Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Recenze indexu města

Zveřejnění

CFD jsou složité nástroje a přicházejí s vysokým rizikem rychlé ztráty peněz v důsledku pákového efektu. 73% účtů retailových investorů ztrácí peníze při obchodování CFD s tímto poskytovatelem. Měli byste zvážit, zda rozumíte tomu, jak CFD fungují, a zda si můžete dovolit podstoupit vysoké riziko ztráty svých peněz.

Britská makléřská společnost City Index je mateřskou společností se sídlem v Usa a veřejně obchodovanou společností Gain Cash Holdings Inc. (NYSE: GCAP). Specializuje se na CFD, sázení na spready a opce na foreign exchange, indexy, akcie, komodity, dluhopisy, úrokové sazby a kryptoměny. Spojení Achieve je patrné v tomto dobře organizovaném a vysoce konkurenčním zprostředkování, které bylo původně založeno v roce 1983. Působivý katalog produktů, vynikající možnosti platformy a robustní výzkumná zařízení zajišťují široké spektrum obchodníků a investorů, od malokvalifikovaných maloobchodníků po dobře financované instituce, které hledají sofistikované přípojky a bleskově rychlé obchodní rozhraní.

Metropolis Index bodoval dobře ve většině kategorií s recenzemi, ale nedostatky jsou stále patrné, včetně matoucích a konfliktních informací o možnostech poplatků, nedostatku objemových slev a bez sekundárního pojistného krytí.

Důvěra

Makléř má licenci od Monetary Perform Authority (FCA) č. 113942 a je v souladu s pravidly Evropského orgánu pro cenné papíry a trhy (ESMA), která omezují pákový efekt a poskytují ochranu před záporným zůstatkem (takže nepřijdete o více peněz, než vložíte do plošina). Zveřejnění pověřené orgánem ESMA naznačuje, že 73% retailových účtů v současné době při obchodování s CFD ztrácí peníze, což je v průměru v eurozóně přibližně průměr. United kingdom Economical Providers Compensation Scheme (FSCS) poskytuje až 50 000 £ krytí professional případ selhání brokera, ale neuvádí žádné další nebo soukromé krytí.

Town Index nabízí zaručenou stop-reduction ochranu prémie i sofistikovanou sadu podmíněných pokynů v rámci jejich obchodních platforem. Kupodivu malá pobočka společnosti v Singapuru využívá professional zvýšení bezpečnosti dvoufaktorové ověřování, ale tato užitečná funkce nebyla na britském webu nalezena. Makléř působí jako tvůrce trhu, stejně jako většina evropských makléřů CFD, což vyvolává problémy střetu zájmů. Nabízejí však centrální clearing na „určitých trzích“ jako bezplatnou službu, která vyžaduje další klientskou aplikaci.

Zveřejnění poplatků a rozpětí poskytuje rozsáhlou transparentnost, ale bylo obtížné najít náklady na opce. Informace o harmonogramech poplatků byly protichůdné a bylo těžké najít srovnání nákladů. Nabízejí fixní a / nebo variabilní spready v závislosti na místě konání, ale zveřejnění by velmi těží z rozpisu nákladů vedle sebe. Rovněž není jasné, kolik rozpětí se rozšiřuje během mimopracovních hodin, což zvyšuje potenciál pro neočekávané náklady na obchodování.

Pracovní prostředí

Proprietární Net Trader zprostředkovatele nabízí pokročilé grafy, vlastní ukazatele a plně přizpůsobitelné pracovní prostory, ale má méně funkcí a méně přizpůsobení než platforma AT Pro ke stažení. Platforma AT Pro zahrnuje pokročilou technickou analýzu s více než 100 indikátory, odnímatelné grafy a silné přizpůsobení. Zprávy Reuters v reálném čase na obou platformách udržují držitele účtů v kontaktu s obchodním vývojem, zatímco historické zpětné testování AT Professional a automatizované, kódované obchodování přidávají palebnou sílu zřídka nalezenou u evropských makléřských společností. Přístup na platformě k desítkám obchodních nápadů završuje působivý seznam pokročilých funkcí.

Souběžné srovnání typů účtů ukazuje, že AT Pro je k dispozici pouze profesionálním obchodníkům (označení ESMA, které vyžaduje velké zkušenosti s účtem a odvětvím). Tyto informace jsou v rozporu s jinými zveřejněními webu a kontakt s prodejním agentem prostřednictvím online chatu potvrdil, že k používání softwaru není vyžadován profesionální position.

Mobilní zážitek

Mobilní verze Metropolis Index pro iOS a Android umožňují snadnou synchronizaci mezi platformami s dobře uspořádanými nabídkami, ale méně funkcí a omezeným přizpůsobením. Držitelé účtů mohou nastavit vlastní upozornění na cenu, vytvářet seznamy hodinek, chatovat se zákaznickým servisem a provádět základní mapování, ale aplikace neposkytují skutečnou alternativu k samostatným nebo webovým platformám. Naštěstí rozhraní objednávky vypadá stejně jako desktopové a webové programy, což umožňuje adekvátní řízení rizik na cestách.

Výzkumné nástroje a postřehy

City Index vybudoval působivý výzkumný portál s vlastními analytiky, kteří poskytují denní tržní vyhlídky a aktualizace prostřednictvím videí, webinářů a stránky se zprávami o značkách, která je plná základních a technických zpráv. Špatná integrace mezi YouTube a videoobsahem webových stránek ztěžuje hledání témat, která vás zajímají, ale další výzkumné materiály jsou dobře organizovány a mnoho kategorií je přístupných také prostřednictvím obchodních platforem.

Na webu a na platformě jsou uvedeny desítky obchodních nápadů a příležitostí využívajících různé tržní přístupy, ale některý obsah vyžaduje placené předplatné. Karty výzkumu platformy se otevírají do Buying and selling Central, který je rozdělen mezi přizpůsobitelné technické a základní skenery. Základní skener poskytuje nepřeberné množství filtrů a zahrnuje aktuální ceny vs. výpočet reálné hodnoty brokerem.

Vzdělání

Sekce Education obsahuje písemné návody, jak obchodovat, které jsou uspořádány do šesti sekcí. Pouze čtyři ze šesti však otevírají standardní výukové materiály, zatímco ostatní duplikují výzkumný nebo marketingový obsah nalezený v jiných částech. Recenze YouTube našla vynikající sérii videí TA, ale žádná nebyla přímo propojena s webovou sadou. Makléř také poskytuje články s návody na každém z hlavních obchodních míst a také plně vybavenou databázi nápovědy a podpory.

Speciální funkce

Rozhraní City Index API prostřednictvím Gain Money se jeví jako omezené na institucionální a bílé partnerství, což snižuje hodnotu zpětného testování AT Pro a automatizovaných obchodních kapacit. Kromě toho nenabízejí žádný VPS hosting, chybí tak zřejmá obchodní příležitost. Nebyly nalezeny žádné slevy na objem obchodování, což odradilo velké a zkušené obchodníky od otevírání účtů, a to i přes úrovně Quality a Professional, které poskytují sekundární bonusy.

Zprostředkovatel nabízí centrální clearing protistrany na „určitých trzích“ prostřednictvím Omnibus Segregated Clearing Account (OSCA). To není totéž jako přímý přístup na trh do mezibankovního systému, protože makléř stále provozuje dealerské oddělení, nejprve provede obchod a poté převede úvěrovou expozici klienta na centrální clearinghouse. K získání přístupu k funkcím tohoto účtu je vyžadována samostatná aplikace.

Investiční produkty

Působivý katalog produktů zahrnuje foreign exchange prostřednictvím Fx prostřednictvím MT4, CFD a sázek na spready i CFD, sázky na spready a opce na indexy, akcie, komodity, kovy, dluhopisy, úrokové sazby a kryptoměny. Klienti mohou obchodovat více než 4 000 akcií z více burz, zatímco indexové a kovové CFD lze obchodovat na hotovosti nebo na základě termínových obchodů. Kryptoměna je omezena na pět hlavních trhů.

Provize a poplatky

Minimální a průměrné spready jsou konkurenceschopné, minimálně ,50 pipů a ,69 pipů v průměru pro EUR / USD. Indexy uvádějí minimální rozpětí ,40 na CFD S&P 500 a sázky na rozpětí, ale žádné průměrné rozpětí. Zveřejnění na jiných trzích je omezeno na minimální spready nebo spready bid / check with v reálném čase.

Makléř nabízí fixní spready professional mnoho indexů a komodit a variabilní spready pro forex trading a další trhy, ale přečte si drobný tisk, protože tato kategorizace není intuitivní.

Výběry jsou zdarma a professional otevření účtu není nutný žádný minimální vklad. Účetům bez aktivity po dobu jednoho roku nebo déle se však účtuje 12 GBP měsíčně. Výběry a další poplatky jsou plně uvedeny na snadno čitelné cenové stránce, která obsahovala několik opomenutí.

Zákaznická podpora

Zákaznická podpora zasáhne všechny základny. Telefonická podpora 24/5 prostřednictvím místních i mezinárodních telefonních čísel v Londýně. On line chat je k dispozici novým a potenciálním klientům, ale uživatelé se musí předtím, než se dostanou k zástupci lidského zákazníka, „domluvit“ s otravným chatovacím robotem. Zprostředkovatel přijímá dotazy na podporu prostřednictvím telefonu, chatu nebo e-mailu a poměrně silná přítomnost v sociálních médiích se používá především k distribuci výzkumných a marketingových materiálů. Časté dotazy týkající se pomoci a podpory jsou dobře organizované a umožňují rychlé získání potřebných informací.

Co potřebuješ vědět

Metropolis Index nabízí vynikající podmínky professional nové a střední obchodníky, kteří hledají vynikající výzkum, solidní vzdělání, spolehlivý zákaznický servis a širokou škálu trhů za konkurenceschopné ceny. Spojení Gain jde dlouhou cestou v budování důvěry, zatímco důvěryhodnost vzbuzuje 36letá historie brokera a umístění v Londýně. Obchodníci na plný úvazek a profesionální obchodníci mohou být nuceni hledat jinde kvůli nedostatku množstevních slev a slabé konektivitě prostřednictvím rozhraní VPS a API.

Metodologie

Investopedia se věnuje poskytování investorům objektivních, komplexních recenzí a hodnocení on-line makléřů. Naše recenze jsou výsledkem šestiměsíčního hodnocení všech aspektů platformy online brokera, včetně uživatelské zkušenosti, kvality provedení obchodu, produktů dostupných na jejich platformách, nákladů a poplatků, zabezpečení, mobilních zkušeností a zákaznických služeb. Na základě našich kritérií jsme vytvořili hodnotící stupnici, která shromáždila více než 3 000 datových bodů, které jsme zvážili, do našeho systému hodnocení hvězd.

Kromě toho byl každý zprostředkovaný makléř povinen vyplnit 320bodový průzkum o všech aspektech své platformy, které jsme použili při testování. Mnoho on the web brokerů, které jsme hodnotili, nám v našich kancelářích osobně předvedlo jejich platformy.

Náš tým průmyslových odborníků pod vedením Theresy W. Carey provedl naše kontroly a vyvinul tuto metodiku nejlepšího v oboru pro hodnocení on line investičních platforem professional uživatele na všech úrovních. Kliknutím sem si přečtete naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: