28. 12. 2020 09:46:28 -05: 00
  • Apple (NASDAQ:AAPL) analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti TFI si myslí, že trh je po zprávě z minulého týdne „příliš býčí“ Apple pracuje na samořídícím vozidle a říká, že rok 2025 je nejdříve, kdy by se automobil mohl dostat na trh. Kuo by nebyl překvapen, kdyby vozidlo debutovalo v roce 2028 nebo později.
  • Klíčový citát z Kuovy poznámky: „If Apple auto chce v budoucnu uspět, klíčovým faktorem úspěchu jsou velká data / AI, nikoli hardware. Jedna z našich největších obav o Apple Výzkum 27. prosince 2020 2 Apple auto je to, když Apple Je-li vůz uveden na trh, současné značky automobilů s vlastním pohonem nashromáždily nejméně pět let velkých dat a přispěly k hlubokému učení / umělé inteligenci. Jak to jde Apple, pozdní příchod, překonat tuto zaostávající mezeru? “
  • Kuo také varuje, že shromáždění pro dodavatele autonomních dílů vozidel jsou „pouze spekulace trhu a nezahrnují skutečné Apple dodavatelů automobilů. “
  • Minulý týden to uvedla agentura Reuters Apple postupoval vpřed s technologií svého vlastního řízení s plánuje vydat vlastní osobní automobil do roku 2024.
  • Akcie lidarů v automobilovém průmyslu Luminar Technologies a Velodyne byly mezi společnostmi, které na základě zprávy získaly zadní vítr.