Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Platforma eToro oznamuje sázky pro Cardano a Tron

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Platforma eToro oznamuje sázky pro Cardano a Tron
Image of Cardano coin

Platforma eToro oznamuje sázky pro Cardano a Tron


Platforma rovněž pracuje na rozšíření stakes služeb do dalších digitálních měn

eToro doufá, že poskytne bezpečnou platformu pro sázení digitálních měn

eToro, jedna z nejvýznamnějších světových společností v oblasti sociálního obchodování a zprostředkování více aktiv, začala nabízet stakes služby pro Cardano (ADA) a Tron (TRX). Společnost také odhalila, že plánuje rozšířit tuto službu na několik dalších digitálních měn.

Uživatelé platformy pro sociální obchodování mohou vkládat svá digitální aktiva prostřednictvím eToro a následně získávat odměny, které budou automaticky vypláceny měsíčně.

Výhodou používání eToro je, že uživatelé mohou zapojit svá digitální aktiva do zabezpečeného prostředí a přispět k procesu ověřování různých blockchainových sítí.

Je dobře známo, že trhy s digitální měnou jsou vysoce volatilní. Sázení však dává investorům příležitost generovat výnosy bez ohledu na to, zda cena měn roste nebo klesá.

Sázení však přichází s některými jedinečnými nevýhodami. Jednou takovou nevýhodou je, že má období blokování, během kterého nelze delegované tokeny prodat nebo jinak použít v transakcích.

Několik spolehlivých kryptoburz nabízí stakes služby, jako jsou Coinbase, Kraken a Binance. Coinbase již dříve v červenci oznámila, že umožní uživatelům vkládat žetony ADA do čtvrtého čtvrtletí roku 2020.

Účastníkům trhu připomínáme, že investování do kryptoměn nebo tokenů je vysoce spekulativní aktivita a samotný trh je do značné míry neregulovaný. Sázení prostřednictvím výměny také přichází s vlastními jedinečnými riziky, protože četné hackery a výpadky služeb v minulosti odháněly zákazníky.

Zakladatel a generální ředitel společnosti eToro, Yoni Assia, zdůraznil schopnost platformy poskytovat bezpečný prostor professional uživatele se zájmem o vsazování digitálních měn.

“Sázení je důležitý vývoj na trhu s kryptoměnami, ale pro lidi je obtížné získat přístup k jeho výhodám na zabezpečené platformě, což je to, co naší globální komunitě investorů umožňujeme nabízet tuto novou službu.” Řekla Assia.

“Jsme hrdí na to, že jsme jednou z prvních regulovaných platforem, které nabízejí sázkovou službu professional Cardano, a v následujících měsících naši sázkovou službu dále rozšiřujeme,”

Generální ředitel dodal, že eToro v současné době pracuje na kapacitě nabízet budoucí odměny za další kryptoměnová aktiva, jako jsou NEO, Tezos a EOS.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Tron, Justin Sunlight, vyjádřil svůj optimismus professional novou sázkovou službu.

“Jsme nadšeni, že si společnost eToro vybrala TRON jako jedno z prvních aktiv nabízených v jejich nové sázkové službě.” Jak nadále vidíme klesající výnosy z tradičních služeb CeFi, DeFi se nadále rozšiřuje. “ řekl.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web