Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Podíváme se na CopyPortfolios eToro

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Podíváme se na CopyPortfolios eToro
eToro Plans to Launch Its Own Debit Card in 2020

Podíváme se na CopyPortfolios eToro


Existuje spousta lidí fascinovaných akciovým trhem (a vyděláváním peněz), kteří raději investují své prostředky do diverzifikovaných portfolií. Beats dělá veškerou práci a vyžaduje to mnohem menší riziko, že?


Co kdybyste chtěli fušovat do kryptoměny se stejnou strategií? Pozdravte se CopyPortfolios, které uživatelům eToro umožňují alokovat jejich prostředky do spravovaných portfolií. CopyPortfolios provádějí všechny úkoly spojené s investováním do kryptoměny, ale funkce se v zásadě snižují na dva hlavní rysy – alokaci a rebalancování.

Přidělení: Jakmile tyto peníze investujete, kam přesně směřují? Použití CopyPortfolio s názvem CryptoPortfolionapříklad jsou vaše peníze přiděleny do portfolia, které zahrnuje řadu kryptoměn dostupných na eToro. Mince s nejvyšší tržní kapitalizací (tj. Bitcoin) dostává největší část z celkové alokace portfolia.

Vyvažování: Hodnoty se samozřejmě mění na jakémkoli trhu, včetně krypto trhu. I když se zdá, že se bitcoin v nejbližší době nevzdá svého trůnu, rebalancování zohledňuje posuny v hodnotách kryptoměny, aby odrážely alokaci mincí ve vašem portfoliu. K opětovnému vyvážení může dojít na měsíčním nebo ročním základě, v závislosti na vybraném CopyPortfolio.

Zní to fascinující, hm? Chcete-li se seznámit s kryptotrhem, ale nemáte čas na hluboké investice, podívejte se na online video níže a dozvíte se více.

https://www.youtube.com/enjoy?v=W_X6zyRo97A


Zřeknutí se odpovědnosti: Zde uvedené informace nepředstavují investiční radu ani nabídku investovat. Prohlášení, názory a názory vyjádřené v tomto článku jsou pouze výroky autora / společnosti a nepředstavují výroky společnosti Bitcoinist. Důrazně doporučujeme našim čtenářům DYOR před investováním do jakékoli kryptoměny, blockchainového projektu nebo ICO, zejména do těch, které zaručují zisky. Bitcoinist dále nezaručuje ani nenaznačuje, že zveřejněné kryptoměny nebo projekty jsou legální v jakékoli konkrétní lokalitě čtenáře. Je odpovědností čtenáře znát zákony týkající se kryptoměn a ICO ve své zemi.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web