Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Společnosti veřejného sektoru v USA mají nového lídra v oboru, říká GMP

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Investice do marihuany  > Společnosti veřejného sektoru v USA mají nového lídra v oboru, říká GMP

Společnosti veřejného sektoru v USA mají nového lídra v oboru, říká GMP

V nestálém světě amerických konopných akcií se podle jednoho analytika oplatí nakupovat akcie maloobchodní společnosti Curaleaf Holdings Inc. (CURA).

Wakefield, Massachusetts, společnost Curaleaf získala 400 milionů dolarů, což je největší navýšení kapitálu v kanadském marihuanovém průmyslu, když kótovala své akcie v Torontu 29. října. Vyšší než očekávané ocenění IPO společnosti v hodnotě 4 miliard dolarů zvedlo obočí, zejména v oblasti kultivace a prodej plevelů v Usa porušuje federální zákon země, i když tyto obavy neodradily společnost GMP Securities od zahájení krytí akcií s býčím výhledem.

Ve výzkumné zprávě, o které informoval Cantech Letter, analytik Robert Fagan uvedl, že vertikálně integrovaný obchodní model společnosti a široký dosah se jí hodně líbí. Analytik poukázal na to, že společnost Curaleaf, která roste plevel, zpracovává ji a poté prodává ve svých 28 vlastních značkových obchodech rozmístěných ve 12 různých státech, má mnohem větší viditelnost než její kolegové, bezkonkurenční výrobní zařízení a větší platformu professional prosperitu ve státech kde se očekává legalizace marihuany pro rekreační použití, jako jsou Massachusetts, New York a New Jersey.

“Věříme, že se CURA stala novým lídrem mezi veřejnými provozovateli konopí v United states of america, s multi-státní maloobchodní stopou a výrobní základnou, která je dvakrát větší než průměr její srovnávací skupiny,” řekl Fagan. “Věříme, že přední operační platforma CURA prosazuje nejvyšší metriky ocenění v tomto odvětví.”

Analytik je také nadšený z množství kapitálu, který musí Curaleaf utratit. V rozhovoru s Cheddarem generální ředitel společnosti Joe Lusardi uvedl, že 80 milionů USD ze 400 milionů USD získaných z IPO bude investováno do současných operací Curaleaf. Zbytek hodlá použít k akvizicím.

Fagan odhaduje, že na aktivity fúzí a akvizic bude vynaloženo přibližně 200 milionů USD, což by mělo vést k nárůstu 5 $ za akcii. Tyto vyhlídky spolu s očekávanou legalizací konopí v New Yorku a New Jersey ho vedly k tomu, že u akcií uhodil cenový cíl 20 kanadských dolarů, což je nárůst o 133% oproti jejich současné ceně 8,57 $ kanadských dolarů.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: