Průvodce » Brokeři » Saxo Capital Markets vs. Interactive Brokers

Saxo Capital Markets vs. Interactive Brokers

Společnost Saxo Money Marketplaces (Saxo), která byla založena v roce 1992 a sídlí v Dánsku, nabízí investorům téměř bezkonkurenční spektrum trhů, obchodních nástrojů a typů účtů. Saxo, dobře známé v oboru Currency trading, poskytuje obchodníkům také přístup k akciím, opcím, futures, CFD a ETF. Cílový klient Saxo se pravděpodobně trochu liší od interaktivních brokerů, ale šířka trhů a účtů je podobná...

Společnost Interactive Brokers, založená jedním z původních průkopníků ve světě vysokofrekvenčního obchodování, má zjednodušený přístup ke zprostředkovatelským službám, které se zaměřují na široký přístup na trh, nízké náklady a provádění obchodu. Ačkoli Interactive Brokers obvykle vystupuje jako nízkonákladový lídr, existují další rozdíly, které mohou Saxo u některých obchodníků poskytnout výhodu.

V našem ocenění Greatest On line Brokers Awards 2019 obdrželi Interactive Brokers ocenění za Nejlepší celkově on the net makléře, Nejlepší za nízké náklady, Nejlepší za obchodování s opcemi, Nejlepší za Penny Inventory, Nejlepší za denní obchodování a Nejlepší za mezinárodní obchodování.

 • Minimal účtu: 500 £ (Common – British isles)
 • Poplatky: Náklady na konkurenční Fx rozpětí Hostitel dodatečných nákladů
 • Nejlepší professional: Pokročilí obchodníci
 • Minimal účtu: $
 • Poplatky: Maximálně ,005 $ za akcii pro platformu Pro nebo 1% z obchodní hodnoty, $ za IBKR Lite

Obchodní zkušenosti

I když se desktopová platforma Interactive Broker obtížně učí a postrádá mnoho očekávaných funkcí, je rychlá, což je pro aktivní obchodníky výhodou. Mobilní platforma chráněná kódem PIN je k dispozici professional Android a iOS a jedná se o zúženou verzi softwaru pro stolní počítače..Jeho jednoduchost se vyhne mnoha nepříjemným procházením nabídek z verze professional stolní počítače a konfigurace je snadná. Je ironií, že mapování je lepší pro mobilní zařízení než professional verzi pro stolní počítače, s řadou indikátorů a čistým rozhraním. Přihlášení do mobilní verze bohužel automaticky vypne plochu. To může frustrovat domácí obchodníky, kteří chtějí sledovat tržní a obchodní pozice, zatímco jsou dočasně pryč od svých počítačů.

Obchodní platforma Saxo má dvě příchutě SaxoTraderGO a SaxoTraderPRO. Verze professional je velmi podobná platformě základní úrovně, ale s dalšími funkcemi professional více obrazovek, analýzou trhu a automatizací. Grafy, zpravodajské kanály a analytické nástroje Saxo v platformě jsou podle našeho názoru mnohem lepší než Interactive Brokers...

Saxo Group

 • Vysoce flexibilní a přizpůsobitelná platforma
 • Schopnost zpětného testu
 • Předem sestavené, profesionálně řízené obchodní strategie
 • Cellular obsahuje všechny stejné funkce jako desktop..

Interaktivní makléři

 • Snadná navigace pro mobilní i stolní počítače
 • Odlehčení rychlého provedení obchodu
 • Obchodujte kdekoli mezi počítači, webovými stránkami a mobilními aplikacemi
 • Klíčová technologie IB professional větší bezpečnost..

Mobile and Emerging Tech

Zážitek SaxoGO je konzistentní od stolního počítače po pill až po telefon, díky čemuž je mobilní obchodování lepším zážitkem i ve srovnání s Interactive Brokers. Obchodníci používající SaxoPRO na ploše mohou používat SaxoGO pouze na mobilních zařízeních,.ale vzhled a chování jsou velmi podobné a neměly by představovat problém professional investory, kteří se nespoléhají na pokročilé funkce, když jsou mimo počítač.

Saxo Team

 • Konzistentní od stolního počítače po tablet k telefonu
 • SaxoPRO pro stolní počítače se stává SaxoGO professional mobilní zařízení..

Interaktivní makléři

 • Tlačítko trvalého obchodu
 • IBot je zabudován do mobilní aplikace..

Zprávy a vzdělávání

Interactive Brokers nabízí řadu vzdělávacích zdrojů, včetně videí a výukových programů, ale postrádá hloubku mezi předměty. Existuje obsah, který se podrobně zabývá některými tématy trhu, ale existují velké mezery. Například Interactive Brokers ‘Traders’ Academy má poskytnout podrobnější materiály ke kurzu, ale má pouze dva programy, TWS professional začátečníky a Úvod do možností...

Saxo investoval značné prostředky do vzdělávání professional obchodníky téměř na jakémkoli trhu. Součástí vzdělávání je naučit se používat obchodní platformu a navrhovat portfolio nebo aktivní investiční strategie. Videa, lekce, kvízy a webináře jsou velmi dobře uspořádány do „Saxo Academy“, kde mohou uživatelé sledovat jejich pokrok a zaměřit se na témata, která je nejvíce zajímají...

Saxo Team

 • Saxo Academy zahrnuje lekce stavby portfolia
 • Vzdělávací platforma je dobře organizovaná a intuitivní

Interaktivní makléři

 • Některé vzdělávací zdroje, ale žádná hloubka napříč tématy
 • Trader’s College nabízí bezplatné webináře a kurzy
 • Některá videa a interaktivní výukové programy pouze professional uživatele

Náklady

Zatímco oba makléři umožňují uživateli obchodovat s akciemi, ETF, podílovými fondy, futures, obligacemi, opcemi, IPO, vládními obligacemi a Forexem, Interactive Brokers je professional průměrného investora levnější téměř na každé frontě. Například americké akciové obchody dosahují pouze půl centu (nebo ,005 USD) na akcii, zatímco Saxo účtuje ,02 USD za akcii s minimální provizí 10 USD pro jejich „klasické“ majitele účtů. (K dispozici jsou dvě další prémiové cenové struktury.)...Náklady na rozpětí u spotu EUR / USD v Saxo v průměru za poslední měsíc (k srpnu 2018) dosáhly 1 pipu, zatímco Interactive Brokers byl ,8 pips, což je mnohem blíže průměru v tomto odvětví.

Klienti IBKR Lite navíc neplatí žádnou provizi za akcie se sídlem v United states, ačkoli jsou omezeny na webový klientský portál a mobilní aplikace IB. Na všechny ostatní obchody se vztahuje obvyklý harmonogram provizí..IB neúčtuje základní poplatek za opční smlouvy občasní obchodníci zaplatí ,70 $ za smlouvu...

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on-line makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy on the net brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru professional hodnocení online investičních platforem professional uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

 • Obsah článku

 • Přihlásit se k odběru novinek o investování