Průvodce » Kryptoměny » Initial Coin Offering (ICO) » Proč je ASKfm ICO jeden na sledování

Proč je ASKfm ICO jeden na sledování

Platforma sociálních otázek a odpovědí ASKfm plánuje zahájit další fázi své expanzivní cesty. Poté, co si ASKfm v posledních měsících zachovala roušku tajemství nad svými ambicemi, oznámila spuštění vlastního ICO, přičemž soukromý prodej již probíhá před předprodejem a veřejným prodejem. Na rozdíl od mnoha začínajících společností, které se pokoušejí získat finanční prostředky na vysoce technická řešení nebo služby určené k narušení stávajících průmyslových odvětví, má však společnost dobrou pozici, aby mohla přejít na úspěch po ICO, místo aby se stala další statistikou.

Přesuňte se na IPO: ICO je při fundraisingu módním slovem. Poté, co v roce 2017 získaly neuvěřitelných 5,80 miliard dolarů, ICO spuštěné v roce 2018 již překonaly toto číslo a během prvního čtvrtletí nashromáždily financování ve výši 6,30 miliardy dolarů. V uplynulém roce mnoho ICO zahájilo značné fanfáry, ale míra úspěchu se dramaticky lišila. Navzdory značnému zájmu investorů o testování vody v této nové, začínající třídě aktiv, zůstává prostředí plné nástrah.

Podle údajů shromážděných na Bitcoin.com selhalo 46% ICO z roku 2017. Dalších 113 projektů z 902 zahájených v roce 2017 buď úplně upustilo od mapy, zastavilo se nebo bylo označeno jako částečně neúspěšné, čímž se zvýšila pravděpodobnost neúspěchu loňského crowdfundingového úsilí na 59%. Nyní, když do sféry vstupují více zavedené společnosti s nadějí, že budou stavět na svých stávajících řešeních, rozšiřující se horizont pro investory ICO signalizuje příležitost dopředu.

Stavět na pevných základech

To, co odděluje ASKfm od ostatních startupů, je to, že se jedná o dobře zavedenou platformu, která existuje od roku 2010 a již úspěšně zpeněžovala svou službu a čítá přes 215 milionů uživatelů. Tato uživatelská základna znamená, že společnost se již může pochlubit zajatým publikem, které aktivně využívá svou verzi sociálních sítí. Díky blockchainu může společnost vylepšit své nabídky poskytováním skutečných pobídek professional účast a příspěvky.

V současné době platforma umožňuje uživatelům lépe porozumět tématům nebo zlepšit sociální interakce kladením otázek a korespondencí s ostatními členy. Cílem poskytování všeobecných znalostí byl úspěch, kdy uživatelé platformy kladou každý měsíc přibližně 600 milionů otázek, což představuje více než 49 jazyků a 168 zemí.

Na rozdíl od mnoha společností, které přistupují na trh ICO bez životaschopného obchodního modelu nebo plánu, stanovila ASKfm celou svou vizi tokenizace svých služeb způsobem, který odmění všechny zúčastněné strany. Místo pokračování ve svém příjmovém modelu založeném na reklamě se ASKfm 2. hodlá umístit jako znalostní centrum professional uživatele po celém světě. Posun směrem k tokenizaci v konečném důsledku znamená snahu přilákat na platformu více znalých jednotlivců a profesionálů, aby se zlepšila celková kvalita odpovědí a zároveň se zvýšila důvěra mezi uživateli.

Dobře navržený ekosystém

Důležitým důvodem, proč ASKfm vyniká na přeplněném prostředí společností hledajících financování, je pečlivě vytvořený ekosystém, který doprovází jeho tokenizační úsilí. Hodnota jakéhokoli řešení blockchain nakonec závisí na jeho doprovodné užitečnosti a rychlosti tokenů přes ekosystém. Cennější nástroj pravděpodobně uvidí svůj token ocenit v naturáliích jako vyšší poptávka po cenách tokenů služeb. V tomto ohledu ASKfm snadno chápe tuto dynamiku zúčastněných stran pomocí služby, která je již z velké části utilitární, zdůrazněná svými 10 miliony aktivních uživatelů měsíčně.

Zrcadlení nejlepších spuštění služeb založených na ICO společnost využívá blockchain k poskytování ještě lepší služby své komunitě. Demokratičtější prostředí prezentované projektem ASKfm 2. pomůže komunitě určit nejlepší zdroje informací spravedlivě a nezávisle, zatímco prostředí bude vystaveno více tržním silám, pokud jde o ceny dostupných služeb. Blockchain navíc představuje ideální cíl professional společnost jako ASKfm kvůli možnosti tokenizace, která označuje hodnotu a transparentně zaznamenává všechny interakce mezi stranami.

Společnost efektivně destilovala šíření běžných znalostí do nejzákladnější podoby, kterou jsou tazatelé a respondenti. Umístěním platformy jako služby navržené speciálně s úmyslem propojit tyto dvě strany a zajistit vysoce kvalitní zážitek díky tokenizaci, ASKfm 2. splňuje všechny základní požadavky na úspěšnou decentralizovanou a neintermediovanou platformu. Kromě toho bude ICO sloužit jako odrazový můstek pro transformaci ASKfm ze sociální sítě založené na Q & A na platformu Large Open On line, která nakonec zamýšlí poskytovat placené vzdělávací kurzy a poskytovat uživatelům platformy a studentům akreditované akademické zdroje.

Aby bylo zajištěno, že uživatelé budou mít přístup k nejlepším informacím, bude platforma využívat inteligentní smlouvy, které uvolní platby ve formě tokenů Ask platformy (ASKT), jakmile respondent splní podmínky stanovené tazatelem. Inteligentní smlouvy zajišťují spolehlivost ekosystému tím, že pomáhají tazatelům předkládat nabídky na odpovědi, které mohou respondenti přijmout nebo odmítnout. V případě, že bude nabídka odmítnuta, mohou obě strany vyjednat nebo hledat další crowdfunding pro odpověď. Poté, co tazatel nebo dav ověří nebo přijme odpověď na otázku, tokeny obsažené v inteligentní smlouvě se uvolní respondentovi, který může recyklovat hodnotu v ekosystému nebo vyměnit tokeny za jinou kryptoměnu.

Nejdůležitější je, že nasazení inteligentních kontraktů v tomto ekosystému zajišťuje, že služba bude jak autonomní, tak škálovatelná. Budováním kapacity professional zvládnutí více uživatelů před jejím spuštěním bude ASKfm 2. schopen vyhnout se mnoha problémům, se kterými se setkávají rané iterace blockchainu, které vyžadovaly nesmírný výpočetní výkon a zdroje pro škálování služeb.

Největší masová migrace do blockchainu?

Vzhledem k celkové velikosti publika již aktivní ve stávající službě ASKfm by přechod na řešení založené na blockchainu ASKfm 2. mohlo mít dramatické důsledky nejen professional společnost, ale také pro důvěryhodnost prostředí blockchain jako celku. Mezi počtem denních a měsíčních aktivních uživatelů, kteří doprovázejí enormní množství otázek, které společnost pravidelně zpracovává, by ASKfm mohl být katalyzátorem největší migrační události směřující k blockchainu v krátké historii technologie. S cílem získávání finančních prostředků ve výši 100 000 000 USD na dokončení vývoje a zavedení nové platformy se společnost ASKfm umisťuje na mnohem širší distribuci svých služeb a má v úmyslu zasáhnout každý kout světa.

Z faktorů, které nakonec přispívají k úspěchu získávání finančních prostředků, je ASKfm na mnohem lepším místě ve srovnání s jinými společnostmi, které se pokoušejí získat kapitál ze strategie ICO. Vzhledem k existující uživatelské základně, probíhajícímu zpeněžení a hlavně vizi začlenění blockchainu způsobem, který přináší výhody všem účastníkům platformy, by se ASKfm mohla ukázat jako nejzajímavější nabídka mincí roku 2018 vzhledem k její silné nabídce vedle živého ekosystému, který již vykazuje významnou hodnotu.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Mohlo by vás také zajímat:

Akcie Průvodce

Akcie Průvodce

Tým nadšenců a zkušených investorů na téma - investování a obchodování, akcie, recenze, komodity, kryptoměny aj. Máte rádi investování a rádi píšete nebo si to chcete vyzkoušet?

Napište nám

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.