Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Obchodní platforma eToro zavádí funkci staking-as-a-support

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Obchodní platforma eToro zavádí funkci staking-as-a-support

Obchodní platforma eToro zavádí funkci staking-as-a-support

Obchodní platforma eToro ve čtvrtek oznámila spuštění specializované stakingové služby professional své klienty, která umožňuje uživatelům vydělávat stakes odměny od Cardano (ADA) a Tron (TRX).

Uživatelé, kteří zastávají pozice v jedné z těchto měn, budou mít nárok na sázkové odměny udělované měsíčně. Společnost uvedla, že další aktiva budou představena později.

Systém je zcela automatizovaný a nevyžaduje žádnou akci ze strany uživatelů, kteří jsou schopni obchodovat s aktivy normálně.

Mluvčí eToro řekl společnosti Cointelegraph, že odměny se počítají na základě denních snímků pořízených v 00:00 GMT. Systém vypočítá odpovídající odměnu, která bude rozdělena na konci měsíce, na základě průměrné velikosti denní pozice.

Z toho vyplývá, že uživatelé, kteří během měsíce změní své pozice v těchto měnách, také uvidí změnu svých vkladových odměn. K získání nároku na odměny je nutné počáteční „úvodní období“. Uživatelé musí aktivum držet po určitou dobu, než získají jakékoli odměny. Délka období je variabilní a v případě Cardana činí devět dní.

Mluvčí poznamenal, že výnos je složen pouze měsíčně, což by v průběhu času významně snížilo vkladový výnos ve srovnání s nezávislým vkladem. Přesto se společnost eToro domnívá, že její platforma je na trhu vysoce konkurenceschopná, mluvčí řekl:

„Klienti, kteří se podílejí na eToro, těží z toho, že tak činí na regulované a globálně důvěryhodné platformě. Věříme také, že odměny za sázení na našich platformách patří mezi nejštědřejší na trhu, a to od minimálně 75% vkladu. “

Cardano zahájilo sázení na mainnet koncem července, po prodloužených testech na motivovaném testnetu. Platformy vytyčování jako služby v poslední době rostou, přičemž eToro konkuruje mnoha burzám a nezávislým poskytovatelům vytyčování, jako jsou Binance, Bison Trails, Coinbase a další.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: