Programy odměn (ICO)

DEFINICE odměnových programů (ICO)

Programy odměn jsou pobídky nabízené řadě účastníků pro různé aktivity spojené s počáteční nabídkou mincí (ICO). Účastníci jsou rozděleni do různých fází ICO a pohybují se od investorů po promotéry a vývojáře ICO. Pobídky mohou mít formu peněžních odměn (obvykle vzácných) a bezplatných (nebo zlevněných) žetonů, které lze inkasovat později, když jsou žetony uvedeny na burze.

Rozbíjející se programy odměn (ICO)

Obecně platí, že ICO mají dvě fáze. V první fázi, která je také známá jako pre-ICO, je nabídka nabízena potenciálním investorům. Patří mezi ně ovlivňující sociální média, autoři blogů a marketingoví pracovníci Bitcointalk Signature Bounty.

Ovlivňovatelé sociálních médií a autoři blogů vytvářejí videa, píší články nebo šíří informace o ICO na populárních platformách. Dostávají zaplaceno na základě zapojení jejich obsahu do publika. Obchodníci Bitcointalk Signature Bounty jsou členy Bitcointalk, populárního diskusního fóra professional milovníky kryptoměn. Jsou povinni zveřejnit podpis s podrobnostmi ICO a jsou odměněni tokeny z prodeje na základě jejich seniority ve fóru. Kanály tvoří dosah na různé druhy investorů, od laických po institucionální. V této fázi se obsah většinou zabývá analýzou blockchainu a jeho výhod a nevýhod.

Vývojáři také dostávají značnou část tokenů jako platbu za svou účast na kódování projektu. Tyto tokeny lze vyměnit za fiatovou měnu, když jsou tokeny uvedeny na burze. Například ethereum a Zcash měli professional vývojáře, kteří pomohli nastavit blockchain, zavedeny značné odměny.

Během druhé etapy, známé také jako put up-ICO, se pozornost přesouvá k jemnému doladění uvolněného blockchainu. Odměny Bounty jsou nabízeny překladatelům, kteří překládáním dokumentů souvisejících s vývojem a marketingem pomáhají zajistit globální dosah blockchainu. Odměny jsou nabízeny také kodérům, kteří testují a detekují chyby v blockchainu. Druhý typ odměny je znám jako odměna za bug. V praxi je to podobné jako odměny nabízené hackerům jako Facebook a Google.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

  • Obsah článku