Kalendář

Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Průmyslové ETF se odrážejí od podpory klíčů

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Investování do ETF  > Průmyslové ETF se odrážejí od podpory klíčů

Průmyslové ETF se odrážejí od podpory klíčů

Navzdory zastínění obchodních cel zůstávají průmyslové akcie nadále podporovány nižší sazbou daně z příjmu právnických osob (35% až 21%), tlakem na vyšší výdaje na infrastrukturu a posilováním amerického trhu s bydlením. Ekonomická facts také ukazují zvýšenou průmyslovou aktivitu. Průmyslová výroba, která měří hodnotu produkce od výrobců, dolů a veřejných služeb, se od září 2018 meziročně zvýšila o 5,1%. Sektor by měl navíc těžit z předčasné rotace investorů do názvů hodnot, robustních předpovědí zisku a zvýšené aktivity zpětného odkupu.

Senior analytik Wolfe Exploration Nigel Coe řekl společnosti Barron’s, že věří, že průmyslové akcie si mohou udržet silnou dynamiku růstu, zatímco politika Federálního rezervního systému zůstává volná a podporuje růst. Varoval však, že společnostem v tomto odvětví musí růst jejich násobky výnosů – forwardové výdělky v současné době k říjnu 2018 dosahují 16,7násobku. Cenová akce také naznačuje, že průmyslové akcie jsou na klíčových úrovních podpory. Tři přední fondy obchodované na burze (ETF) v tomto sektoru se odrazily v kritických technických oblastech na svých grafech. Pojďme dále analyzovat každý fond.

Společnost iShares US Aerospace & Defence ETF, která byla zahájena v roce 2006, usiluje o sledování výkonnosti indexu Dow Jones US Select / Aerospace & Defence Index. Fond investuje do společností, které vyrábějí, montují a distribuují letecké a obranné vybavení. ITA účtuje investorům roční poplatek za správu ve výši ,43% a od října 2018 se meziročně vrátil (YTD) 9,3%. Nedávné stažení zpět našlo podporu na vzestupné linii, která spojuje počátkem května a koncem června. Tato úroveň podpory 200 USD v grafu také najde podporu z 200denního jednoduchého klouzavého průměru (SMA), což z ní činí oblast s vysokou pravděpodobností nákupu. Halt-decline příkaz mohl být umístěn těsně pod svícen, který se obrátil na trendové linii / klouzavém průměru.

Invesco DWA Industrials Momentum ETF, také vytvořený v roce 2006, si klade za cíl poskytnout podobné výnosy do indexu technických lídrů DWA Industrials. Portfolio ETF drží americké průmyslové firmy, které vykazují silnou relativní sílu a cenovou dynamiku. Od října 2018 má fond výnos -4,69% od začátku roku a účtuje si ,6% poplatek za správu. Zdá se, že graf PRN tvoří dvojité dno – nejnovější swing reduced našel podporu poblíž začátku května swing reduced na úrovni $ 57. Zdá se, že krátkodobá hybnost se pohybuje zpět nahoru, přičemž index relativní síly (RSI) se pohybuje zpět nad 30. Z důvodu ochrany obchodního kapitálu by měly být zastávky umístěny mírně pod vzorem dvojitého dna.

Společnost Fidelity MSCI Industrials ETF, založená v roce 2013, se pokouší replikovat výkonnost indexu MSCI Usa IMI Industrials. Drží společnosti, které pokrývají široký průmyslový sektor v United states of america. Fond má nízký poměr výdajů pouhých ,08%, což je výrazně pod průměrem kategorie ,5%. Pokud jde o výkon, FIDU vrátila -1,33% YTD. Přestože se cena akcií FIDU obchoduje pod 200denní SMA, našla silnou podporu z uptrendové linie, která byla zahájena počátkem května. Nedávný odraz na úrovni podpory 37,5 USD přesunul RSI z přeprodaného území a došlo k nadprůměrnému objemu. Obchodníci, kteří zaujmou dlouhou pozici, by ji měli chránit zastavením pod poslední nízkou houpačkou.

0/5 (0 Reviews)
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: