Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Společnost eToro si vybrala Nasdaq, aby rozšířila přehled trhu United states of america o globální investory Nasdaq: NDAQ

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Společnost eToro si vybrala Nasdaq, aby rozšířila přehled trhu United states of america o globální investory Nasdaq: NDAQ

Společnost eToro si vybrala Nasdaq, aby rozšířila přehled trhu United states of america o globální investory Nasdaq: NDAQ

NEW YORK, 20. října 2020 (World NEWSWIRE) – Společnost Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) dnes oznámila, že poskytuje údaje o trhu v reálném čase společnosti eToro, globální investiční platformě pro více aktiv, která svým více než 15 milionům registrovaných uživatelů umožňuje obchodujte a investujte jednoduchým a transparentním způsobem.

Prostřednictvím této spolupráce mají klienti eToro přístup k Nasdaq Basic, který poskytuje informace o nejlepších nabídkách a nabídkách v reálném čase professional všechny americké burzovní akcie na základě likvidity v rámci tržního centra Nasdaq a obchodů hlášených FINRA Trade Reporting Facility® (TRF®). To umožňuje uživatelům vidět různé akciové trhy v United states v jediném zobrazení.

„Společnost eToro byla založena s cílem umožnit každému přístup na finanční trhy,“ řekl Tal Ben-Simon, viceprezident pro produkt společnosti eToro. „EToro nabízí svým uživatelům nejen výběr, s kterými aktivy obchodovat nebo investovat, od akcií bez provize až po krypto a další globální aktiva, ale také jak investovat. Mohou obchodovat přímo, kopírovat nejvýkonnější investory nebo investovat do inteligentních portfolií. Naše práce s Nasdaqem podporuje náš cíl spočívající v zajištění transparentnosti a přístupu na trh do všech koutů světa. “

„Společnost eToro sdílí naši vizi ve snižování bariéry vstupu professional přímou účast na trhu a poskytování přístupu investorům k datům amerického akciového trhu v reálném čase při výrazných úsporách nákladů,“ řekl Oliver Albers, hlavní viceprezident a vedoucí dat pro Nasdaq Worldwide Information Companies . “Díky této nové spolupráci jsme nadšeni, že můžeme rozšířit dostupnost nejodolnějších a nejkvalitnějších údajů o trhu investorům po celém světě.”

Nasdaq je dlouhodobým zastáncem větší individuální účasti na globálních trzích a Nasdaq Essential je součástí strategie společnosti, aby trhy byly přístupnější pro všechny investory. Doporučujeme všem účastníkům trhu, aby navštívili náš webový portál Wise Investing a získali cenné informace o tom, jak být odpovědným investorem.

Nasdaq Standard je součástí řešení NextGen Nasdaq a je k dispozici prostřednictvím cloudové datové služby Nasdaq a u většiny prodejců dat na trhu. Tento zdroj dat lze integrovat do terminálů, což investorům z celého světa poskytuje bezproblémový přístup k americkým akciím.

Více informací o Nasdaq Fundamental je k dispozici zde.

O společnosti Nasdaq
Nasdaq (Nasdaq: NDAQ) je globální technologická společnost obsluhující kapitálové trhy a další průmyslová odvětví. Naše různorodá nabídka dat, analytiky, softwaru a služeb umožňuje klientům spolehlivě optimalizovat a realizovat své obchodní vize. Chcete-li se dozvědět více o společnosti, technologických řešeních a kariérních příležitostech, navštivte nás na LinkedIn, na Twitteru @Nasdaq nebo na www.nasdaq.com.

O společnosti eToro
eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl obchodovat a investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 15 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce, kdykoli chtějí. Navštivte nás na etoro.com.

Kontakt pro média Nasdaqs

David Augustsson
+46734496135
david.augustsson@nasdaq.com

Matthew Sheahan
(212) 231-5945
matthew.sheahan@nasdaq.com

NDAQA

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web