Kalendář

Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Porozumění Home Depot vs. Lowe

AkciePrůvodce.cz > Akcie  > Nejlepší akcie  > Porozumění Home Depot vs. Lowe

Porozumění Home Depot vs. Lowe

Residence Depot, Inc. (Hd) a Lowe’s Corporations Inc. (Very low) jsou po celá desetiletí obry v maloobchodním průmyslu v United states of america, kde každý provozuje přibližně 2200 obchodů, z nichž každý má více než 100 000 čtverečních halt maloobchodní plochy... .Oba maloobchodníci sledují stejný trh, ale jejich strategie značky a dodavatelského řetězce se liší. Od roku 2020 má průměrný obchod Property Depot asi 105 000 čtverečních prevent uzavřeného prostoru a asi 24 000 čtverečních end venkovního prostoru pro zahradní produkty..Loweovy obchody jsou ještě větší, s průměrným uzavřeným prostorem asi 112 000 čtverečních prevent a asi 32 000 čtverečních prevent zahradního prostoru...

V roce 2019 společnost House Depot provozovala 18 mechanizovaných distribučních center v United states a jedno v Kanadě..Professional srovnání, Lowe provozuje 15 mechanizovaných regionálních distribučních center v United states of america a 7 v Kanadě..Když společnost Residence Depot zahájila svůj modernizační program v roce 2007, téměř všechna mechanizovaná distribuční centra společnosti Lowe již byla zavedena, což dávalo důvěryhodnost dojmu, že společnost Lowe po mnoho enable měla oproti svému rivalovi logistickou výhodu...

Shrnutí

  • Dwelling Depot a Lowe jako první a druhý největší maloobchodní prodejci v oblasti vylepšení domácnosti sdílejí mnoho podobností.
  • Soutěží o sdílenou zákaznickou základnu v United states of america a Kanadě.
  • Obě společnosti se zavázaly umožnit zákazníkům hladký přechod mezi online a offline kanály.
  • Property Depot se snaží zlepšit ziskovost vybudováním dalších distribučních center, zatímco Lowe’s uzavřela obchody s nedostatečným výkonem, aby posílila svůj zisk.

Dwelling Depot

Přestože je společnost Property Depot, Inc. větší díky tržní kapitalizaci, je novějším účastníkem trhu... .Lowe’s byla založena v roce 1946 a House Depot v roce 1978... .Od března. V roce 2020 má House Depot 2287 obchodů ve všech 50 státech, v District of Columbia, Portoriku, Amerických Panenských ostrovech, Guamu, Kanadě a Mexiku..Společnost má 1 981 maloobchodních prodejen v United states, 182 v Kanadě a 124 v Mexiku..Po neúspěšném pokusu o expanzi společnost Household Depot uzavřela v roce 2012 posledních sedm zbývajících massive-boxových obchodů v Číně...

Jednou z priorit správy House Depot je pokračující modernizace jeho dodavatelského řetězce. Po většinu své historie měla společnost Residence Depot pověst zaostávající za svým hlavním soupeřem, pokud jde o efektivitu dodavatelského řetězce, a spoléhala se především na decentralizovaný dodavatelský řetězec, ve kterém dodavatelé dodávali produkty přímo do obchodů House Depot. Ačkoli tento decentralizovaný přístup nabízel určité výhody, měl také významné nevýhody, jako například nutnost používat velké nákladní vozy k přepravě relativně malého množství nákladu. V roce 2007 však Dwelling Depot zahájil application modernizace, včetně přechodu na centralizovanou síť distribučních center...

V lednu 2020 společnost Residence Depot oznámila ambiciózní investici ve výši 1,2 miliardy USD na zlepšení správy distribuce vybudováním masivních distribučních middle po celých Usa. Společnost doufá, že tento nový typ distribučního centra s názvem Flatbed Distribution Middle (FDC) urychlí dodávku stavební a stavební materiály přímo k zákazníkovi. Property Depot předpokládá, že budou schopny oslovit 90% amerických zákazníků doručením ve stejný den i následující den. V roce 2020 společnost otevřela FDC o rozloze 800 000 čtverečních quit v Dallasu a očekává v příštích letech otevření dalších 40 FDC na svých 40 největších trzích... ..

Lowe

Zatímco Lowe’s si také užil velkolepou historii růstu, společnost čelila výzvám držet krok s Dwelling Depot, což vedlo k tomu, že společnost uzavřela obchody s nedostatečným výkonem..Od 1. února 2020 provozovala společnost Lowe 2 002 obchodů v Usa a Kanadě..To je pokles z 2155 obchodů, které provozoval v roce 2018..V roce 2016 společnost oznámila, že již nebude pokračovat ve svém společném podniku se společností Woolworths Restricted provozovat obchody s domácími potřebami v Austrálii...

V listopadu 2018 společnost Lowe oznámila, že společnost zavře 51 obchodů v United states of america a Kanadě..Stalo se tak po oznámení společnosti počátkem roku, že ukončí činnost svých 99 prodejen a distribučního centra Orchard Source Hardware..V roce 2019 uzavřela společnost Lowe všech 13 obchodů, které provozovala v Mexiku, pouhých deset permit poté, co vstoupila na mexický trh... ..

Vedení jako důvod potřeby uzavřít obchody a restrukturalizovat svůj obchodní design uvedlo nesprávné kroky v řízení akcie, které vedly k nízkým prodejům stejných obchodů. V zájmu zlepšení ziskovosti společnost oznámila nový vedoucí tým zaměřený na růst prodeje ve svých kamenných obchodech v Usa spolu s rozšířenými možnostmi on the net nakupování...

House Depot vs. Lowe’s: Klíčové rozdíly

Zdá se, že ve svých obchodech mají House Depot a Lowe méně společného. Obchody společnosti Property Depot mají oranžové a černé barevné schéma s vysokými policemi, nejvyššími přístupnými pouze vysokozdvižnými vozíky. Tato průmyslová estetika budí dojem, že obchod je zaměřen na profesionály v oblasti domácího kutilství. Loweovy obchody mají výrazně odlišný vzhled. Využívají modrobílé barevné schéma a často obsahují propracovanější podlahové displeje nebo tematické produkty, jako jsou terasové soupravy nebo sváteční dekorační předměty.

Společnost Lowe’s má pověst méně zastrašující professional zákazníky, kteří poprvé používají domácí kutily.

Přes své charakteristické značky se společnosti Property Depot a Lowe považují za konkurenty stejných zákazníků. Pokud jde o tyto zákazníky, vedení obou společností rozlišuje mezi dvěma širokými kategoriemi: maloobchodní a profesionální... ..

Zvláštní úvahy

Maloobchodní zákazníci se skládají ze dvou odlišných typů. Takzvaní maloobchodní zákazníci „do-it-for-me“ (DIFM) mají menší pravděpodobnost, že budou provádět projekty samostatně, a pravděpodobněji si připlatí za instalační služby. Naproti tomu maloobchodní zákazníci „udělej si sami“ (Do it yourself) upřednostňují nákup surovin a samostatné dokončení projektů.

Profesionální zákazníci využívají škálu od jednotlivých dodavatelů až po stavbyvedoucí. Jejich potřeby vyžadují složitější služby, například schopnost nechat si doručovat objednávky přímo na staveniště.

Při sledování této sdílené zákaznické základny přijaly Home Depot a Lowe’s podobné, ale ne totožné strategické priority. Jedním z hlavních cílů, které obě společnosti sdílejí, je touha uspokojit zákaznickou základnu, která je stále více aktivní on the internet. House Depot i Lowe’s se zavázali umožnit zákazníkům bezproblémový pohyb mezi on the web a offline kanály... .Zákazník může například identifikovat požadovaný produkt na webových stránkách společnosti a zajistit, aby byl dodán do nejbližšího obchodu. Nebo v případě profesionálního zákazníka může produkt identifikovat v obchodě a zajistit jeho přepravu na své pracoviště.

0/5 (0 Reviews)
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: