Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

Obchodní platforma eToro najímá 100 v Izraeli

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > Obchodní platforma eToro najímá 100 v Izraeli
Yoni Assia  / Photo: PR

Obchodní platforma eToro najímá 100 v Izraeli

Izraelská on-line obchodní platforma se připravuje na zahájení provozu v United states of america v první polovině roku 2021.

Izraelská společnost pro sociální obchodování a zprostředkování více aktiv eToro v současné době zaměstnává v Izraeli 100 lidí. Většina nových pracovních míst je ve vývoji, ačkoli existují také pracovní místa v oblasti marketingu a podpory zákazníků, která jsou vyplněna s důrazem na mluvení různými jazyky. Společnost má po celém světě 12 kanceláří s více než 1 000 zaměstnanci, z toho 600 v Izraeli. Od začátku roku najal eToro 300 lidí, z toho polovinu v Izraeli.

Společnost byla podpořena krizí Covid-19 a finančními pobídkami poskytovanými vládami po celém světě, které zaznamenaly vstup nových investorů na finanční trhy. Mnoho nových investorů je na těchto trzích mladých a nezkušených a připojilo se k on the internet platformám professional finanční obchodování, včetně platformy eToro.

eToro uvádí, že letos počet uživatelů na jeho on-line obchodní platformě vyskočil z 11 milionů na 15 milionů. Spoluzakladatel a generální ředitel společnosti Yoni Assia nedávno professional „Globes“ řekl, že v první polovině roku 2021 zahájí společnost on the internet makléřské operace v United states, kde bude konkurovat na trhu s potenciálem přilákat mnoho milionů nových amerických investorů.

eToro založili v roce 2007 bratři Yoni a Ronen Assia a David cRing. V době posledního kola financování v roce 2018 společnost získala 220 milionů USD a ocenila 800 milionů USD.

Publikováno společností Globes, Israel company information – en.globes.co.il – 29. října 2020

© Copyright Globes Publisher Itonut (1983) Ltd. 2020


Yoni Assia / Foto: PR

Yoni Assia / Foto: PR

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web