Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Robinhood vs. E * TRADE

AkciePrůvodce.cz > Brokeři  > Robinhood vs. E * TRADE

Robinhood vs. E * TRADE

E * TRADE byla jednou z prvních makléřských společností s online přítomností, která uskutečnila svůj první online obchod v roce 1983..Průmyslová elektrárna nabízí bezplatné obchodování s akciemi,.stejně jako tomu bylo v období na konci 90. let, spolu s širokou produktovou řadou a robustními obchodními platformami zaměřenými na aktivní obchodníky a investory typu buy-and-hold.

Robinhood je v online makléřském prostoru mnohem novější. Společnost byla založena v roce 2013 a své služby zpřístupnila veřejnosti v roce 2015..Jeho slávou je investování bez provize s volnými obchody s akciemi, ETF, opcemi a kryptoměnami..I když to byla v prvních letech společnosti obrovská výhoda, nyní si můžete vybrat mnoho makléřů bez provize.

  • Minimum účtu: $ 0
  • Poplatky: $ 0
  • Účet Minimální: $ 0
  • Poplatky: Žádná provize za obchody s akciemi / ETF. Možnosti jsou 0,50– 0,65 $ za kontrakt, v závislosti na objemu obchodování.

Důležité

Morgan Stanley oznámila v únoru 2020 svůj záměr získat E * TRADE...

Důležité

Během prudkých poklesů trhu a zvýšené volatility, ke kterým došlo počátkem března 2020, došlo Robinhood k rozsáhlým výpadkům, které ovlivnily schopnost uživatelů vůbec přistupovat k platformě, což vedlo k hromadné žalobě...

V našich recenzích Best Online Broker z roku 2020 získal E * TRADE ve všech kategoriích kromě Best for Low Cost vyšší skóre než Robinhood. Zjistili jsme, že Robinhood může být dobrým místem, kde si můžete zvyknout na myšlenku investování a obchodování, pokud máte málo investic a budete obchodovat pouze s akciemi nebo dvěma najednou. E * TRADE je lepší volbou, pokud jste aktivním obchodníkem nebo investorem a chcete přizpůsobitelnou obchodní platformu.

Použitelnost

E * TRADE podniká téměř čtyři desetiletí,.a tato zkušenost se vyplatila, pokud jde o nabídku velmi intuitivních a snadno ovladatelných platforem. Existují dvě hlavní webové platformy – E * TRADE a Power E * TRADE – a dvě mobilní aplikace se zrcadlením..Otevření a financování účtu je snadné, ať už na mobilním zařízení nebo počítači.

Robinhood je také velmi snadné použití a navigace, ale to je funkce jeho celkové jednoduchosti. Mobilní aplikace a webové stránky mají podobný vzhled a chování, což usnadňuje investice pomocí obou rozhraní. Přesto není mnoho, co můžete udělat pro přizpůsobení nebo přizpůsobení prostředí. Nový účet si můžete otevřít a financovat za pár minut v aplikaci nebo na webu.

E * TRADE nabízí více typů objednávek, včetně podmíněných objednávek, jako je jedna-zrušení-druhá,.že na Robinhood nikde nenajdete. S oběma makléři můžete obchodovat na mobilních a webových platformách se stejnými třídami aktiv, s výjimkou obchodování s obligacemi E * TRADE na jedno jméno, které není k dispozici prostřednictvím jeho aplikace. Oba makléři podporují sledované seznamy na všech platformách, ale pouze E * TRADE nabízí přizpůsobitelné mapování.

Obchodní zkušenosti

Pracovní prostředí

Oba makléři mají snadno ovladatelné webové platformy; E * TRADE však nabízí celkově bohatší zážitek. Platforma E * TRADE je plně přizpůsobitelná a máte přístup ke streamování nabídek v reálném čase. Je možné fázovat objednávky a odesílat dávku současně a můžete zadávat objednávky přímo z grafu a vizuálně je sledovat.

Robinhood nabízí ve srovnání s E * TRADE velmi základní platformu s omezenou funkčností. Neexistují žádné možnosti přizpůsobení a nemůžete provádět objednávky ani obchodovat přímo z grafu. Náš výzkum ukázal, že skutečné údaje o cenách zaostávaly za ostatními platformami o tři až 10 sekund. Zpoždění nemusí být velkým problémem, pokud jste investorem typu buy-and-hold, ale může to být pro různé typy investorů a obchodníků.

Mobilní zážitek

E * TRADE nabízí dvě aplikace: mobilní aplikaci E * TRADE a pokročilejší aplikaci Power E * TRADE. Robinhood má jednu aplikaci, což je její původní platformawebová platforma byla spuštěna dva roky po mobilní aplikaci. Zatímco oba zprostředkovatelé nabízejí dobře navržené mobilní aplikace, které se snadno používají a jsou snadno ovladatelné, E * TRADE přichází v oblasti přizpůsobení a funkčnosti. Na mobilu můžete obchodovat se stejnými třídami aktiv, které každý broker nabízí prostřednictvím své webové platformy (s výjimkou dluhopisů s jedním jménem pro E * TRADE).

Rozsah nabídek

E * TRADE nabízí všechny obvyklé podezřelé, které byste očekávali od velkého brokera: akcie, opce, futures, ETF, podílové fondy, dluhopisy a CD..Obchodování s futures dává investorům expozici vůči komoditám a bitcoinům. Jedna věc, která v jeho sestavě chybí, je Forex. Stejně jako u bitcoinů mohou investoři E * TRADE získat expozici na devizových trzích pouze prostřednictvím obchodování s futures...

Rozsah nabídek společnosti Robinhood je ve srovnání s nimi velmi omezený. Chybí mu několik tříd aktiv, které jsou pro mnoho brokerů standardní. Stále jde o kryptoměny a můžete obchodovat s bitcoiny (BTC), bitcoinové hotovosti (BCH), bitcoiny SV (BSV), dogecoiny (DOGE), ethereum (ETH), ethereum Classic (ETC), litecoiny (LTC) . Data jsou k dispozici také pro dalších 10 mincí..Robinhood však neumožňuje uživatelům převádět své mince do svých vlastních digitálních peněženek, ani uživatelé nemohou své mince ukládat pomocí Robinhood k obchodování..Společnost také plánuje zavést dílčí obchodování s akciemi pro zákazníky. Podporovány budou akcie s tržním stropem 25 milionů USD a minimálně 1 $ za akcii...

Typy objednávek

Klienti E * TRADE mají přístup k široké škále typů objednávek na webových stránkách a platformách E * TRADE Pro, včetně podmíněných objednávek..Zatímco mobilní uživatelé mohou zadávat omezený počet podmíněných objednávek, můžete je připravovat pro pozdější zadávání objednávek na všech platformách. Není divu, že Robinhood má omezenou sadu typů objednávek. Můžete vstoupit na trh nebo omezit objednávky pro všechny dostupné třídy aktiv, ale nemůžete zadávat podmíněné objednávky...

Technologie obchodování

E * TRADE provádí 94,2% objednávek na akcie S&P 500 na nebo lepší než National Best Bid and Offer (NBBO). Přibližně 88% objednávek na akcie S&P 500 získá zlepšení ceny. Společnost tvrdí, že spolupracuje s několika tržními centry s cílem zajistit nejvyšší rychlost a kvalitu provedení..Robinhood hlásí, že provádí 95,12% objednávek na akcie S&P 500 u NBBO nebo lepší..Společnost Robinhood však nezveřejňuje své statistiky o zlepšování cen, což by mohlo vést k negativním předpokladům o postupech směrování objednávek.

Pravidlo 606 SEC vyžaduje, aby obě společnosti zveřejňovaly své platby za statistiky toku objednávek každé čtvrtletí..Zpráva E * TRADE je přístupná zde, zatímco zprávu Robinhood najdete v její knihovně informací. Robinhood je placen podstatně více za směrování toku objednávek na tržní místa. Například v lednu 2020 bylo nejvíce obdržených E * TRADE 0,2 centů na 100 akcií u akcií S&P 500..Robinhood ve stejném měsíci vydělala mezi 0,26 a 1,13 centů na 100 akcií u akcií S&P 500...

Náklady

E * TRADE neúčtuje provize za online obchodování s akciemi, opcemi a ETF pro zákazníky se sídlem v USA (za opční smlouvu je účtován poplatek 0,65 USD). Za obchodování s podílovými fondy mimo program No-Transaction-Fee zaplatíte 19,99 $ a poplatek za jeho zprostředkování je 25 $ za obchod..Poplatky za obchodování Robinhood jsou jednoduché: Můžete obchodovat s akciemi, ETF, opcemi a kryptoměnami zdarma...

Oba makléři generují úrokové výnosy z rozdílu mezi tím, co jste platili za nečinnou hotovost, a tím, co vydělávají na zůstatcích zákazníků... .E * TRADE vám umožní přesunout vaše peníze do fondu peněžního trhu a získat vyšší úrokovou sazbu..Má také program půjčky akcií, ve kterém můžete sdílet výnosy, které generuje z půjčování akcií držených na vašem účtu jiným obchodníkům nebo zajišťovacím fondům (obvykle pro krátké prodeje)..Robinhood si zachovává veškerý příjem, který generuje z půjčování akcií zákazníků, a nesdílí je s klienty...

Vybavení pro výzkum

E * TRADE má robustní akciové, ETF, podílové fondy, fixní příjmy a možnosti screeningu, které vám pomohou najít váš další obchod. Najdete také spoustu nástrojů, technických ukazatelů, studií, kalkulaček, generátorů nápadů, zpráv a profesionálního výzkumu.

Nabídky výzkumu Robinhood jsou předvídatelně omezené. Neexistují žádné třídiče, nástroje související s investováním ani kalkulačky a grafy jsou primitivní a nelze je přizpůsobit. Novinky jsou k dispozici z několika prodejen a k výzkumu Morningstar máte přístup, pokud jste klientem Robinhood Gold (předplatné 5 $ za měsíc)...

Analýza portfolia

Klienti E * TRADE mají přístup k informacím o kupní síle a marži v reálném čase, plus nerealizované a realizované zisky v reálném čase. Můžete vypočítat daňový dopad budoucích obchodů, zobrazit daňové zprávy (kapitálové zisky) a zobrazit kombinované podíly mimo váš účet. S Robinhood existuje jen velmi málo ve způsobu analýzy portfolia na webu nebo v aplikaci. Můžete vidět nerealizované zisky a ztráty a celkovou hodnotu portfolia, ale to je tak všechno.

Vzdělání

E * TRADE nabízí slušný výběr článků, glosářů, videí a webinářů. Každoročně pořádá přibližně 30 živých akcí a má v plánu plánovat významné rozšíření svého webinářského programu na rok 2020. Zatímco vzdělávací články Robinhood jsou snadno srozumitelné, může být těžké najít to, co hledáte, protože jsou zveřejněny v chronologickém pořadí (a neexistuje žádné vyhledávací pole). Nenajdete videa ani webináře, ale denní tříminutový podcast Robinhood Snacks má rostoucí základnu fanoušků a nabízí některé informace o trhu.

Služby zákazníkům

E * TRADE nabízí nepřetržitou podporu telefonních linek s přístupem k makléřům i specialistům na důchod, finančním konzultantům, aktivním konzultantům obchodníků a produktovým specialistům. Můžete chatovat online s člověkem a mobilní uživatelé mají přístup k zákaznickému servisu prostřednictvím chatu. Funkce chatbotu je omezená, ale společnost plánuje tuto funkci rozšířit v roce 2020...

Robinhood zpracovává své zákaznické služby prostřednictvím aplikace a webových stránek. Neexistuje žádné příchozí telefonní číslo, takže nemůžete volat o pomoc. Svůj problém s podporou však můžete zúžit pomocí online nabídky a požádat o zpětné volání...

Bezpečnostní

Zabezpečení E * TRADE odpovídá průmyslovým standardům. Do aplikace se můžete přihlásit pomocí biometrického rozpoznávání (obličeje nebo otisku prstu) a společnost vás chrání před ztrátami účtu v důsledku neoprávněné nebo podvodné činnosti..Poskytuje přebytečné pojištění Securities Investor Protection Corporation (SIPC) poskytované londýnskými pojišťovnami s celkovým limitem 600 milionů USD..Technické zabezpečení Robinhood odpovídá standardům, ale chybí mu nadměrné pojištění SIPC...

V průběhu roku 2019 nemělo ani jedno zprostředkování žádné významné narušení dat hlášené Výzkumným střediskem krádeží identity...

Náš verdikt

Zjistili jsme, že E * TRADE je vynikající volbou, pokud jste aktivním obchodníkem nebo investorem, který chce robustní a přizpůsobitelné obchodní zkušenosti, užitečné výzkumné nástroje a přístup k mnoha obchodním produktům. Díky extrémně jednoduché aplikaci a webu Robinhood nenabízí mnoho zvonků a píšťal. Ale pokud jste v investování zcela nový a začínáte s malou rovnováhou, Robinhood by mohlo být dobrým místem k získání nějaké zkušenosti před přechodem na univerzálnějšího makléře.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení online makléřů. Naše recenze jsou výsledkem měsíců vyhodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejích platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila tisíce datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovatel, kterého jsme zkoumali, povinen vyplnit rozsáhlý průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme při testování použili. Mnoho online brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jeho platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení online investičních platforem pro uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web