Průvodce » Recenze » Revolut recenze 2021 – digitální banka, aplikace a karta s podporou kryptoměn

Revolut recenze 2021 – digitální banka, aplikace a karta s podporou kryptoměn

Revolut broker recenze poplatky akcie invesotvani obchodovani nejlevnejsi akcie logo
Uživatelské hodnocení20 hodnocení
6.8
9.1
Hodnocení

Tato Revolut recenze pokrývá vše co je potřeba o známé a oblíbené aplikaci a kartě Revolut a Revolut broker funkci aplikace, kdy můžete obchodovat akcie a kryptoměny. Bankovní odvětví, jak ho známe dnes, se mění rychlým tempem. Dny, kdy jste chodili do místní pobočky a založili si účet s nesčetnými dokumenty, jsou minulostí. Přidejte například inkasování šeku, papírové výpisy, telefonickou podporu nebo fyzický převod finančních prostředků – a pořádně vás zabolí hlava.

Aplikace Revolut vám umožňuje plnit většinu vašich každodenních bankovních potřeb jediným kliknutím. Ať už je to otevření účtu během několika minut, odesílání a přijímání plateb, sledování transakcí nebo výměna měn – Revolut vám to umožňuje prostřednictvím jednoduché mobilní aplikace. Je Revolut podvod nebo bezpečná nová bankovní platforma a broker? Pokud uvažujete o otevření účtu ve službě Revolut, doporučujeme vám nejprve si přečíst naši rozsáhlou recenzi. 

Revolut je vhodný pro naprosté začátečníky, kteří by si rádi koupili akcie nebo kryptoměny jednoduše prostřednictvím telefonu za aktuální kurz. Revolut si za zprostředkování nebere žádné komise.

Revolut recenze - co je Revolut broker?

Obsah recenze

Ve své nejzákladnější podobě je Revolut mobilní aplikace, která vám umožní provozovat běžný účet. Platforma byla založena teprve v roce 2015 dvěma ruskými vývojáři – Nikolayem Storonskym a Vladem Yatsenkem. Platforma je nyní domovem pro více než 4,5 milionu uživatelů.

Z tohoto počtu se přibližně 1,6 milionu zákazníků nachází ve Velké Británii, přičemž zbývající část se nachází v kontinentální Evropě. Pokud by tato čísla nebyla dostatečně působivá pro společnost, která tvrdí, že otevírá 7 000 nových účtů každý den„Revolut rovněž umožňuje měsíční objemy transakcí téměř 3 miliardy USD.

Revolut Bank

Účet na Revolut

Tato Revolut recenze pokryje vše co potřebujete vědět o aplikaci a kartě Revolut. Pokud jde o to, co aplikace Revolut dokáže, je to v podstatě velmi podobné běžnému běžnému účtu. Například aplikace umožňuje odesílat a přijímat prostředky prostřednictvím britské sítě Speedier Payment, SEPA a dokonce i SWIFT. Aplikace samozřejmě přichází také s debetní kartou. Vydáno kterýmkoli z nich Visa nebo MasterCard (v závislosti na lokalitě), což vám umožňuje nakupovat zboží a služby online a vybírat hotovost na milionech bankomatů po celém světě.

Kromě toho je aplikace také známá svou schopností usnadňovat superpohodlné směny měn – z nichž některé lze provádět za nejlepší ceny v oboru. Bez ohledu na to, jakou funkci používáte, jednou ze zastřešujících výhod používání aplikace bankovního vyzývatele, jako je Revolut, jsou aktualizace v reálném čase, na které jste zvyklí. Například v okamžiku, kdy použijete debetní kartu, obdržíte do telefonu okamžité oznámení. To samo o sobě usnadňuje sledování vašich financí.

Je důležité si uvědomit, že platforma Revolut jde daleko za hranice výše zmíněných bankovních služeb. Aplikace také nabízí řadu dalších funkcí, jako je nákup a prodej kryptoměn, cestovní pojištění a letištní salonka. Takže teď, když máte krátkou představu o tom, co aplikace ve skutečnosti je, v další části naší recenze prozkoumáme aktuální účty, které Revolut nabízí.

Spravujte své penízeSpravujte své peníze

Pokud jde o provádění transakcí, je to stejně snadné jako přihlášení do mobilní aplikace Revolut, zadání podrobností o účtu příjemce, výběr částky, kterou chcete odeslat, a je to – hotovo.

Zatímco se věnujeme nahrazení vašeho tradičního běžného účtu aplikací Revolut, je důležité si uvědomit, že platforma v současné době nenabízí žádné běžné úvěrové produkty. To zahrnuje přečerpání, půjčky a hypotéky. Jak však budeme diskutovat později, společnost Revolut nedávno oznámila, že její žádost o evropskou bankovní licenci byla schválena. I když je to oficiálně stále v plánu, získání licence by mohlo připravit půdu professional produkty založené na úvěrech.

Nicméně, jak se u jakékoli služby běžných účtů očekává, přichází Revolut také s plnohodnotnou debetní kartou. Tomu se budeme podrobněji věnovat v další části.

Debetní karta Revolut

Při prvním otevření účtu ve službě Revolut vám bude automaticky vydána debetní karta. Pokud jste z Velké Británie, obvykle vydává Visa, zatímco držitelům evropských účtů bude nabídnuta karta MasterCard. V každém případě debetní karta Revolut funguje podobně jako tradiční karta vydaná bankou.

Nejprve můžete kartu použít na jakémkoli bankomatu, který přijímá Visa nebo MasterCard – doma i v zahraničí. Kartu můžete samozřejmě použít také on the net k nákupu zboží a služeb, stejně jako v obchodech nebo po telefonu.

Když provedete transakci – můžete ji okamžitě zobrazit v aplikaci Revolut. Pokud navíc používáte debetní kartu on-line u obchodníka, od kterého jste si dosud nic nekoupili, je pravděpodobné, že vás Revolut požádá o potvrzení transakce z vašeho telefonu. Vše, co musíte udělat, je vstoupit do aplikace a ověřit, že jste provedli transakci.

Podpora kryptoměn na Revolut

Revolut také nabízí svým uživatelům způsob, jak nakupovat a držet některé kryptoměny, mezi které patří – Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Hotovost a zvlnění

Jejich poplatky za kryptoměnu jsou přiměřené a jsou transparentní, takže před nákupem můžete vidět směnné kurzy v aplikaci. Můžete také použít aplikaci Revolut ke sledování kurzů kryptoměn v reálném čase prostřednictvím části převaděče aplikace.

Podpora kryptoměny je u všech účtů Revolut standardem, což lidem umožňuje snadný způsob, jak začít nakupovat a prodávat kryptoměny.

Kryptoměna Revolut

Tato aplikace poskytuje nástroj professional sledování portfolia, takže můžete sledovat výkon svých kryptoměn v průběhu času a také vám umožní nastavit alarmy s press oznámeními, pokud si přejete nakupovat nebo prodávat v určitých cenových bodech.

Kryptoměnu můžete také utratit pomocí své karty, stejně jako jakoukoli jinou cizí měnu v aplikaci.

Jedinou nevýhodou je, že Revolut je opatrovnické řešení, takže své kryptoměny nemůžete stáhnout do jiných peněženek nebo výměn, takže professional vážné uživatele bychom Revolut nedoporučovali, ale pro někoho, kdo chce ponořit prsty do vody, kterou může udělat vhodný začátek.

Převádění měn na Revolut

Kromě každodenní kontroly účtu a služby debetních karet je Revolut také vynikající volbou, pokud máte požadavek na jednání s více měnami. Ve skutečnosti aplikace tvrdí, že podporuje 120 různých měn. To je velmi výhodné, pokud potřebujete posílat a přijímat prostředky v jiné měně, než je vaše vlastní, nebo pokud jste v zahraničí a potřebujete použít svou debetní kartu.

Pokud byste například měli používat debetní kartu Revolut v United states, a tedy jste obchodovali v amerických dolarech, pak by aplikace Revolut provedla okamžitou výměnu v místě transakce. Jako takový dosáhnete značných úspor ve srovnání s použitím debetní karty vydané tradiční bankou na vysoké ulici.

Cestovní peníze

Co se týče základů, poplatky za směny, které používá Revolut, jsou na první pohled poměrně složité, takže jsme níže rozepsali klíčové human body.

 • Během tržních hodin: Všechny podporované měny – kromě TBH a UAH, lze v aplikaci bezplatně vyměnit během standardních hodin devizového trhu.
 • Mimo otevírací dobu: Mimo hodiny na devizovém trhu mají hlavní měny jako GBP, USD, EUR, AUD, CAD atd. Poplatek za směnu ve výši ,5%. Zatímco TBH a UAH přicházejí s poplatkem za hodinu ve výši 2%, všechny ostatní podporované měny mají poplatek 1%.
 • Vysokofrekvenční uživatelé: Pokud jste na bezplatném účtu Revolut a vyměnili jste si více než 5 000 GBP za jediný kalendářní měsíc, budete definováni jako vysokofrekvenční zákazníci. To znamená, že zaplatíte vyšší devizový poplatek, než je uvedeno výše.
  V závislosti na tom, zda provádíte směnu během nebo mimo tržní hodiny, a na konkrétních měnách, které vyměňujete, se bude lišit od ,5% do maximálně 2,5%.

Nakonec, i když se výše uvedené poplatky mohou značně lišit, ve velké většině případů zaplatíte s Revolutem podstatně méně ve srovnání s tradiční finanční institucí.

Takže teď, když jsme pokryli cizí měny, v další části podrobněji prozkoumáme cenovou strukturu Revout.

Kolik stojí Revolut karta?

Převážná většina uživatelů v první řadě využívá standardní účet Revolut, který je bez nákladů. Revolut však také nabízí řadu placených účtů, které mají měsíční předplatné. Brzy to prozkoumáme. Mezitím se však podívejme, na jaké náklady si jako standardní uživatel zvyknete.

Pokud jde o získání aplikace, lze ji zdarma stáhnout prostřednictvím Apple Obchod nebo Google Hrát si. Za otevření účtu nejsou žádné náklady a pokud se rozhodnete zůstat standardním uživatelem, nebudete muset platit měsíční předplatné. V okamžiku otevření účtu však budete muset zaplatit poplatek za doručení debetní karty ve výši 4,99 GBP. Navíc budete muset professional účely ověření vložit na svůj účet 300 Kč.

Nejlepším řešením je vložit 300 Kč nebo více bankovním převodem nebo debetní kartou a poté zaplatit poplatek z vložených prostředků.

Poplatky za odesílání a přijímání peněz na Revolut

Pokud provedete převod z Velké Británie do Velké Británie, projde to sítí rychlejších plateb, takže většina převodů dorazí během několika minut.

To přichází bez nákladů. Pokud provádíte převod z EU do EU prostřednictvím SEPA, pak je to také zdarma. Zatímco Revolut uvádí, že to může trvat několik pracovních dnů, než dorazí, ve většině případů to dorazí další den. To lze také usnadnit bez nákladů.

Jediný čas, kdy zaplatíte poplatek za odeslání nebo přijetí peněz, je, pokud potřebujete použít síť SWIFT. To by se například týkalo transakce ze Spojeného království do Austrálie nebo z Japonska do Velké Británie. Ve většině případů bude odesílání a přijímání finančních prostředků prostřednictvím SWIFT stát 15 USD, i když se to může lišit v závislosti na jiné bance, která se transakce zúčastní.

Poplatky za používání karty Revolut

Pokud použijete debetní kartu Revolut k výběru hotovosti z bankomatu, prvních 4500 Kč je bez nákladů. Všechno nad tuto částku však bude za poplatek 2%. 

Používání debetní karty on-line nebo v obchodě není zpoplatněno, pokud provádíte transakce v místní měně. Pokud kartu používáte v zahraničí, budete se muset vrátit k poplatkům uvedeným výše v sekci směnárny.

Rovněž stojí za zmínku, že pokud ztratíte debetní kartu Revolut – nebo si prostě chcete objednat jinou, stojí to 5 GBP za kartu. Budete také muset zaplatit poplatek za doručení. Můžete se také podívat na porovnání cenových tarifů.

Kromě standardního bezplatného účtu nabízí Revolut také dva další cenové plány – Quality a Steel. Zatímco Revolut nabízí také obchodní účet, toto spadá mimo hlavní nabídku běžného účtu:

Revolut cenove plany tarify Premium Metal Plus Revolut cena

Revolut Premium - 175 Kč měsíčně

Pokud jsou vaše bankovní požadavky o něco komplikovanější než to, co nabízí bezplatný účet, možná budete chtít zvážit účet Revolut Premium. Za cenu 175 Kč měsíčně nabízí prémiový účet řadu klíčových výhod.

Má následující výhody:

 • Žádné poplatky za bankomaty až do 9000 Kč 
 • Vždy zůstaňte na devizovém cenovém plánu s nejnižším limitem
 • Cestovní pojištění, které zahrnuje zpoždění letu a reklamace zavazadel
 • Prioritní zákaznický servis
 • Schopnost nakupovat a prodávat kryptoměny (CFD)
 • Exkluzivní style karty
 • Jednorázové virtuální karty
 • Přístup na letištní halu

Revolut Metal - 299 Kč měsíčně

Nejvyšší úrovní, která je v Revolutu k dispozici, je účet Metal, jehož cena je 299 Kč měsíčně. Všechny funkce poskytované v účtu Metal jsou stejné jako Premium, kromě následujících:

 • Žádné poplatky za bankomaty až do výše 22 000 Kč měsíčně
 • Cashback u všech plateb debetní kartou (0,1% v Evropě, 1% mimo Evropu)
 • Revolut Concierge

Pokud jde o poslední bod, Revolut Concierge je inovativní osobní asistent s umělou inteligencí. Pokud například hledáte nejlevnější letenky do New Yorku příští měsíc nebo chcete najít doporučení butikového hotelu ve městě, které se chystáte navštívit, Concierge tyto informace automaticky najde.

Obecná shoda však spočívá v tom, že tato funkce nabízí malou hodnotu. Například jeden uživatel uvedl, že Concierge našel letenky za 1 200 EUR, ačkoli díky rychlému nezávislému vyhledávání našel stejné lety za 500 EUR!

Kdo všechno může mít účet Revolut?

Jediné požadavky na způsobilost, které musíte vzít v úvahu, je vaše umístění. V době psaní tohoto článku společnost Revolut podporuje osoby s legálním pobytem ve Velké Británii, Evropském hospodářském prostoru (EHP), Švýcarsku a Austrálii. Pokud jste z jiné země, než jsou jurisdikce uvedené níže, nebudete si moci u Revolutu otevřít účet.

Austrálie, Rakousko, Belgie, Bulharsko, Chorvatsko, Kyperská republika, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Německo, Řecko, Maďarsko, Island, Irsko, Itálie, Lotyšsko, Lichtenštejnsko, Litva, Lucembursko, Malta, Nizozemsko, Norsko , Polsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Spojené království

Jak otevřít Revolut účet?

Pokud jste z oprávněné země, otevření účtu u Revolutu je velmi snadné. Postupujte podle pokynů krok za krokem a zjistěte, co musíte udělat.

1. Stáhnout a nainstalovat aplikaci Stáhněte si a nainstalujte aplikaci Chcete-li začít, navštivte web a zadejte své telefonní číslo, abyste dostali pozvánku do aplikace. Pokud nemáte zařízení Android nebo iOS, váš telefon aplikaci nepodporuje.
2. Vyplnit požadované informace Jak je u každé finanční aplikace standardní, budete muset zadat své osobní údaje. To samozřejmě zahrnuje vaše celé jméno, adresu, stav pobytu, datum narození, číslo mobilního telefonu a e-mailovou adresu. Pokud jde o vaše telefonní číslo, ujistěte se, že je správné, protože jej možná budete potřebovat k ověření transakcí nebo obnovení přístupu k účtu, když zapomenete přihlašovací údaje.
3. Vybrat svůj PIN Pokaždé, když chcete získat přístup k aplikaci Revolut, budete muset zadat své číslo PIN. Vyberte si něco, co ostatní neuhádnou, ale zároveň něco, na co nezapomenete!
4. Potvrdit totožnost Na rozdíl od těžkopádného procesu vyžadovaného tradičními bankami na vysokých ulicích, ověření vaší identity pomocí Revolut trvá několik sekund. Vše, co musíte udělat, je pořídit si pomocí fotoaparátu smartphonu fotografii svého státem vydaného průkazu totožnosti (cestovní pas nebo řidičský průkaz). Ujistěte se, že je obrázek křišťálově čistý, jinak jej automatizovaný systém nebude moci ověřit. Jakmile bude vaše ID přijato, budete si muset udělat selfie. Tím zajistíte, že jste oprávněným vlastníkem ID, které jste dříve nahráli.
5. Vložit peníze Na svůj účet Revolut budete muset vložit částku nejméně 300 Kč. To lze provést bankovním převodem nebo debetní kartou.
6. Vybrat svůj tarif Revolut vám dává možnost zvolit si standardní bezplatný tarif nebo placené tarify Premium a Metal.
7. Zaplatit za doručení karty Chcete-li dokončit proces otevření účtu, potvrďte adresu, na kterou chcete svou kartu doručit, zaplaťte poplatek za doručení (strhne se z 300 Kč, které jste právě vložili), a je to - nyní máte plnohodnotný aktuální účet Revolut!

Je Revolut bezpečný?

Je důležité si uvědomit, že vyzyvatelské banky jako Revolut jsou stále v naprostém plenkách. Zatímco generace Millennial nebude mít problémy s přechodem od tradiční banky k mobilní bankovní aplikaci, ostatní nemusí být tak pohodlní. Proto je zásadní prozkoumat, jak bezpečné jsou vaše peníze s Revolutem.

Nejdůležitější je, že i když má Revolut své sídlo ve Velké Británii, společnost není legálně uznávanou bankou, a proto – peníze, které ukládá, nejsou chráněny britským systémem kompenzací finančních služeb (FSCS). Zákazníci Spojeného království mají obvykle své bankovní vklady chráněné až do výše 85 000 GBP v případě, že se instituce zhroutí. V případě Revolutu však tyto záruky neexistují.

Na druhou stranu – a jak jsme již dříve uvedli, společnost Revolut koncem roku 2018 oznámila, že byla úspěšně schválena pro evropskou bankovní licenci. To by znamenalo, že vklady Revolut až do výše 100 000 EUR jsou následně chráněny evropským systémem pojištění vkladů (EDGS). Licence však musí být nejen oficiálně udělena, ale nedávno bylo oznámeno, že samotné schválení je v ohrožení.

Nakonec, ačkoli FSCS a EDGS v době psaní článku neplatí, Revolut je stále autorizován britským Financial Conduct Authority (FCA) a finanční prostředky klientů jsou drženy na oddělených bankovních účtech ve Velké Británii.

Zákaznická podpora Revolut

Jedním ze zastřešujících prodejních míst vyzyvatelských bank, jako je Revolut, je to, že zákaznická zkušenost je na prvním místě. Na tradiční bankovní scéně se jedná o jednu z největších obtíží zaznamenaných retailovými zákazníky, přičemž běžnou praxí jsou dlouhá telefonní zpoždění a outsourcing call center.

V případě Revolutu dojde k zásadnímu přepracování oddělení zákaznických služeb. Klíčovým problémem je, že se Revolut rychle rozrostl. S nástupem platformy na více než 7 000 nových zákazníků každý den společnost prostě nemá kapacitu poskytovat dostatečnou úroveň zákaznické podpory.

Hlavní cestou, jak kontaktovat někoho z Revolutu, je živý chat, ke kterému lze přistupovat pouze prostřednictvím mobilní aplikace. Veřejných reklamací je však spousta, zákazníci tvrdí, že čekací doba je dnes.

Těm, kteří jsou v současné době držiteli placeného účtu Premium nebo Metal, je zjevně nabídnuta prioritní podpora, stížnosti na dlouhé doby odezvy jsou však stejně běžné.

Ačkoli si Revolut všiml, že v současné době rozšiřuje možnosti zákaznické podpory, musí to být dříve, než později.

Závěr Revolut recenze - je Revolut pro vás?

Stručně řečeno, je jasné, proč vyzyvatelské banky jako Revolut zaútočily na britskou a evropskou bankovní scénu útokem. Zákazníci si mohou účet otevřít nejen z pohodlí svého mobilního telefonu, ale ke každodenním bankovním službám se dostanete kliknutím na tlačítko. 

Ať už jde o odesílání a přijímání finančních prostředků – na domácí i mezinárodní úrovni, výběr hotovosti z bankomatu a nákup zboží online nebo okamžitá výměna měn – Revolut zaškrtne velkou většinu polí. Proto má aplikace nyní přebytek 4,5 milionu zákazníků. Na druhou stranu aplikace musí udělat několik vážných úvah týkajících se jejích nedostatků v zákaznických službách. Díky klíčovým konkurentům na trhu N26 a Monzo, kteří jsou považováni za svou superrychlou a pozornou zákaznickou podporu, to Revolut musí rychle vyřešit.

Na co při používání Revolutu dávat pozor?

Připravili jsme pro vás krátký seznam věci, na které je potřeba si při používání aplikace Revolut a karty Revolut dávat pozor.

Výběry z bankomatů ve vaší domovské zemi

Karta Revolut se vydává ve Velké Británii, a proto některé bankomaty v jiných zemích účtují poměrně vysoké poplatky. S kartou Revolut můžete snadno platit doma, ale nedoporučujeme vybírat peníze z bankomatů.

Směnné kurzy o víkendech

O víkendu si Revolut účtuje 1% příplatek na všech směnárnách. Je to z důvodu ochrany proti znehodnocení směnného kurzu o víkendu. Můžete se však jednoduše vyhnout tomuto příplatku směnou peněz předem mimo víkend.

Limit pro výběry z bankomatů a měsíční a roční limity

S kartou Revolut můžete vybírat zdarma pouze  do určité částky dle vybraného tarifu. Nad tento limit zaplatíte poplatek ve výši 2% z vybrané částky. Poplatek zaplatíte také v případě, že vyberete více než 5krát za měsíc. I za tento poplatek je však často stále lepší než běžná bankovní karta. Revolut má měsíční limit a roční limit na všechny transakce pro účet zdarma.

Nespoléhejte se pouze na Revolut

Vždy je dobré mít na cestách více karet. Například MasterCard nefunguje a Visa funguje v některých zemích a naopak. Proto doporučujeme, abyste kromě karty Revolut měli u sebe alespoň jednu další platební kartu.

Revolut recenze často kladené dotazy

Ano, Revolut je spolehlivá a bezpečná karta a mobilní aplikace, s kterou můžete platit, posílat peníze, investovat a další. Je používaná globálně po celém světě a ověřeno uživateli po celém světě. Vše najdete v naší recenzi.

Za doručení karty musíte zaplatit poplatek, jinak je to zcela zdarma. Za účet se základním tarifem se neplatí žádný poplatek, samozřejmě prémiové účty Plus, Premium a Metal už stojí měsíčně od 90 - 300 Kč.

Hlavními výhodami jsou lepší směnné kurzy, možnost otevírání účtů v mnoha světových měnách, výběry z bankomatů bez poplatků, virtuální platební karta a statistika výdajů.

Hlavní nevýhodou jsou limity pro výběry z bankomatů a měsíční transakce, mírně horší víkendové sazby a nepodporovaný 3D Secure.

Revolut je jedna z nejlepších karet na cestování, ano! Je to však nejlevnější? Můžete vidět srovnání provedené společností Monito, abyste zjistili, zda je Revolut nejlepší kartou, kterou můžete použít během svých cest.

Revolut nabízí mezinárodní převody peněz bez poplatků za konkurenceschopné ceny do více než 140 zemí. Pokud se však banka příjemce nachází mimo EU nebo pokud převod není veden v eurech, bude váš převod zaslán prostřednictvím SWIFT a mohou vám být účtovány poplatky za mezinárodní bankovní převody.

Ano, Revolut je legitimní společnost a bezpečná možnost posílat peníze do zahraničí. Společnost je autorizována úřadem Financial Conduct Authority (FCA). Vaše peníze však nejsou zahrnuty do schématu kompenzace finančních služeb.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Revolut recenze broker hodnoceni investování do akcií nízké poplatky
Revolut broker
Revolut recenze
Revolut je vhodný pro začínající investory, kteří si chtějí vyzkoušet jednoduché investování do akcií a kryptoměn. Funguje perfektně jako digitální banka nebo směnárna pro ty, co často cestují nebo příjimají platby v cizích měnách. Pokud se chcete věnovat investování aktivněji, doporučujeme spíše LYNX nebo DEGIRO.
Otevření účtu
10
Vklady a výběry
10
Nabídka trhů a produktů
8.2
Poplatky za obchodování
10
Platforma a aplikace
10
Zákaznická podpora
8.7
Uživatelské hodnocení20 hodnocení
6.8
Výhody
Možné okamžitě směnit měny
Jednoduchá aplikace na používání
Fyzická debitová karta
Možnost držet až 29 měn zároveň
Při výběrech z bankomatu v zahraničí vám ušetří peníze
Jednoduchá registrace a založení účtu
Možnost koupit cestovní a zdravotní pojištění
Podpora kryptoměn
Nevýhody
Žádné fyzické lokace
Někteří zákazníci si stěžuji na zákaznickou podporu
Vyšší kurz přes víkendy (0.5-1%)
Není možné získat kreditní kartu
Nelze mít face-to-face interakci se zákaznickou podporou
9.1
Hodnocení
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Jedna odpověď

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Otevření účtu
Vklady a výběry
Nabídka trhů a produktů
Poplatky za obchodování
Platforma a aplikace
Zákaznická podpora
Celkové hodnocení

 • Obsah článku

 • Přihlásit se k odběru novinek o investování