Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Sázení předem na vklad (ADW)

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Alternativní investice  > Sázení předem na vklad (ADW)

Sázení předem na vklad (ADW)

Definice sázení předem na vklad (ADW)

Sázení na pokročilý vklad je forma hazardu, při které musí sázející financovat svůj účet, než mu bude povoleno sázet. Sázení s pokročilým vkladem se obvykle používá k sázení na výsledek závodů koní nebo chrtů, i když to může platit i pro kasina.

Porozumění sázení předem na vklad (ADW)

Sázení na pokročilý vklad se často provádí online nebo telefonicky. Na rozdíl od pokročilého sázení vkladů, kdy musí být účty financovány předem, úvěrové obchody umožňují sázky bez financování předem účty jsou vypořádány na konci měsíce.

ADW vysvětleno

Chcete-li se účastnit sázení předem, musíte si před uzavřením sázky ověřit, zda máte fundovaný účet. Jakmile jsou prostředky vloženy, můžete sázet na koně, chrty nebo dokonce na pari-mutuel bazény (sázkový systém, ve kterém jsou všechny sázky konkrétního typu umístěny společně v kaluži kurzy výplaty se počítají sdílením poolu mezi všemi výherní sázky). Výhry se obvykle ukládají zpět na účet.

Existuje několik významných společností, které nabízejí burzy sázení ADW. Patří mezi ně TVG Community, TwinSpires.com, Xpressbet.com a KennelandSelect.com.

Sázení bez financování předem se provádí v úvěrových obchodech, které umožňují tuto formu hazardních her. Účty využívající tento typ akce se zúčtují obvykle na konci měsíce.

Zákonnost ADW

V roce 1999 výslovně povolilo sázení vkladů sedm států: Connecticut, Illinois, Maryland, New York, Ohio, Oklahoma a Pensylvánie. Do roku 2011 18 dalších států schválilo sázení na zálohy, od té doby nejméně tři další, včetně Louisiany, Washingtonu, Pensylvánie, Kentucky a Nevady. Několik hlavních webů pro vedení vkladů předem přijímá sázky od lidí umístěných až v dalších 13 státech, pravděpodobně na základě předpokladu, že tyto státy takovou činnost kladně nezakazují.

Majitelé závodišť, trenéři koní a státní vlády někdy dostávají podíl na výnosech ADW. To se děje v New Yorku a Nevadě a poskytuje velký zdroj příjmů pro ty, kteří z toho mají prospěch. Stát Illinois učinil sázení na zálohy legální v roce 1999 jako součást zákona Illinois Horse Racing z roku 1975 a dostává část příjmů.

Zpráva státu New York Racing and Wagering Board z roku 2012 zjistila, že obyvatelé New Yorku uzavřeli v roce 2010 sázky více než 165,5 milionu dolarů u poskytovatelů sázek s vkladem mimo stát v roce 2010 a více než 416,8 milionů dolarů u poskytovatelů sázek v rámci státu. Zpráva také poznamenala, že státní závodní dráhy účtovaly poplatky subjektům sázejícím s vkladem předem, které měly u poskytovatelů mimo stát tendenci být vyšší, někdy až 8,5%.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web