Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Recenze eToro – Securities.io

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Recenze eToro – Securities.io

Recenze eToro – Securities.io

eToro nabízí pouze variabilní spready. Makléř odvádí dobrou práci při udržování prostředí, které lze považovat za nízké poplatky se spready obvykle začínajícími od 1 pipu na mnoha hlavních devizových párech a dalších trzích, i když na hlavních trzích, jako jsou spready ve výši 2-3 pipů, mohou jít výše EUR / USD není neobvyklé.

S tím bylo řečeno, eToro účtuje pouze spready. To znamená, že jsou makléřem zcela bez provize. To platí také v případě, že obchodujete se skutečnými akciemi a ETF. V závislosti na vašich obchodních možnostech a objemech proto může být eToro pro vás výhodné, pokud jde o spready a poplatky.

Jediné další poplatky, které musíte u eToro vzít v úvahu, jsou jednodenní poplatek, který je variabilní a účtuje ho každý broker v oboru, pokud nemáte islámský obchodní účet. Islámské obchodní účty eToro jsou k dispozici, pokud jeden potřebujete. Zprostředkovatel také vybírá poplatek za nečinnost, i když podmínky zde jsou přiměřené. Pokud jste nebyli aktivní po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců, účtuje se poplatek 10 $.

S poplatky za vklad a výběr zůstávají celkově konkurenceschopné. Poplatky za vklady jsou velmi omezené a platí pouze v případě, že provádíte vklad bankovním převodem nebo v jiné než základní měně. Poplatky za výběr zatím zůstávají na úrovni 5 $ za výběr.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web