Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Obchodní platforma eToro představuje portfolio cloudových výpočtů

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Obchodní platforma eToro představuje portfolio cloudových výpočtů

Obchodní platforma eToro představuje portfolio cloudových výpočtů

Cloud computing je v dnešní době častější, protože více společností se spoléhá na technologii uprostřed sociálního distancování se ve světě Covid-19. To znamená, že platforma professional investice s více aktivy eToro spustila nové portfolio cloudových výpočtů, které poskytuje retailovým investorům přístup k některým z nejzajímavějších technologických společností využívajících tuto technologii.

Tisková zpráva poznamenala, že „cloud computing je základem mnoha technologií, které denně používáme, včetně e-mailů, streamování videa a sociálních médií. Vzhledem k tomu, že se svět v letošním roce stáhl do uzamčení, cloudové služby se staly stále důležitějšími pro velké i malé společnosti a očekává se, že díky tomu bude v roce 2020 tento sektor celosvětově růst o 17%. Očekává se, že tento růst bude pokračovat, přičemž analytici se budou v příštích pěti letech globálně zaměřovat na 14% složenou roční míru růstu sektoru. “

“Mnoho z nás se každý den spoléhá na služby cloud computingu, ať už jde o mluvení s přáteli, streamování filmů nebo práci z domova,” řekl Dani Brinker, vedoucí portfoliových investic na eToro, prostřednictvím tiskové zprávy. “Tato technologie tiše způsobila revoluci v našich životech, přičemž někteří odborníci naznačují, že je již stejně důležitá jako veřejné služby včetně elektřiny, plynu a vody.” A to teprve začíná! Cloud computing je životně důležitý professional mnoho nově vznikajících technologií, které mají mít zásadní vliv na svět, včetně aut s vlastním pohonem, umělé inteligence a práce na dálku. “

„EToro má za úkol zjednodušit investování, zpřístupnit a transparentně trhy,“ dodal Brinker. “Naše rostoucí nabídka tematických portfolií umožňuje lidem investovat do nápadů, kterým denně rozumějí a používají, jako je digitální maloobchod, technologie potravin a nyní, cloud computing.”

https://www.youtube.com/view?v=M988_fsOSDva

Příležitosti cloud computingu ETF

Dopad cloud computingu lze pocítit, protože více společností využívá tuto technologii rychlým tempem k napájení svých hlavních podniků. Proto World-wide X ETF, newyorský poskytovatel fondů obchodovaných na burze, nedávno spustil International X Cloud Computing ETF (Nasdaq: CLOU).

Ve snaze sledovat globální index cloud computingu Indxx má fond koš společností, které mohou těžit z pokračujícího šíření technologie a služeb cloud computingu. Odvětvím cloud computingu se rozumí společnosti, které (i) licencují a dodávají software program přes world wide web na základě předplatného (SaaS), (ii) poskytují platformu professional vytváření softwarových aplikací dodávaných přes world wide web (PaaS), (iii) poskytují virtualizovaná výpočetní infrastruktura přes world wide web (IaaS), (iv) vlastnit a spravovat zařízení, která zákazníci používají k ukládání dat a serverů, včetně datových middle Serious Estate Investment Trusts (REITs), a / nebo (v) vyrábět nebo distribuovat infrastrukturu a / nebo hardware komponenty používané v cloudových a hraničních výpočetních činnostech.

Dalším fondem, který je třeba zvážit, jeWisdomTree Cloud Computing Fund (WCLD). Fond se snaží sledovat cenu a výnosnost indexu BVP Nasdaq Rising Cloud Index, který je určen ke sledování výkonnosti rozvíjejících se veřejných společností primárně zapojených do poskytování cloudového výpočetního softwaru a služeb svým zákazníkům. Je nediverzifikovaný.

Další stylish na trhu najdete v Trendech ETF.

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web