Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Silné základy zajišťující raketové palivo pro odpálení bitcoinů: Analýza trhu eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Silné základy zajišťující raketové palivo pro odpálení bitcoinů: Analýza trhu eToro

Silné základy zajišťující raketové palivo pro odpálení bitcoinů: Analýza trhu eToro

Za týden, kdy akciové trhy stagnovaly, se bitcoin zastavil v trendu, když prosadil úroveň odporu 12 000 $ a také se dotkl a viděl určitý odpor na 13 000 $. Altcoiny byly podpořeny vzestupem bitcoinů, přičemž ethereum, XRP, litecoin a chainlink také ukazovaly vzestupné trajektorie.

Simon Peters, analytik, eToro
Bitcoiny překonávají bariéru 12 000 $

Cenová akce v bitcoinech v posledním týdnu ovládla pozornost a rychle dosáhla meziročních maxim. Přiblížil se a následně prolomil tolik proslulou hranici 12 000 dolarů s tak silnou hybností, že existuje velká šance, že by kryptoasset mohl přesunout až na 14 000 dolarů.

Pokud bychom měli vidět nějaké zpětné získání směrem k 12 000 $, vyzval bych investory, aby se příliš neobávali. Můžeme skončit v období konsolidace těsně nad touto úrovní. Mnohokrát jsem na těchto stránkách zdůraznil, že v roce 2020 je ještě čas na bitcoinový běh býků, a můj pohled zůstává stejný.

Co tedy podnítilo býčí běh z minulého týdne? Řada pozitivních vývojů v krypto prostoru, zejména PayPal oznámil, že umožní svým uživatelům platit za zboží a služby v kryptoměnách. To by kryptoměně představilo masivní uživatelskou základnu, přičemž PayPal se může pochlubit 346 miliony aktivních účtů, z nichž všechny budou moci po zavedení služby držet a nakupovat pomocí bitcoinů, bitcoinových hotovostí, etherea a litecoinů.

Tento pozitivní vývoj ještě umocnila diskuse na začátku týdne o panelu professional přeshraniční platby MMF, ve kterém předseda Federálního rezervního systému Jerome Powell zopakoval, že digitální radar americké centrální banky (CBDC) je i nadále v radaru a zároveň otevírá dveře aby se do tohoto úsilí zapojily soukromé firmy.

Tento vývoj je dále podpořen pozitivními statistickými údaji. Index sentimentu investorů společnosti Glassnode získává, zvyšuje se otevřený zájem o bitcoinové futures a odvíjejí se krátké pozice. Kombinace silných základů a pozitivních zpráv pro kryptoaset poskytuje raketové palivo potřebné pro odpálení bitcoinu.

David Derhy, analytik, eToro
Podívejte se na 20 000 $ místo zpět na 12 000 $

Jak Simon zdůraznil, současný běh by se mohl jednoduše prosadit až na 14 000 $. Pokud tomu tak je, pak by další úroveň z technického a základního hlediska byla 20 000 $. S blížícími se volbami v United states of america příští měsíc nastanou další ekonomické stimuly vlády, i když o velikosti tohoto stimulu bude ještě diskutovat. Jsem toho názoru, že na chvíli ještě neuvidíme pokles zpět pod 12 000 $.

Se sníženou volatilitou, kterou vidíme, se institucionální investoři stále více zajímají o nákup bitcoinů. Zkombinujte to s řadou kótovaných společností, které také chtějí přidat bitcoiny do svých rozvah, a odrazový můstek professional ceny bitcoinů vypadá i nadále velmi pozitivně.

Simon Peters, analytik, eToro
Stimulační obavy by mohly vyvolat oheň professional bitcoiny

Vzhledem k tomu, že „pokud“ jsou ekonomické stimuly v United states z cesty, je nyní důležité „kolik“ a „kde“. Kolik peněz bude americká vláda pumpovat do ekonomiky? Na jaké oblasti se zaměří a posiluje to případ použití bitcoinů? Jak David zmínil, velikost závisí na tom, kdo volby vyhraje, ale jakýkoli výsledek téměř jistě povede k podnětu. Pokud to Fed bude financovat přidáním amerických pokladen do svých rozvah, pak by to jistě posílilo argument pro bitcoin jako alternativní měnu. Obě strany se rovněž dohodly na další kontrole stimulů ve výši 1 200 $ professional každého občana, ale zbytek s největší pravděpodobností půjde na zachování pracovních míst.

Pokud tomu tak je, pak můžeme také zaznamenat vzestup inflace, což je další důležitý aspekt pohledu Satoshi Nakamota na moderní ekonomiky, který ho přiměl k vytvoření bitcoinu. Bude také zajímavé sledovat, jak to ovlivní korelaci mezi bitcoiny a akciovými trhy. Oba se mohli shromáždit ve zprávách o balíčku fiskálních stimulů, ale bitcoiny se mohly oddělit od akciových trhů na základě svých vlastních základů. Nedávno si užívalo nejdelší běh dekorelace u S&P 500 za posledních pár týdnů.

Momentálně se nacházíme ve světě pozitivního pohybu cen, rozsáhlých fiskálních stimulů, hlavních centrálních financial institution diskutujících o digitálních měnách a řady altcoinů, které úspěšně implementují logistické upgrady. Je vzrušující doba být investorem do kryptoměny.


Simon Peters a David Derhy, analytici trhu eToro

Toto je marketingová komunikace a neměla by být brána jako investiční poradenství, osobní doporučení nebo nabídka či nabádání ke koupi nebo prodeji jakýchkoli finančních nástrojů. Tento materiál byl připraven bez ohledu na konkrétní investiční cíle nebo finanční situaci a nebyl připraven v souladu s právními a regulačními požadavky na podporu nezávislého výzkumu. Jakékoli odkazy na minulé výsledky finančního nástroje, indexu nebo balíčku investičního produktu nejsou a neměly by být brány jako spolehlivý ukazatel budoucích výsledků.

Veškerý obsah této zprávy slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje finanční poradenství. eToro neposkytuje žádné prohlášení a nepřebírá žádnou odpovědnost za přesnost nebo úplnost obsahu této publikace, která byla připravena s využitím veřejně dostupných informací.

Kryptoměny jsou volatilní nástroje, které mohou velmi kolísat ve velmi krátkém časovém rámci, a proto nejsou vhodné professional všechny investory. Obchodování s kryptoměnami je jiné než prostřednictvím CFD neregulované, a proto na něj není dohlížen žádný regulační rámec EU. Váš kapitál je ohrožen.

Tento obsah je sponzorován a měl by být považován za propagační materiál. Názory a prohlášení zde uvedené jsou názory autora a neodrážejí názory The Daily Hodl. Everyday Hodl není dceřinou společností ani vlastněna žádnými ICO, blockchainovými startupy nebo společnostmi, které inzerují na naší platformě. Investoři by měli provést náležitou péči před provedením jakýchkoli vysoce rizikových investic do jakýchkoli ICO, startupů v blockchainu nebo kryptoměn. Vezměte prosím na vědomí, že vaše investice jsou na vaše vlastní riziko a jakékoli ztráty, které vám mohou vzniknout, jsou vaší odpovědností.

Doporučený obrázek: Shutterstock / Triff

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web