Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Ocenění Best Robo-Advisors Awards Investopedia 2019

AkciePrůvodce.cz > Investování  > Fintech a automatizované investování  > Automatizace investování  > Ocenění Best Robo-Advisors Awards Investopedia 2019

Ocenění Best Robo-Advisors Awards Investopedia 2019

S potěšením oznamujeme vítěze našich nejlepších ocenění Robo-Advisor za rok 2019!

Ve společnosti Investopedia je naším posláním zjednodušit komplexní finanční informace a rozhodnutí pro naše čtenáře a dát jim důvěru v řízení všech aspektů jejich finančního života. Klíčem k této misi je pomoc investorům s hledáním správných nástrojů a platforem, do kterých lze investovat. S tolika dostupnými možnostmi náš tým pomocí naší robustní metodiky vyhodnotil více než 30 platforem robo-poradců.

Jednou ročně rozdáváme ocenění, abychom předvedli robo-poradce, kteří prokázali dokonalost v pěti různých kategoriích, které pokrývají různé potřeby, které investoři mají.

Zde jsou naši vítězové professional rok 2019.

Nejlepší Robo-Advisors

Náš seznam nejlepších robo-poradců představuje nejlepší platformy v oboru, které nabízejí řešení pro investory na všech úrovních.

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších Robo-Advisors.

Nejlepší pro začátečníky

Vítězové v této kategorii nabídli uživatelům nejvíce poradenství a vzdělávání během procesu otevírání účtu, jeho financování a správy. Upřednostnili jsme tyto platformy s nižším minimálním vkladem, abychom vytvořili snadný výchozí bod professional nové investory s menším počtem aktiv.

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších robotických poradců pro začátečníky.

Nejlepší professional sofistikované investory

Zatímco robo-poradci jsou obecně zaměřeni na ty, kteří hledají více zkušeností s investováním z ruky, existuje několik, které poskytují schopnost mít větší kontrolu a kontrolu nad vašimi investicemi. V této kategorii jsme upřednostňovali ty, kteří nabízeli přizpůsobitelná portfolia, schopnost investovat do jednotlivých akcií, hlubší pohled na portfolia před financováním a daňově zvýhodněné funkce. Podívali jsme se také na výzkumné nástroje každého robo-poradce a pokročilejší služby účtu, jako je schopnost vzít si půjčku krytou zůstatkem portfolia investora.

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších Robo-poradců pro sofistikované investory.

Nejlepší professional stanovení cílů

Když zvažujeme robo-poradce, kteří jsou nejlepší professional stanovení cílů, ocenili jsme platformy, které poskytují snadno použitelné nástroje, které vám pomohou vytvořit cíle v oblasti úspor a investic a sledovat váš pokrok proti nim.

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších robotických poradců professional stanovení cílů.

Nejlepší pro společensky odpovědné investování

Sociálně odpovědné investování (SRI) je praxe investování do společností nebo sektorů, která zohledňuje kritéria v oblasti životního prostředí, sociální oblasti a správy a řízení společnosti (ESG), aby generovala dlouhodobou konkurenceschopnou finanční návratnost a pozitivní společenský dopad. Mezi tyto typy investic patří společnosti, které se zabývají snahami o sociální spravedlnost, udržitelnost životního prostředí, alternativní energii a čisté technologie. V této kategorii jsme ocenili platformy, které uživatelům poskytly řadu investičních možností SRI a možnost přizpůsobit si vlastní portfolia.

Podívejte se na náš úplný seznam nejlepších Robo-poradců professional společensky odpovědné investování.

Proč to děláme

Hledání správného robo-poradce professional dosažení vašich finančních cílů je vzhledem k množství dnes dostupných produktů náročnější než kdy dříve. Abychom to usnadnili, testovali jsme více než 30 on the internet makléřů, abychom zjistili, kteří robo-poradci nabízejí investorům ta nejlepší řešení pro rok 2019. Vytvořili jsme komplexní soubor recenzí a hodnocení, které každému investorovi umožní najít správné řešení robo-poradce pro ně.

Chcete-li se dozvědět více o tom, jak jsme si vybrali naše nejlepší robo-poradce, přečtěte si naši úplnou metodiku.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web