  > Top 5 hlavních fondů pro odchod do důchodu

Top 5 hlavních fondů pro odchod do důchodu

Fondy MainStay jsou nabízeny dceřinou společností New York Everyday living Insurance Firm. New York Existence je jednou z největších a nejstarších společností poskytujících finanční služby v zemi s více než 170letou historií správy aktiv. Velké pojišťovací společnosti jsou zvláště zběhlými ve správě portfolií smíšených aktiv.

Pět podílových fondů MainStay je velmi vhodných pro vytváření rozmanitého portfolia důchodových úspor. Všechny výnosy vycházejí z čisté hodnoty aktiv (NAV) akcií třídy A fondu.

Vyvážený fond MainStay

MainStay Well balanced Fund (MBAIX) se snaží zajistit celkovou návratnost kombinací růstu a současných příjmů. Fond se skládá ze smíšeného portfolia majetkových cenných papírů a cenných papírů s pevným výnosem. Pokouší se alokovat 60% na akcie a 40% na fixní příjem. Správci fondů mohou změnit tuto alokaci, aby využili příležitostí na trhu, ale musí si ponechat alespoň 25% s pevným příjmem.

Fond investuje hlavně do cenných papírů v United states of america, ale do mezinárodních emisí může investovat až 20% aktiv. Primárními pozicemi fondu jsou běžné akcie s velkou a střední kapitalizací v kombinaci s dluhopisy investičního stupně. Fond má výnos 1,41%. Filozofie rovnováhy poskytuje širokou rozmanitost spolu s rozumnou návratností.

MainStay Profits Builder Fund

MainStay Cash flow Builder Fund (MTRAX) je čtyřhvězdičkový fond Morningstar, který funguje na stejných obecných investičních principech jako Balanced Fund. Rozdíl je v tom, že Fond professional příjem výnosů může investovat do širšího spektra tříd aktiv a stupňů cenných papírů s pevným výnosem. Fond Income Builder také investuje na globálnějším základě s větším podílem mezinárodních cenných papírů.

Fond má výnos 3,24% a je vynikající investicí professional účet Roth IRA, který chrání celý výnos před federálními daněmi z příjmu.

Indexový fond MainStay S&P 500

Indexový fond MainStay S&P 500 (MSXAX) je pasivně spravovaný fond, který se snaží odpovídat celkovému výnosu indexu Typical & Poor’s (S&P) 500. Tohoto úkolu dosahuje investováním do všech akcií, které tvoří index S&P 500 v souladu s váženým průměrem každé akcie v rámci indexu. Investoři dostávají zvýšenou rozmanitost, protože vlastní zlomkový podíl v každé z 500 největších veřejně obchodovaných společností ve Spojených státech.

Základní fond amerických kapitálových příležitostí

Každé dobře naplánované penzijní portfolio má komponentu navrženou professional dodatečné zhodnocení kapitálu. Mainstay US Equity Options Fund (MYCIX) se zaměřuje na dlouhodobý růst. Fond investuje do běžných akcií společností v indexu Russell 1000 nebo do společností s kapitalizací zhruba ekvivalentní indexu. Nezaměřuje se na příjem. Místo toho se manažeři fondů pokoušejí vybrat akcie společností se zvyšujícími se výnosy, které podle jejich názoru překonají obecný index. Fond se liší od mnoha tradičních akciových fondů tím, že může využít krátkých nebo dlouhých pozic v cenných papírech až do 40% NAV. To poskytuje správcům fondů jedinečnou schopnost profitovat z měnících se ekonomických podmínek a může poskytnout tlumení na klesajícím trhu. Fond je vítězem ceny Lipper Fund 2015 a Morningstar jej hodnotí pěti hvězdičkami.

Konvertibilní fond MainStay

Konvertibilní fond MainStay (MCOAX) přidává další rozmanitost investováním do jedinečné třídy cenných papírů. Konvertibilní cenné papíry jsou nástroje, jako jsou dluhopisy, prioritní akcie nebo podnikové dluhy, které lze převést na běžné akcie korporace, přičemž v současné době platí fondu nebo dividendy. Správci fondů berou v úvahu stabilitu financí firmy a růstový potenciál jejích kmenových akcií. Možnost směnitelnosti umožňuje fondu využít další výhody rostoucího akciového trhu. Konvertibilita také chrání investory do cenných papírů s pevným výnosem během období rostoucích úrokových sazeb, protože konvertibilní cenné papíry si drží svoji hodnotu lépe než jiné cenné papíry s pevným výnosem. Aktuální výnos tohoto čtyřhvězdičkového fondu Morningstar je 3,7%.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: