Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Recenze Nadex

Společnost North American Derivatives Exchange – nebo Nadex – byla založena v roce 2004 a je finanční burzou se sídlem v Chicagu, která se specializuje na krátkodobé binární opce a spready. Společnost je dceřinou společností londýnské skupiny IG Group (LON: IGG) a je regulována Commodity Futures Investing Commission (CFTC). Binární opce jsou legální a jsou k dispozici k obchodování v United states, ale pouze na burze regulované CFTC, jako je Nadex (binární opce můžete obchodovat také prostřednictvím burzy Chicago Board Alternatives Exchange).

Zákazníci Nadexu mohou obchodovat s binárními soubory a spready na akciových indexech, devizových trzích, komoditách, kryptoměnách a makroekonomických událostech – jako je sazba fondů Fedu a týdenní žádosti o nezaměstnanost. Obchodní hodiny začínají v 18:00 ET předchozího dne a probíhají přes noc do 17:00 od pondělí do čtvrtka a do 16:15 ET v pátek. Nadex pozastavuje obchodování každý den od 17:00 do 18:00 ET kvůli údržbě burzy.

Binární opce jsou založeny na jednoduchém návrhu ano nebo ne: Bude podkladové aktivum v určitou dobu nad určitou cenou? Dobře definovaná omezení zisků a ztrát, která jsou známa předem, pomáhají zatraktivnit binární opce professional různé obchodníky a nováčky na finančních trzích. Přestože to zní jednoduše, jak binární opce zní, měli byste plně pochopit, jak fungují – a jaká jsou rizika -, než je zahrnete do svého obchodního nebo investičního plánu.

Klady
  • Široký výběr binárních opcí a spready

  • Nízké poplatky a minima

  • Dobrý výběr vzdělávacího obsahu, včetně videí a webinářů

Důvěra

I když je známo, že prostor binárních opcí je obýván podvodnými burzami nebo podvodníky, Nadex je 100% legitimní a je označen Commodity Futures Investing Commission (CFTC) jako Určený kontraktní trh a organizace professional zúčtování derivátů. CFTC je americká vládní agentura, jejímž posláním je „podporovat otevřené, transparentní, konkurenceschopné a finančně zdravé trhy“, „vyhýbat se systémovým rizikům“ a „chránit uživatele trhu a jejich fondy, spotřebitele a veřejnost před podvody, manipulací a zneužívající praktiky související s deriváty a jinými produkty, na které se vztahuje zákon o komoditní burze. “

Prostředky uložené v Nadexu jsou uloženy na oddělených bankovních účtech v BMO Harris Bank a Fifth Third Bank a nikdy nejsou smíšeny s provozními fondy Nadex. Pokud jde o ochranu soukromí, elektronická, fyzická a procesní ochranná opatření splňují nebo překračují průmyslové standardy, aby vaše osobní údaje byly v bezpečí. Kromě toho net Nadex jasně vysvětluje své produkty, trhy, obchodní platformu a cenovou strukturu. Stránka s častými dotazy společnosti je obzvláště užitečná professional otázky týkající se účtů, financování a výběru, obchodních platforem Nadex a obchodování na Nadexu.

Pracovní prostředí

Nadex se spoléhá na proprietární desktopové prostředí s jednou webovou stránkou. Obchodní platforma běží na jakémkoli Pc nebo Mac s moderním webovým prohlížečem a připojením k internetu. Můžete vyzkoušet platformu a zjistit, zda se vám líbí, s bezplatným demo účtem, který začíná simulovaným zůstatkem 25 000 USD. Až budete připraveni, můžete si otevřít účet a financovat ho pomocí debetní karty, ACH, bankovního převodu nebo papírového šeku (cizí státní příslušníci mohou použít debetní kartu nebo mezinárodní bankovní převod).

Obchodní platforma je základní, ale dobře navržená, čistá a intuitivní. Mějte na paměti, že platforma je určena pro obchodování s binárními opcemi a spready – má vše, co byste od obchodování s těmito nástroji očekávali, ale nic jiného. Grafy jsou překvapivě přizpůsobitelné a je snadné přepínat mezi intervaly mapování (založené na čase a klíšťatech) a typy grafů (svícen, čára, HLOC a Mountain). Najdete malý výběr technických indikátorů, včetně všech běžných podezřelých, jako je průměrný skutečný rozsah, Bollingerovy pásma, klouzavý průměr, RSI a několik oscilátorů. K dispozici je také slušný výběr nástrojů professional kreslení, včetně nástrojů Elliott, Fibonacci a Gann. Kliknutím na libovolný image otevřete snadno použitelný lístek na objednávku, který podporuje limitní a tržní objednávky.

Mobilní zážitek

V srpnu 2018 společnost Nadex oznámila, že již nebude podporovat svou binární možnost v aplikacích pro iOS a Android. „Jak jste možná slyšeli, neregulované obchody s binárními segmenty přinutily ruce technologických gigantů Apple a Google zakázat aplikace pro obchodování s binárními opcemi … Proti našemu maximálnímu úsilí jsme byli v říjnu nuceni odstranit binární opce z našich aplikací pro iOS a Android [2017] a květen [2018], přestože se jedná o americkou burzu regulovanou CFTC, “napsal v dopise společnosti generální ředitel společnosti Nadex Tim McDermott.

Nadex reagoval na neúspěch vývojem projektu Nadex Beta, progresivní webové aplikace (PWA), která nevyžaduje žádné stahování ani aktualizace. PWA přezdívaná NadexGO nabízí přístup k celé řadě produktů Nadex s nástroji pro správu účtů, přímým přístupem na trh v reálném čase a úplnými funkcemi mapování a technické analýzy. Musíte přepínat mezi grafem a vstupenkou na objednávku, což si může trochu zvyknout, ale jinak NadexGO nabízí stejný uživatelský zážitek jako desktopová verze, jen v menším měřítku.

Výzkumné nástroje a postřehy

Na webových stránkách chybí rozsáhlý výzkum a analýza jednotlivých cenných papírů a neexistují ani žádné výzkumné nástroje třetích stran, takže jste na vlastní pěst, abyste si před uzavřením obchodů prostudovali. Můžete se však zaregistrovat k probíhající sérii webinářů, které zahrnují živé technické analýzy a přehledy trhu. Kromě toho obsahuje sekce s novinkami včasné komentáře k trhům, včetně analýzy konkrétních komodit, měn nebo sektorů.

Vzdělání

Co chybí ve výzkumu a vhledu na platformu, je nahrazeno ve vzdělávání. Nadex věnuje velkou pozornost instruování uživatelů o tom, co jsou binární možnosti a spready a jak fungují. Nadex usnadňuje porozumění těmto produktům a tomu, jak s nimi obchodovat. Jeho podnikání závisí na tom, mít úspěšné obchodníky, kteří dlouhodobě trvale profitují, takže poskytuje bezplatné obchodní kurzy a další zdroje, jako je obchodování s elektronickými knihami. Od úvodu k binárním možnostem až po pokročilé příručky o volatilitě obchodování a směrování trendů poskytuje knihovna e-knih a on-line kurzů a videí obchodníkům solidní vzdělání a kompletní referenční knihovnu, do které se mohou vracet při postupu v obchodování.

Speciální funkce

Platforma Nadex je postavena speciálně professional obchodování s binárními opcemi a spready, takže její funkce se zaměřují na usnadnění těchto obchodů. Vzhledem k tomu, že Nadex je burza a není pouze makléřem, získáte bezplatně streamovaná knowledge o trhu přímo z burzy. Grafy cenového žebříčku vám umožňují zadávat objednávky přímo z grafu a můžete přejít od výběru trhů k analýze grafů k umístění objednávek, a to vše na jedné obrazovce.

Binární opce a kontrakty na splátky společnosti Nadex mají vestavěné úrovně podlahy a stropu, což znamená, že váš maximální zisk nebo ztráta jsou známy předem. Ve skutečnosti se maximální možný zisk a ztráta zobrazí na lístku s objednávkou, než potvrdíte obchod – a na obchodu nikdy nemůžete ztratit více než tuto částku.

Investiční produkty

Nadex je burza regulovaná CFTC, kde mohou američtí a mezinárodní členové legálně obchodovat s binárními opcemi a spready. Jako zákazník Nadexu můžete obchodovat s binárními opcemi a volat spready na akciových indexech, párech Foreign exchange, komoditách a ekonomických událostech: sazba fondů Fedu, týdenní žádosti o nezaměstnanost a výplaty mimo farmy.

Provize a poplatky

Nadex se specializuje na binární opce a obchodování s spready a jeho poplatky se počítají na základě smlouvy. Struktura poplatků je přímá, 1 USD za kontrakt, až do maximální výše 50 USD – i když obchodujete s více než 50 kontrakty. Obchod můžete ukončit jedním ze dvou způsobů: umístěním druhého, opačného obchodu nebo necháním smlouvy vypršet.

Zákaznická podpora

Nadex má solidní zákaznickou podporu se snadným přístupem, ať už jste stávající zákazník nebo jen přemýšlíte o otevření účtu. Pokud již jste členem Nadex, můžete kontaktovat zákaznickou podporu telefonicky nebo e-mailem kdykoli od 15:00 ET neděle do 17:00 ET pátku. Potenciální zákazníci mohou mluvit s účetním specialistou Nadex od pondělí do čtvrtka od 7:00 do 20:00 východního času a od pátku od 7:00 do 16:00 východního času. Na webových stránkách je uvedeno bezplatné číslo pro volající z Usa a vyhrazená linka pro mezinárodní volající. Neexistuje však žádná linka TTY pro zákazníky se sluchovým postižením a žádná možnost živého chatu pro ty, kteří dávají přednost živé pomoci v reálném čase.

Co potřebuješ vědět

Nadex je vynikající platforma professional krátkodobé obchodníky, kteří se chtějí zapojit do binárních opcí a obchodování spready pomocí plně regulované burzy se sídlem v United states. Binární soubory a spready jsou k dispozici u více než 5 000 kontraktů pokrývajících řadu forexových párů, komodit, akciových indexů a jedinečných produktů, jako jsou bitcoiny, spolu s možností sázet na makroekonomické události, jako je sazba fondů Fedu. Pro ty, kteří v binárních souborech začínají, jsou vzdělávací zdroje rozsáhlé a dobře navržené. Nadex je nejvhodnější pro aktivní obchodníky, kteří se zajímají o denní obchodování a uzavírají sázky na různé produkty.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on the web makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy on the web brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho on the web brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru professional hodnocení on the web investičních platforem professional uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web