Kalendář

Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Společnosti vlastněné značkami L, včetně Victoria’s Secret (Lb)

AkciePrůvodce.cz > Akcie  > Dividendové akcie  > Společnosti vlastněné značkami L, včetně Victoria’s Secret (Lb)

Společnosti vlastněné značkami L, včetně Victoria’s Secret (Lb)

L Manufacturers Inc. (NYSE: LB) provozuje speciální maloobchod se zaměřením na kategorie ženského intimního a jiného oděvu, osobní péče a krásy. Společnost se sídlem v Ohiu byla založena společností Leslie “Les” Wexner v roce 1963. V roce 1982 byla společnost L Manufacturers, tehdy známá jako The Minimal Inc., poprvé uvedena na newyorské burze cenných papírů.

Shrnutí

  • L Makes je globální specializovaná maloobchodní holdingová společnost, která se specializuje na dámské oděvy a kosmetické výrobky.
  • Dceřiné společnosti L Brand zahrnují značky jako Victoria’s Magic formula, Tub & Entire body Is effective, La Senza a Henri Bendel.
  • Společnost také investovala do dalších populárních jmen, jako jsou Abercrombie & Fitch, Bigelow Tea a White Barn Candle.

Značky L.

L Manufacturers rychle rostla a rozšiřovala svou značku prostřednictvím organického růstu a akvizic. Společnost však byla v posledních letech tvrdě zasažena a Victoria’s Key se snažila držet krok s konkurencí. Akcie společnosti byly v roce 2018 jedním z nejhorších.

Poté, co společnost L Brand names prodala svůj obchod se štítky The Restricted, nepředstavuje její skutečné podnikání, ale společnost vlastní další známé obchody, včetně Victoria’s Key a Tub and Entire body Will work. Počátkem roku 2019 je Victoria’s Top secret zodpovědná za více než polovinu celkového prodeje a nabízí kreditní kartu. Bathtub & Overall body Functions je zodpovědný za více než třetinu svého prodeje.

Mnoho společností, které během své historie získala, však již nespadá pod jeho typový štítek. Nedávné finanční potíže vedly společnost L Manufacturers k uzavření značky Henri Bendel v lednu 2019. Společnost navíc v prosinci 2018 prodala svůj řetězec spodního prádla La Senza soukromé kapitálové společnosti Regent.

Victoria’s Solution

Společnost L Models koupila Victoria’s Solution za 1 milion dolarů v roce 1982. Mezi její aktiva patřilo šest obchodů a jeden katalog. Společnost L Brand names rozšířila tuto značku na jednu z nejznámějších světových značek spodního prádla. Společnost L Manufacturers získala značku Victoria’s Top secret na celém světě v roce 2012, kdy otevřela své první obchody ve Velké Británii. Na začátku roku 2019 se produkty Victoria’s Top secret prodávaly ve více než 1600 obchodech po celém světě a online na VictoriasSecret.com. Victoria’s Solution má také oblíbený katalog a prostřednictvím elektronického obchodování a objednávání katalogů jsou produkty společnosti dostupné zákazníkům téměř kdekoli na světě. Společnost se však v posledních letech odklonila od svého katalogového zaměření a místo toho se zaměřila na své věrnostní programy a další příležitosti budování značky.

Kromě rozšíření svého geografického dosahu společnost L Brand names zvýšila produkty, které Victoria’s Key nabízí, protože značka nyní prodává vůně a péči o tělo a má atletickou řadu. Pod názvem Victoria’s Key je zahrnuta řada PINK, která nabízí oblečení, oblečení na spaní a spodní prádlo zaměřené na ženy ve vysokém věku. Zboží PINK je k dispozici v maloobchodních prodejnách a katalozích Victoria’s Secret a také ve volně stojících obchodech. Menší koncept, obchody Victoria’s Mystery Splendor and Components, se zaměřuje na vůně, péči o tělo a doplňky a existuje na letištích a v nákupních centrech. Zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti L Models Les Wexner vede značku Victoria’s Mystery.

Koupel a masáže

Bath & Entire body Is effective nabízí osobní péči, mýdla, dezinfekční prostředky a domácí vůně. Na začátku roku 2019 bylo po celém světě 1 800 obchodů Tub & System Operates a White Barn, z toho 80 obchodů ve více než 20 dalších zemích fungujících v rámci franšízových, licenčních a velkoobchodních ujednání. Nick Coe je prezidentem a generálním ředitelem značky.

Bývalé značky pod značkami L.

Kanadská značka spodního prádla La Senza byla jednou z akvizic společnosti L Makes, ale společnost L Makes v prosinci 2018 oznámila, že uzavřela dohodu se soukromou kapitálovou společností Regent o koupi 100% aktiv La Senza a souhlasila s převzetím její odpovědnosti. Společnost nadále působí v Kanadě a v dalších zemích po celém světě na základě franšízových, licenčních a velkoobchodních dohod. Společnost má také internetový obchod. Společnost L Brand names odhaduje, že La Senza skončí rok 2018 s tržbami kolem 250 milionů USD a provozní ztrátou přibližně 40 milionů USD.

V září 2018 společnost L Manufacturers oznámila, že Henri Bendel uzavře v lednu 2019, na konci období prázdnin 2018. Společnost zavírá své webové stránky a zavřela všech 23 svých obchodů, včetně ikonického sídla Fifth Avenue v New Yorku. Henri Bendel, založená v roce 1895, byla upscale maloobchodem s kabelkami, doplňky a dárky, včetně kolekce domácích vůní. Společnost Bendel se sídlem v New Yorku byla prvním prodejcem luxusního zboží s adresou na horní Páté avenue.

Ostatní značky

Ačkoli není součástí značky L, má společnost distribuční práva pro CO Bigelow a The White Barn Candle Firm. Společnost L Brands zvýšila svoji angažovanost akvizicí společností, ale také odprodala mnoho společností, které získala během své historie.

Některé z nejznámějších obchodů, které byly kdysi pod typovým štítkem L Brand names, ale nyní je (alespoň ve většině případů) ve vlastnictví jiných společností, zahrnují Lane Bryant, prodaný společnosti Charming Shoppes v roce 2002 Abercrombie & Fitch, získaná společností The Constrained a zveřejněna Categorical, prodal 75% vlastnictví v roce 2007 a její vlajková loď Constrained, kterou v roce 2007 prodala 75% vlastnictví společnosti Solar Funds Companions a zbývajících 25% v roce 2010.

0/5 (0 Reviews)
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: