Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Rugby Australia a eToro se spojili v partnerství professional 2020 Tri Nations

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Rugby Australia a eToro se spojili v partnerství professional 2020 Tri Nations
logo

Rugby Australia a eToro se spojili v partnerství professional 2020 Tri Nations

R
ugby Australia oznámila globální platformu pro investování do více aktiv, eToro, bude jejich prezentujícím partnerem professional nadcházející sérii 2020 Tri Nations.

eToro má celosvětově více než 15 milionů registrovaných uživatelů a umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, včetně akcií, komodit a měn.

Výkonný ředitel eToro, Robert Francis, uvedl, že sponzorství je důležité pro jeho závazek k australskému trhu.

“Toto partnerství se společností Wallabies je důležitým pokračováním našeho závazku vůči australskému trhu, kde jsme od letošního spuštění bez provizí zaznamenali obrovský růst,” uvedl Francis.

„Jako globální investiční platforma věříme, že sponzorství je mocný nástroj, který pomáhá budovat a posilovat eToro jako značku světové třídy.

„Partnerství využijeme k tomu, abychom pomohli fanouškům přiblížit akci a zpřístupnili globální finanční trhy pro více Australanů,“ řekl.

Emblem eToro bude vidět na pravých zadních šortkách soupravy Wallabies a také na všech oficiálních značkách pro nadcházející sérii Tri Nations.

Prozatímní výkonný ředitel Rugby Australia, Rob Clarke, řekl: „Neuvěřitelně si vážíme toho, že se společnost eToro zavázala stát se představujícím partnerem Tri Tri 2020 a těšíme se na rozvoj dlouhodobého partnerství.“

“Uživatelská základna eToro letos exponenciálně vzrostla a jsme rádi, že s nimi můžeme spolupracovat při jejich rozšiřování po celé Austrálii,” uvedl Clarke.

eToro se může pochlubit rozsáhlým globálním sponzorským portfoliem zahrnujícím šest klubů Leading League a šest bundesligových klubů v Německu a také ten nejlepší deseti tenista Gael Monfils.

Série Tri Nations začíná tuto sobotu v noci na stadionu ANZ v Sydney, kde proti nim stojí Wallabies proti Novému Zélandu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web