Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Proč je správa kryptoměn další velká věc

AkciePrůvodce.cz > Kryptoměny  > Kryptoměnová strategie a vzdělání  > Proč je správa kryptoměn další velká věc

Proč je správa kryptoměn další velká věc

Kromě function v revoluci v komunikaci byl web hybnou silou při investování on the net a odstraňování informačních a prováděcích překážek professional velkou třídu maloobchodníků. Následné šíření obchodních aplikací přineslo nesmírnou funkcionalitu širšímu okruhu investorů, konkrétně schopnost účastnit se finančních trhů s vyšší rychlostí provádění a sníženými poplatky.

Od té doby platformy jako eTrade a Interactive Brokers popularizovaly obchodování ještě dále, čímž zpřístupnily širokou škálu tříd aktiv, nástrojů a vzdělání velkému počtu maloobchodníků. Ještě lépe, tyto platformy centralizují mnoho funkcí a poskytují likviditu z více burz a ECN, což zvyšuje výhody on the net investování.

Shrnutí

  • Investoři se stále více snaží přidat trochu kryptoměny, například bitcoin, aby diverzifikovali svá portfolia a zachytili některé potenciální výhody této nové třídy aktiv.
  • Kryptoměny však mohou být pro nové osvojitele a mnoho běžných investorů esoterické a obtížně uchopitelné – včetně toho, jak bezpečně vytvořit peněženku a převést tokeny.
  • Ve výsledku se vytvářejí řešení pro správu kryptoaktiv, která pomáhají jednotlivcům i firmám využívat výhody kryptoměny, aniž by se museli starat o vstupy a výstupy nebo technické postupy.

Správa kryptoměn

Další fáze vývoje již splňuje významné milníky poté, co britský robo-poradce a on line správce majetku Nutmeg v loňském roce překonal 1 miliardu GBP ve fondech, které spravuje. Tento stupeň centralizovaného provádění a poradenství však méně platí professional kryptoobchod, který čelí několika výzvám, díky nimž je professional méně znalé investory nepřitažlivý.

S jasnou potřebou se rychle objevují nástroje professional správu kryptoměn, které pomáhají retailovým investorům s průzkumem trhu. Pro společnosti, které stojí za těmito platformami, je pobídka jasná: tržní kapitalizace kryptoměn je téměř 400 miliard dolarů a začíná vykazovat známky stabilizace.

Vyspělejší trh také znamená, že méně znalí investoři se pravděpodobně ponoří, což vyžaduje tandemovou platformu, která poskytuje snadnější přístup ve srovnání s fragmentací, která v současné době definuje obchodní ekosystém.

Výzva ke zjednodušené správě kryptoměn

Proces nákupu kryptoměn je stále těžší než nákup běžných akcií. Jelikož kryptoměny přitahují nové uživatele, stále více účastníků trhu si uvědomuje potřebu přímých nástrojů určených ke správě kryptoměn professional obchodníky všech úrovní dovedností.

V současné době musí noví obchodníci nejprve najít peněženku, která přijímá kryptoměny, se kterými chtějí obchodovat, a poté najít burzu, která uvádí jejich preferované mince, než dokončí mnohostranný a zdlouhavý proces ověřování. Jakmile vstoupí na trh, musí se rozložit mezi peněženky a burzy, pokud chtějí diverzifikovat své podíly. I když je to možné, složitost procesu zůstává velkou překážkou vstupu professional mnoho potenciálních obchodníků. Mnoho lidí v oboru si uvědomuje problém. Alon Muroch, generální ředitel společnosti Blox, poznamenává, že „sledování a správa vašich kryptoaktiv není žádná procházka parkem, dokonce ani professional zkušené obchodníky. Vědět, kde jsou vaše mince uloženy, jak si vedly a jaký je jejich stav v reálném čase, může být výzva. “

Výsledkem je, že některé společnosti zavádějí nástroj, který je nyní na tradičních finančních trzích běžný – správa aktiv. Namísto správy více účtů a peněženek platformy pro správu kryptoměn zjednodušují proces tím, že pomáhají uživatelům konsolidovat jejich různorodé podíly a současně poskytují vylepšené nástroje professional správu portfolia.

Existuje již několik fondů, které nabízejí správu kryptoměn a investují jménem zákazníků. Tento design zatím vykázal silné výsledky, přičemž jedna společnost – Bitwise Asset Administration – vykázala 51% návratnost za méně než 4 měsíce po vytvoření fondu specifického pro kryptoměny. S rostoucí popularitou třídy aktiv si to všimli institucionální investoři a výzkum naznačuje, že v roce 2018 by se počet kryptoměnových investičních fondů mohl zdvojnásobit.

I přesto většina obchodníků v ekosystému stále spravuje své vlastní investice a existuje několik platforem, které se etablovaly jako go-to nástroje a každý den se objevují nové.

Třídění prostřednictvím rozvíjejícího se trhu

Doposud kryptoměnový sektor zaznamenal četné burzy, které všechny nabízejí určitou kombinaci kryptoměn, i když ne komplexní seznam. To pro investory představuje výzvu, protože mnoho burz není kompatibilní se všemi peněženkami, což vede ke komplikacím při správě rozmanité řady aktiv.

Abychom tento problém vyřešili, platformy professional správu kryptoaktiv se snaží zjednodušit proces, aniž by se uchýlily ke zpracování investic uživatelů pomocí třetí strany nebo správce. Pro každodenní obchodníky, kteří nemají hluboké a důkladné znalosti oboru, nabízejí tyto nástroje snadnější cestu ke vstupu a úspěchu.

Existuje několik platforem, které slibují zefektivnění správy aktiv professional kryptoobchodníky, a mnoho z nich již prokázalo svou účinnost. Například Muroch’s Blox nabízí uživatelům snadný přístup k centralizaci jejich více peněženek a výměně účtů na jednom místě.

Nástroje společnosti pomáhají uživatelům spravovat více portfolií současně a podporují automatickou synchronizaci, takže obchody a nákupy uživatelů budou vždy centrálně aktualizovány. Platforma navíc stimuluje větší využití tokenizací. Obchodníci mohou pomocí tokenů CDT odemknout prémiové funkce a mohou vydělávat coiny pomocí nástrojů pro sledování portfolia společnosti.

Jiné poskytují tradičnější nástroje pro správu aktiv, jako je Iconomi, které obchodníkům umožňují vytvářet vlastní skupiny aktiv a jejich kombinace, aby odpovídaly jejich ochotě riskovat. Blackmoon, další platforma založená na blockchainu, hostí službu založenou na blockchainu, která organizuje nástroje professional správce aktiv ke správě investic klientů, stejně jako maloobchodní obchodníci, kteří dohlížejí na jejich vlastní prostředky. Některé společnosti dokonce vyvinuly demokratičtější přístup, který obchodníkům umožňuje investovat do portfolií a strategií jiných účastníků, jako je Melonport.

Nový jednoduchý horizont

Optimismus a objetí kryptoměny bude nakonec zachováno, pouze pokud se noví účastníci na trhu budou moci snadno účastnit. Nástroje professional správu kryptoměn nabízejí obchodníkům všech úrovní dovedností jednoduché a centralizovanější umístění professional správu jejich investic, a tedy jasnější cestu k vstupu do ekosystému.

Vzhledem k tomu, že se tyto platformy stávají běžnějšími a nadále defragmentují stále více segmentované prostředí kryptoměn, rostoucí třída aktiv bude i nadále zažívat zlepšený růst. I přesto jejich úspěch závisí nejen na poskytování jediného místa pro sledování investic, ale také jako centra pro lepší pochopení celého trhu.

Další hranicí nástrojů professional správu aktiv může být konsolidace, protože platformy objevují jejich omezení a vyhledávají partnery, kteří mohou vylepšit jejich hodnotovou nabídku. Budováním a propagací těchto vysoce synergických platforem se trh s kryptoměnou konečně otevře mnohem širší účasti celé on the net investiční komunity.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: