Kalendář


Připravujeme pro vás kalendář s "earnings calls", IPOs, SPAC mergery a dalším.

Hlavní události dne s vlivem na trhy

O čem je eToro’s CopyTrader?

AkciePrůvodce.cz > Zprávy  > Brokeři novinky  > eToro  > O čem je eToro’s CopyTrader?
eToro Exchange Clarify Position on Bitcoin2X and Bitcoin Gold

O čem je eToro’s CopyTrader?


Někteří říkají, že napodobování je největší formou lichocení. Je to také skvělý způsob, jak se pustit do kryptoobchodů s malými zkušenostmi tím, že necháte odborníky dělat veškerou práci.

S eToro CopyTrader Díky této funkci mohou uživatelé kopírovat špičkové obchodníky na kryptotrhu až do jejich všech současných i budoucích tahů. Díky rostoucímu seznamu eToro „Populární investoři„Existuje několik možností, které mohou uživatelé porovnat při rozhodování o tom, koho chtějí replikovat a kolik finančních prostředků.

Chcete-li používat CopyTrader, vše, co musíte udělat, je kliknout na záložku v hlavní nabídce a zobrazit eToro nejvýkonnější a nejvíce kopírovaní obchodníci. Musíte přidělit minimálně 200 $ na obchodníka a můžete kopírovat až 100 obchodníků najednou.

CopyTrader má spoustu skvělých funkcí, včetně funkce Stop-Loss, která vám umožní nastavit hodnotu, která, pokud je dosažena, automaticky zastaví kopírování obchodníka. Uživatelé se také mohou rozhodnout, zda chtějí kopírovat všechny stávající a budoucí obchody (ve výchozím nastavení jako „kopírovat otevřené obchody“) nebo pouze budoucí obchody do budoucna.

Professional ty, kteří se zajímají o kryptoobchod, kteří chtějí budovat své portfolio a využívat schopností špičkových odborníků v oboru, může být CopyTrader professional vás. Chcete-li se dozvědět více, podívejte se na video níže.

https://www.youtube.com/observe?v=w62zyVPtwys

O skupině eToro

eToro bylo založeno v roce 2007 s vizí otevření globálních trhů, aby každý mohl obchodovat a investovat jednoduchým a transparentním způsobem. Platforma eToro umožňuje lidem investovat do aktiv, která chtějí, od akcií a komodit až po kryptoměny. Jsme globální komunita více než 14 milionů registrovaných uživatelů, kteří sdílejí své investiční strategie a kdokoli může sledovat přístupy těch, kteří byli nejúspěšnější. Díky jednoduchosti platformy mohou uživatelé snadno nakupovat, držet a prodávat aktiva, sledovat své portfolio v reálném čase a provádět transakce, kdykoli chtějí.

Jak se vyvíjela technologie, vyvíjel se i náš podnik. V roce 2018 jsme spolu s peněženkou eToro spustili naši profesionální krypto burzu eToroX. Spolu s investiční platformou poskytuje eToro holistické služby pro nákup, prodej a držení kryptoměn. Věříme, že využití technologie blockchain nám umožní stát se prvním skutečně globálním poskytovatelem služeb, který umožní každému obchodovat, investovat a ukládat.


Zřeknutí se odpovědnosti:

eToro je v Evropě regulováno Kyperskou komisí pro cenné papíry, regulovanou Fiscal Carry out Authority ve Velké Británii a Australskou komisí professional cenné papíry a investice v Austrálii.

eToroX je zapsána v Gibraltaru pod číslem společnosti 116348 a její sídlo je na 57/63 Line Wall Street, Gibraltar. Licence poskytovatele technologie distribuované hlavní knihy (DLT) byla udělena komisí professional finanční služby na Gibraltaru v prosinci 2018 (číslo licence FSC1333B).

Kliněte pro ohodnocení článku!
[Celkem: 0 Průměrné hodnocení: 0]
Žádné příspěvky

Komentář
Jméno
E-mail
Web

error: