Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Rychlost světla vs. Interaktivní makléři

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Rychlost světla vs. Interaktivní makléři

Rychlost světla vs. Interaktivní makléři

Společnost Interactive Brokers způsobila revoluci v obchodní hře od doby, kdy v roce 1993 založil společnost Peter Peterfly zprostředkovatelskou činnost. Od základu postavená jako elektronická síť a služba provádění obchodu nebyla zvážena tradičními provozními náklady, které zahrnovaly pobočky, služby správy majetku a zákulisí plněné papírem..Tuto výhodu využil k nabízení velmi nízkých provizí a nyní generuje nejvyšší denní výnosy z obchodování ze všech amerických brokerů.

Lightspeed je zprostředkování pro vysokorychlostní obchodníky s akciemi a opcemi. Minimum účtu je na vysoké straně, ale náklady na obchodování jsou velmi nízké. Nenájdete zde žádné plánovací nástroje ani držení rukou pro nováčky, ale pokud víte, co děláte, můžete využít dostupné obchodní nástroje co nejlépe.

V naší soutěži Best Online Brokers Awards 2019 získala společnost Lightspeed ocenění Nejlepší za nízké náklady, Nejlepší za obchodování s opcemi a Nejlepší za denní obchodování.

Interactive Brokers obdrželi ocenění za Nejlepší celkově online makléře, Nejlepší za nízké náklady, Nejlepší za obchodování s opcemi, Nejlepší za Penny Stock, Nejlepší za denní obchodování a Nejlepší za mezinárodní obchodování.

 • Účet Minimální: 10 000 $ (web), 25 000 $ (software)
 • Poplatky: Max. 4,50 $ / akciový obchod, 0,65 $ / opční kontrakt. Bez poplatku za nohu
 • Nejlepší pro: Náklady a aktivní obchodníci
 • Minimum účtu: $ 0
 • Poplatky: Maximálně 0,005 $ za akcii pro platformu Pro nebo 1% z obchodní hodnoty, 0 $ za IBKR Lite

Obchodní zkušenosti

Světelná rychlost září působivým seznamem proprietárních obchodních platforem a obchodních platforem třetích stran. Minimální částky a poplatky účtů se však u jednotlivých platforem liší, což omezuje užitečnost a přidává zmatek ohledně konečných transakčních nákladů. Poskytovatelé třetích stran spravují nejpokročilejší software a přidávají administrativní vrstvu ve srovnání se samostatnou a webovou pracovní stanicí Trader Workstation společnosti IB, která se připojuje k třetím stranám prostřednictvím jejich vysoce uznávaného API (rozhraní pro programování aplikací).

Držitelé účtů ve výši 25 000 USD a více mohou používat samostatnou platformu Lightspeed Trader, zatímco 10 000 $ je vyžadováno pro obchodníka s holými kostmi..Oba účtují měsíční poplatky kompenzované provizemi, což odrazuje od nízkého obratu. Lightspeed Trader je plně vybavený s integrovaným mapováním, komplexními řetězci možností, pokročilými skenery a kapacitou API. Zvláštní je, že Web Trader obsahuje stejnou omezenou sadu funkcí jako jejich aplikace Mobile Trader, bez nabídek úrovně 2, přístupu futures nebo přizpůsobitelného směrování objednávek.

Platformy třetích stran zahrnují Sterling Trader, několik verzí Eze EMS a Livevol X. Všechny vyžadují účty 25 000 $..Společnost Sterling nese nevratný poplatek ve výši 230 USD měsíčně, na rozdíl od Eze EMS, která nabízí slevy za objem obchodování..Makléř také nabízí sofistikovaný software pro řízení rizik pro zajišťovací fondy a také specializovaný software pro futures a deriváty.

IB přidal funkce na Trader Workstation (TWS) nepřetržitě v posledních dvou desetiletích, ale platforma stále plete nové a střední obchodníky, protože je založen na Javě a nedodržuje typické softwarové konvence. Strmá křivka učení však stojí za námahu, protože provedení je bleskové, zatímco novější vylepšení poskytují většinu zdrojů potřebných pro maloobchod a profesionální obchodníky.

Grafy TWS zůstávají slabým článkem platformy, s omezenými historickými daty a matoucími funkcemi přizpůsobení. Je téměř nemožné vytvořit šablonu grafu, kterou nebude nutné každý týden měnit, a mnoho držitelů účtů se vzdá a použije řešení technické analýzy od jiného dodavatele. To bohužel může vyvolat další frustraci, protože rozhraní TWS API omezuje rychlost stahování historických dat s odvoláním na omezení rychlosti zobrazování a velikosti pruhů.

Světelná rychlost

 • Přizpůsobitelné možnosti směrování
 • Webová platforma nabízí spoustu nástrojů
 • Vysoce flexibilní platformy

Interaktivní makléři

 • Odlehčení rychlého provedení obchodu
 • Pracovní stanice Trader je pokročilá, ale založená na prostředí Java
 • Klíčová technologie IB pro větší bezpečnost

Mobile and Emerging Tech

Možnosti obchodování v mobilní aplikaci Interactive jsou velmi jednoduché. Klepnutím na dlaždice představující stávky a data vypršení platnosti, které chcete obchodovat, vytvoříte spready. Pomocí nástroje Performance Profile můžete porovnat dva potenciální obchody.

Mobilní aplikace Lightspeed je primárně určena k uzavírání obchodů. Poskytuje také údaje o účtu v reálném čase.

Interaktivní makléři

 • Obchodujte kdekoli mezi počítači, webovými stránkami a mobilními aplikacemi
 • Snadná navigace pro mobilní i stolní počítače

Světelná rychlost

 • Stahovatelné aplikace pro iOS a Android
 • Není to vynikající mobilní zážitek

Zprávy a vzdělávání

Oba zprostředkovatelé nabízejí na svých webových stránkách rozsáhlé vzdělávání a výzkum. Materiály Lightspeed jsou lépe organizované a obsahují snadno dostupné informace o obchodních strategiích a softwarových platformách. Obzvláště pozoruhodné je vzdělávání v oblasti možností, které poskytuje podrobné návody, které pokrývají všechny druhy tržních příležitostí. Plnohodnotný obchodní glosář obsahuje stovky základních a pokročilých témat, zatímco zdroje založené na platformě jsou krátké, se standardním obchodníkem Lightspeed Trader, který nabízí omezený průzkum zahrnující prověřovatele a sociální sentiment.

Akademie Interactive Brokers Traders ‘Academy nabízí řadu bezplatných kurzů, ale materiály nesledují jasně definovaná témata. Sekce Trader’s Insight je užitečná, obsahuje desítky článků od odborníků na trh, ale je také tematicky matoucí. Naštěstí rozevírací nabídky a vyhledávací funkce pomáhají najít potřebné informace v obou částech. Zprávy a sentiment na trhu jsou dobře pokryty Market Pulse, zatímco působivá paleta bezplatného a předplatného výzkumu je k dispozici prostřednictvím platformy TWS.

Světelná rychlost

 • Blog aktivního obchodníka
 • Třídič akcií
 • Seznamy sledování a upozornění
 • Videa, která vám pomohou oprášit témata

Interaktivní makléři

 • Vzdělávací videa a výukové programy týkající se různých témat
 • Trader’s University s bezplatnými webináři a kurzy
 • Zdarma a průzkum předplatného dostupný na celé platformě
 • Nástroj Portfolio Analyst užitečný pro alokaci

Náklady

Interactive Brokers nabízí pevné a odstupňované ceny akcií na základě objemu. Fixní sazba pro americké akcie je 0,005 USD na akcii s minimem 1,00 USD a maximem 1,0% velikosti obchodu. Ceny na úrovni začínají na 0,0035 USD za akcii s měsíčním objemem menším než 300 000 akcií a klesají na 0,0015 USD za akcii nad 3 miliony akcií za měsíc. Minimální objednávka je u odstupňovaného programu 35 centů při zachování maxima na 1,0% z hodnoty obchodu. Opce stojí 0,70 USD za smlouvu, klesne na 0,25 USD nad 50 000 kontraktů za měsíc, zatímco futures na e-mini začínají na 0,50 USD za kontrakt, klesnou na 0,15 USD za kontrakt při měsíčním objemu větším než 20 000 kontraktů. Klienti IBKR Lite neplatí žádnou provizi za akcie se sídlem v USA, ale jsou omezeni na webový klientský portál a mobilní aplikace IB. Na všechny ostatní obchody se vztahuje obvyklý harmonogram provizí.

Lightspeed využívá také pevné a odstupňované ceny. Fixní program účtuje 0,0045 $ za akcii s minimem 1,00 $ nebo 4,50 $ za obchodní paušál. Webový obchodník však nepovoluje stanovení cen za akcii, místo toho účtuje paušální sazbu. Víceúrovňový program začíná na 0,0045 USD za akcii při měsíčním objemu pod 250 000 akcií, přičemž u 3 milionů akcií klesá na 0,00200 USD. Opce a futures účtují za fixní program 0,60 $ za kontrakt, minimálně 1,00 $. Oba začínají na 0,60 $ v rámci odstupňovaného programu a klesají po měsíční hranici 500 kontraktů.

Interactive Brokers v současné době účtuje majitelům účtů obchodujících v amerických dolarech nízkou maržovou sazbu 1,6% u půjček až do výše 100 000 USD, přičemž poklesla na 0,75% nad 1 milion USD. Poplatky za světelnou rychlost jsou mnohem vyšší, začínají na 7,5% až do 49 999 $ a klesají na 5% nad 1 milion $.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: