Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Tesla Model 3 trhá červenec 10 nejlepších prodejů automobilů

AkciePrůvodce.cz > Akcie  > Tesla Model 3 trhá červenec 10 nejlepších prodejů automobilů

Tesla Model 3 trhá červenec 10 nejlepších prodejů automobilů

Tesla Inc. (TSLA) je na řadě. Poté, co výrobce automobilů dosáhl svého produkčního cíle chrlit 5 000 sedanů Modelu 3 týdně, zpomalil rychlost spalování peněz a připravuje se na vybudování závodu v Číně. Nemluvě o jeho silných akcích, které se projevují na pozadí zisku za druhé čtvrtletí.

Nyní má výrobce elektromobilů na Twitteru další milník: jeho sedan Design 3 prolomil seznam best 10 nejprodávanějších osobních automobilů za měsíc červenec.

Podle společnosti Goodcarbadcar, která analyzuje údaje o prodeji automobilového průmyslu, prodala Tesla v průběhu července 14 250 sedanů Product 3, přičemž meziročně se jich prodalo 38 617. Díky tomu je elektrické vozidlo na sedmém místě, co se týče každého osobního automobilu prodaného v Usa minulý měsíc. Údaje o prodeji zahrnují prodej vozidel za plnou cenu, které byly dodány. Nezahrnuje zálohy ani rezervace automobilů. Je pozoruhodné, že Product 3 si vedl lépe z hlediska prodeje než řada známých modelů automobilů včetně Fordu Mustang, Toyota Prius a Hyundai Elantra. (Viz více: Šortky se drží Tesly navzdory ztrátě 1,7 miliardy USD.)

Toyota Corolla na prvním místě v průběhu července

V červenci byla na prvním místě řada osobních automobilů Toyota Corolla, která prodala 26 754 automobilů. Mezitím se na druhém místě dělily Toyota Camry a Honda Civic s 26 311 prodanými vozidly. První tři završila Honda Accord, která během července prodala 24 927 automobilů. Na seznam se nedostal žádný z osobních automobilů Basic Motors (GM).

Podle údajů Goodcarbadcar přichází silná present Tesly uprostřed nevýrazného měsíce prodeje osobních automobilů. V červenci má průmysl o jeden den méně na prodej automobilů. Pokud jde o Teslu, výzkumník uvedl, že zvýšená produkce během druhého čtvrtletí jí pomohla dosáhnout sedmého místa. “Vzhledem k tomu, že společnost Elona Muska zdvojnásobila svou produkci ve srovnání s Q2 ve srovnání se stejným obdobím roku 2017, její vpád na základní trh s luxusními elektromobily způsobil segmentu trochu šok,” napsal Goodcarbadcar.net. “Professional srovnání, v červenci prodalo BMW 3185 3-Series”, zatímco Mercedes-Benz prodalo 3 841 příkladů třídy C. Ve stejném období prodala Tesla 14 000 modelů 3. “ (Viz také: Tesla plánuje investovat $ 5B do čínské továrny: Zpráva.)

Tesla zahájí výrobu modelu 3

Pozdě ve středu Tesla vykázala vůbec největší čtvrtletní ztrátu, kdy ztratila více než 717,5 milionu USD, a uvedla, že spálila v hotovosti 430 milionů USD. Míra hoření byla nižší, než se očekávalo, což vedlo k nárůstu akcií. Společnost uvedla, že má v úmyslu zvýšit až 10 000 modelů 3 za týden. Během třetího čtvrtletí očekává zvýšení výroby na 50 000 až 55 000 jednotek Model 3.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: